Bieg 15
46
5 : 1
32

Walasek najlepiej wyszedł spod taśmy, ale szybko wyprzedzili go Protasiewicz i Hampel. Walasek do końca atakował Protasiewicza.

Bieg 14
41
4 : 2
31

Jonsson na drugim wirażu wyprzedził Malitowskiego, a następnie rzucił się w pogoń za Dolnym.

Bieg 13
37
3 : 3
29

Pavlic na drugim okrążeniu wyprzedził Jabłońskiego. Następnie na drugą pozycję przedarł się Dudek. Przerwa na kosmetykę toru.

Będą transmisje PLŻ w TVP Sport! Pierwszy mecz ŻKS ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz!

Bieg 12
34
4 : 2
26
Andreas Jonsson Rezerwa zwykła za Piotr Protasiewicz
1

Walasek atakował Adamczewskiego i jednocześnie bronił się przed Jonssonem.

Bieg 11
30
4 : 2
24

Jensen wygrał start i do mety nie oddał prowadzenia. Hampel próbował wyprzedzić Jędrzejaka.

Bieg 10
26
4 : 2
22

Jabłoński na trzecim kółku minął Trzensioka. Przerwa na kosmetykę toru.

PZM wsparł działania firmy Moto Service!

Bieg 9
22
3 : 3
20
Andreas Jonsson Rezerwa zwykła za Mikkel Bech
3

Jonsson na drugim okrążeniu wyprzedził Malitowskiego. Chwilę później Jędrzejak uporał się z Dudkiem.

14

Na drugim okrążeniu Jensen wyprzedził Pavlica. Przerwa na kosmetykę toru.

1

Adamczewski przez dwa okrążenia atakował Jędrzejaka.

Bieg 5
8
2 : 4
10
Alex Zgardziński Rezerwa zwykła za Krzysztof Jabłoński
0

Suchecki na drugim wirażu wyprzedził Zgardzińskiego. Walasek wygrał z dużą przewagą.

Bieg 4
6
3 : 3
6

Hampel na drugim łuku minął Pavlica. Trzensiok na następnym wirażu wyprzedził Strzelca. Przerwa na kosmetykę toru.

Jarosław Hampel przedłużył kontrakt ze SPAR Falubazem!

Bieg 1
3
3 : 3
3

Walasek prowadził od startu do mety. Dudek próbował go wyprzedzić, lecz jego ataki były nieskuteczne.

19:27 - zawodnicy przygotowują się do pierwszego biegu.

19:16 - zakończyła się prezentacja drużyny SPAR Falubazu.

18:58 - początek treningu punktowanego opóźni się. Nadal trwa prezentacja zielonogórskiej drużyny.

18:25 - rozpoczęła się przedsezonowa prezentacja drużyny SPAR Falubazu. Po jej zakończeniu żużlowcy wyjadą do pierwszego biegu.

17:53 - nad stadionem w Zielonej Górze bezchmurne niebo. Trening punktowany pomiędzy SPAR Falubazem i Betard Spartą odbędzie się bez żadnych przeszkód.

SportowyBar.pl - śmieszne, emocjonujące i wzruszające momenty sportowe na obrazkach, zdjęciach i filmach.

Bieg 2

Trzensiok dotknął taśmy i został wykluczony z powtórki. W powtórce Adamczewski atakował Dolnego, ale nie zdołał go wyprzedzić.

Bieg 3

Wyścig przerwany z powodu nierównego startu. Powtórka w pełnej obsadzie. Defekt Malitowskiego tuż przed rozpoczęciem biegu. Protasiewicz wygrał z dużą przewagą. Jabłoński szybko poradził sobie z Jędrzejakiem.