Bieg 10
17
4 : 2
25

Dobry start gości, ale już na pierwszym łuku Krcmar uporał się z Sedgmenem, a Lisiecki wyprzedził Drabika. Przerwa na kosmetykę toru.

-> Dla młodzieży zrobiłbym wszystko - rozmowa z Janem Ząbikiem, trenerem Unibaksu Toruń

Bieg 9
13
1 : 5
23

Lahti i Brzozowski nie dali żadnych szans rawiczanom.

Bieg 7
12
3 : 3
18

Thomsen do ostatnich metrów atakował Sedgmena. Kajzer na drugim okrążeniu minął Wawrzyniaka. Przerwa na kosmetykę toru.

-> Widziane z Rusi Czerwonej - seria nowa (14)

10

Pewne zwycięstwo gospodarzy. Defekt Porsinga na końcu stawki.

5

Kajzer na ostatnim łuku pojechał zbyt szeroko i stracił drugą pozycję na rzecz Jamrożego.

15:02 - w Rawiczu wypogodziło się i świeci słońce. Zawody rozegrane zostaną według I zestawu startowego. Trwa prezentacja.

14:47 - w próbie toru udział brali Kaczmarek, Łopaczewski, Drabik i Wawrzyniak.

14:18 - nad Rawiczem pochmurne niebo, ale zawody na tę chwilę nie są zagrożone. Składy potwierdzone.

Jak niedzielne mecze typują eksperci SportoweFakty.pl?

Bieg 2

Na pierwszym łuku Kaczmarek nie opanował motocykla i zanotował upadek. Zawodnik gospodarzy został wykluczony z powtórki. W niej Drabik najlepiej wyszedł ze startu i pewnie wygrał bieg.

Bieg 4

Na ostatnim łuku Łopaczewski atakował Drabika, ale spowodował jego upadek. Zawodnik gospodarzy został wykluczony i został ukarany żółtą kartką. Przerwa na kosmetykę toru.

-> Marek Cieślak: Patryk Dudek musi to przyjąć po męsku

Bieg 8
Eduard Krcmar Rezerwa taktyczna za Michał Łopaczewski
3

Na pierwszym łuku upadek zanotował Jamroży. Zawodnik gości wstał z toru o własnych siłach. Jamroży został wykluczony z powtórki. W niej pewny triumf Krcmara. Na ostatnim kółku upadek na trzecim miejscu zanotował Niedźwiedź.

Bieg 12

Krcmar na ostatnim łuku wyprzedził Wawrzyniaka. Defekt Kaczmarka na ostatnim miejscu.

Bieg 13

Kajzer zanotował upadek na pierwszym łuku. Rawiczanin został wykluczony z powtórki. W niej Lahti na wyjściu z pierwszego łuku minął Lisieckiego. Przerwa na kosmetykę toru.

-> Żużel się mocno zmienia. Według mnie, niekoniecznie w dobrą stronę - rozmowa z Emilem Sajfutdinowem