Bieg 12
22
3 : 3
20

Startujący z czwartego pola Tomasz Jędrzejak założył całą stawkę rywali i wyjechał na prowadzenie, którego nie oddał do samej mety, mimo, że za wygraną nie dawał Patryk Dudek.

Bieg 11
19
4 : 2
17

Dobrze ze startu Zbigniew Suchecki, który obronił się przed atakami w pierwszym łuku Adama Strzelca. W dalszej fazie wyścigu to młodzieżowiec SPAR Falubazu musiał odpierać naciski ze strony Juricy Pavlica.

Bieg 10
15
1 : 5
15

Po raz kolejny lepiej od gospodarzy ze startu wyjechali przyjezdni. Tomasz Jędrzejak w pierwszej fazie wyścigu próbował nawiązać walkę, jednak rywale byli nieuchwytni. Przerwa.

Ciasno w pierwszym wirażu. Ostrą walkę stoczyli Tomasz Jędrzejak i Aleksandr Łokatajew. Zawodnik SPAR Falubazu upadł na tor, ale szybciutko się z niego podniósł. Bieg jednak został przerwany.

Koniec sprawy Okoniewskiego już wkrótce? Półtorak: Wszystko powinno wyjaśnić się w tym tygodniu

Bieg 8
14
3 : 3
10

Ze startu najlepiej wyjechał Patryk Malitowski. Junior Betard Sparty od razu objął prowadzenie i nie oddał go do mety. W pierwszym łuku o trzecią lokatę walczyli Adam Strzelec i Jurica Pavlic.

Ponownie na torze meldują się adepci obu ekip.

Bieg 7
11
3 : 3
7

Aleksandr Łoktajew uporał się z Maciejem Janowskim zaraz po starcie. Zawodnik SPAR Falubazu jadąc szerzej był szybszy od wychowanka Sparty Wrocław. Przerwa na kosmetykę toru.

Gapa znów na torze! Zawodnik Stali Gorzów wrócił po kontuzji

Bieg 5
8
5 : 1
4

Gospodarze lepiej wyjechali ze startu i znakomicie rozegrali pierwszy łuk. Patryk Dudek był bez szans.

Gonitwę numer 5 poprzedzi bieg adeptów Betard Sparty i SPAR Falubazu. W czasie tego wyścigu dwukrotnie na tor upadł Marcin Nowak, adept wrocławskiej szkółki, ale wygląda na to, że na szczęście nic mu się nie stało.

Bieg 1
3
3 : 3
3

Patryk Dudek najlepiej wyjechał ze startu i nie dał szans rywalom. Z kolei Zbigniew Suchecki na dystansie poradził sobie z Adamem Strzelcem.

16:02 - Trwa próba toru wrocławian.

15:58 - Próba toru zawodników Falubazu. Wyjechali na nią Rafał Okoniewski oraz zielonogórscy juniorzy.

15:04 - we Wrocławiu ciepło i słonecznie. Zawody nie są w żaden sposób zagrożone.

Chcesz sprawdzić swoją wiedzę żużlową? Polecamy nasze quizy żużlowe - do wyboru trzy poziomy trudności!

Bieg 2

Dobrze ze startu wyjechał Patryk Malitowski, ale młodego wrocławianina dosięgnął pech w postaci defektu motocykla na prowadzeniu. W stawce kompletnie nie liczył się Mike Trzensiok.

Bieg 3

Rafał Okoniewski zanotował defekt motocykla tuż po zwolnieniu taśmy startowej.

Bieg 4

Po raz trzeci z rzędu defekt motocykla powoduje, że do mety dojeżdża tylko trzech zawodników. Tym razem pech spotkał Juricę Pavlica. Chorwatowi maszyna odmówiła posłuszeństwa na starcie. Wyścig bez większych emocji. Przerwa.

W czwartek kolejny test-mecz wrocławian. Zobacz składy

Bieg 6

Najlepiej ze startu wyjechał Krzysztof Jabłoński, ale w pierwszym łuku jadący szerzej Jurica Pavlic zdołał go wyprzedzić. Z kolei Mike Trzensiok zjechał do krawężnika na wyjeździe z pierwszego wirażu i minął Rafała Okoniewskiego. "Okoń" biegu nie ukończył notując defekt na ostatniej pozycji.

Bieg 9

Bardzo dobrze w pierwszym łuku zachowała się para SPAR Falubazu. Maciej Janowski zanotował defekt motocykla na ostatnim miejscu.

Bieg 13

Najlepiej sprzed taśmy wyjechał Patryk Dolny, który na szeroką w pierwszym łuku wypchnął parę gości. Na jego manewrze skorzystał Maciej Janowski, który bronił się przed Rafałem Okoniewskim i Aleksandrem Łoktajewem. "Okoń" zanotował defekt motocykla na trzecim miejscu. Przerwa.

Sebastian Ułamek szybki na torze w Grudziądzu. "Wyniki napawają optymizmem"

Bieg 14

Patryk Dolny najlepiej rozegrał pierwszy łuk. Z kolei Jurica Pavlic zanotował defekt motocykla na wyjeździe z tego samego wirażu na czwartej pozycji.