Bieg 15
43
5 : 1
41

Gospodarze wygrali start i odnieśli pewny triumf. Baran po pierwszym okrążeniu zrezygnował z dalszej jazdy. Zawodnik Speedway Wandy był wówczas na ostatnim miejscu.

Bieg 14
38
1 : 5
40

Goście lepiej wyszli ze startu i jadąc parą dowieźli do mety 5 punktów.

Bieg 13
37
1 : 5
35
Sebastian Niedźwiedź Taśma Ryan Fisher
0

Nerwów na starcie nie opanował Fisher, który dotknął taśmy i został wykluczony. W jego miejsce Niedźwiedź. W powtórce Niedźwiedź zanotował upadek na pierwszym łuku. Trzecie podejście do rozegrania trzynastego biegu odbędzie się pełnej obsadzie.

Goście nie dali żadnych szans rywalom. Przerwa na kosmetykę toru.
-> Oglądalność polskich lig żużlowych

Bieg 12
36
4 : 2
30

Łukasz Kaczmarek do ostatnich metrów atakował Staszka.

Bieg 10
32
2 : 4
28

Baran prowadził do startu do mety. Defekt Rosena na trzecim miejscu. Przerwa na kosmetykę toru.

Jesteśmy na Facebooku - dołącz do nas!
Na Twitterze też nas znajdziesz!

Bieg 9
30
4 : 2
24

W pierwszym łuku zabrakło miejsca dla Lisieckiego, który zanotował upadek. "Lisek" wstał o własnych siłach. Powtórka w pełnej obsadzie. W niej lepiej ze startu wyszli gospodarze, ale na drugim okrążeniu Fisher popełnił błąd, który wykorzystał Pytel. Defekt Trojanowskiego na końcu stawki.

Bieg 8
26
2 : 4
22
Karol Baran Rezerwa taktyczna za Paweł Staszek
1

Na pierwszym łuku Łopaczewski wyprzedził Barana i do końca atakował Karlssona.

Bieg 7
24
3 : 3
18

Fisher przez cały wyścig starał się wyprzedzić Barana. Przerwa na kosmetykę toru.

Chcesz sprawdzić swoją wiedzę żużlową? Polecamy nasze quizy żużlowe - do wyboru trzy poziomy trudności!

Bieg 6
21
3 : 3
15

Dobry start gości. Na drugim wirażu Łopaczewski po dużej wyprzedził Trojanowskiego, a na ostatnim okrążeniu po małej minął Pytela. Defekt Kaczmarka na końcu stawki.

Bieg 5
18
4 : 2
12

Krcmar na pierwszym wirażu wyprzedził Karlssona. Staszek do ostatnich metrów atakował Rosena.

Bieg 4
14
3 : 3
10

Baran zwyciężył z dużą przewagą. Łopaczewski na drugim okrążeniu wyprzedził Parysa. Przerwa na kosmetykę toru.

SportowyBar.pl - śmieszne, emocjonujące i wzruszające momenty sportowe na obrazkach, zdjęciach i filmach.

Bieg 3
11
1 : 5
7

Krcmar bezskutecznie atakował zawodników gości. Defekt Rosena na czwartym miejscu.

Bieg 2
10
5 : 1
2

Ponownie lepszy start gospodarzy. Bieg bez emocji.

Bieg 1
5
5 : 1
1

Gospodarze wygrali start i do mety nie oddali prowadzenia.

14:54 - składy potwierdzone. Trwa prezentacja. Zawody odbędą się według I zestawu startowego. Na trybunach około 300 kibiców.

14:37 - w próbie toru udział biorą Rosen, Ł. Kaczmarek, Karlsson i Trojanowski.

14:09 - niebo nad Rawiczem jest zachmurzone, ale nie pada.

13:41 - w Rawiczu dobra pogoda. Mecz nie jest zagrożony.

Jak niedzielne mecze typują eksperci SportoweFakty.pl? -> Typy Bartłomieja Czekańskiego
-> Typy Krzysztofa Cegielskiego
-> Typy Jacka Gajewskiego
-> Typy Mariana Maślanki
-> Typy SportoweFakty.pl

Polecamy także:
-> Niedźwiadki zbliżą się do czwórki? (zapowiedź)
-> Analiza szans zespołów PLŻ 2.

-> W pierwszym meczu Speedway Wanda Instal wygrała 62:28.

Bieg 11

Na drugim łuku motocykla nie opanował Łopaczewski, który zanotował upadek. Zawodnik Kolejarza został wykluczony z powtórki. W powtórce goście wygrali start i pognali do mety po pięć punktów.