Bieg 12
30
3 : 3
36

Jabłoński w drugim łuku minął obu rywali. Świderski odzyskał prowadzenie na ostatnim łuku.

Bieg 11
27
3 : 3
33
Artur Czaja Rezerwa zwykła za Alexander Edberg
1

Kasprzak w pierwszym łuku wyprzedził obu zawodników gospodarzy.

Bieg 10
24
3 : 3
30

Jabłoński na pierwszym okrążeniu minął Zmarzlika, jednak ten na 3. okrążeniu skutecznie kontratakował. Przerwa na kosmetykę.

Nie chciałem zmieniać klimatu - rozmowa z Piotrem Baronem, menedżerem Betardu Sparty

0

Gospodarze wprowadzili pod numerem 16 Oskara Polisa. Kolejność ustalona tuż po starcie.

Bieg 8
18
1 : 5
24
Bartosz Zmarzlik Rezerwa zwykła za Patryk Karczmarz
2

Ponownie na torze pojawili się juniorzy obu drużyn. Świderski w pierwszym łuku minął Czaję.

Bieg 7
17
3 : 3
19

Cyfer cały bieg atakował Edberga, zdołał go wyprzedzić na ostatnim łuku. Chwilę później Szwedowi zdefektował motocykl, ale udało u się dojechać do mety. Przerwa na kosmetykę toru.

Chcesz sprawdzić swoją wiedzę żużlową? Polecamy nasze quizy żużlowe - do wyboru trzy poziomy trudności!

Bieg 5
14
2 : 4
16

Na torze pojawili się Karczmarz, Oskar Polis, Maksym Drabik i Kaczmarek, którzy "kręcą" treningowe kółka.

Kolejność ustaliła się tuż po starcie.

Bieg 4
12
2 : 4
12

Czaja na pierwszym okrążeniu wyprzedził Sundstroema. Przerwa na kosmetykę toru.

Mamy do rozdania trzy podwójne bilety na Speedway Best Pairs Cup w Toruniu!

Bieg 3
10
4 : 2
8

Jabłoński pewnie wygrał start i pognał niezagrożony po 3 punkty.

Bieg 2
6
3 : 3
6

Łatwa wygrana Zmarzlika. Malczewski na drugim łuku wyprzedził Cyfera.

Bieg 1
3
3 : 3
3

Pewna wygrana Pedersena. Karczmarz na drugim okrążeniu wyprzedził Edberga.

15:01 - start treningu zostanie opóźniony o kilka minut. W Częstochowie nie wystartuje Grzegorz Walasek, któremu w drodze na stadion zepsuł się samochód. W jego miejsce w treningu punktowanym wystartuje Alexander Edberg.

14:48 - zakończyła się próba toru

14:47 - trwa próba toru

14:30 - W Częstochowie jest słonecznie, na termometrach około 12 stopni. Zawody nie są w żaden sposób zagrożone.

SportowyBar.pl - śmieszne, emocjonujące i wzruszające momenty sportowe na obrazkach, zdjęciach i filmach.

Bieg 6

Upadek Malczewskiego w pierwszym łuku, bieg przerwany. Zawodnik wstał z toru o własnych siłach. Malczewski wykluczony z powtórki. O kolejności zadecydował start, duże odległości między zawodnikami.

Bieg 13
1

Pewna wygrana Pedersena. Defekt Łęgowika na czwartej pozycji. Przerwa na kosmetykę toru.

Zobacz Emila Sajfutdinowa, Andreasa Jonssona i Adriana Miedzińskiego w niezwykłej akcji przed SBPC (wideo)