Wzorowa jazda parą braci Rempałów. Przerwa na równanie toru.

Bieg 12
48
4 : 2
24

Na pierwszym okrążeniu zaciętą walkę stoczyli Biełousow i Gaschka. Zwycięsko z niej wyszedł Rosjanin, który następnie gonił Rempałę.

21

Świst najlepiej wyszedł spod taśmy, ale na drugim kółku wyprzedził go Marcin Rempała. Przerwa na kosmetykę toru.

-> Julia Chomska - Sukces rodzi się w głowie: Dystraktory, czy przyczyny gorszej dyspozycji żużlowca

Bieg 9
35
5 : 1
19
Emil Pulczyński Rezerwa taktyczna za Władimir Borodulin
1

Rempała zwyciężył z dużą przewagą. Emil Pulczyński starał się atakować Vissinga, ale jego próby nie przyniosły rezultatu.

15

Vissing przez cztery kółka atakował Ajtnera-Golloba i wyprzedził go na ostatnich metrach. Świst i Rempała kilka razy zamieniali się pozycjami. Przerwa na równanie toru.

-> Chcesz sprawdzić swoją wiedzę żużlową? Polecamy nasze quizy żużlowe - do wyboru trzy poziomy trudności!

Bieg 6
24
4 : 2
12

Pewne zwycięstwo Fierleja. Gaschka do końca atakował Pulczyńskiego, ale bez efektu. Borodulin zanotował defekt na czwartym miejscu, a następnie został zdublowany.

Bieg 5
20
5 : 1
10

Jacek Rempała prowadził od startu do mety. Marcin Rempała najgorzej wyszedł spod taśmy, ale szybko wyprzedził pilan. Defekt Pulczyńskiego na ostatnim miejscu.

Bieg 4
15
3 : 3
9

Nieoczekiwanie ze startu najlepiej wyszedł Pawlak, ale na pierwszym łuku wyprzedził go Fierlej. Przerwa na kosmetykę toru.

- Grand Prix na "Narodowym" ze wsparciem Ministerstwa Sportu?

Bieg 3
12
5 : 1
6

Ponownie gospodarze lepiej wyszli ze startu i dowieźli do mety pięć punktów.

4

Lepiej ze startu wyszli pilanie, ale na pierwszym łuku gospodarze wywieźli Biełousowa, który spadł na koniec stawki. Rosjanin na dystansie wyprzedził Rempałę.

16:07 - koniec prezentacji.

16:04 - zawody rozegrane zostaną według II zestawu startowego.

16:00 - rozpoczęła się prezentacja.

15:53 - na trybunach około 2 500 kibiców.

15:41 - koniec próby toru.

15:32 - rozpoczęła się próba toru. Udział w niej wezmą Pulczyński, Świst, Vissing i Wieczorek.

15:05 - składy potwierdzone. W drużynie gości Monberga zastąpił Borodulin.

14:39 - w Krośnie ładna pogoda. Temperatura wynosi około 13 stopni Celsjusza.

Jak niedzielne mecze typują eksperci SportoweFakty.pl?
-> Typy Bartłomieja Czekańskiego
-> Typy Krzysztofa Cegielskiego
-> Typy Jacka Gajewskiego
-> Typy Mariana Maślanki
-> Typy SportoweFakty.pl

Polecamy także:
-> Duet Rosjan szansą na punkty? (zapowiedź)
-> Jak żużlowcy Victorii radzą sobie w Krośnie?
-> Emil Pulczyński: Stać nas na zwycięstwo

Bieg 14
Arkadiusz Pawlak Rezerwa zwykła za Piotr Świst
1
Oskar Ajtner-Gollob Rezerwa zwykła za Kamil Pulczyński
w

Na pierwszym łuku Ajtner-Gollob atakował Vissinga. W momencie kiedy wyprzedził Duńczyka, to podciął Śwista i Rempałę. Wszyscy poza Vissingiem zaliczyli upadki. Rempała i Świst wstali o własnych siłach. Do Ajtnera-Golloba wyjechała karetka. Uszkodzeniu uległ jeden segment dmuchanej bandy. Po kilku minutach sam wstał również junior Victorii.

Świst narzeka na ból ręki. Zawodnik Victorii jest niezdolny do dalszej jazdy. Jego miejsce zajmie Pawlak. Ajtner-Gollob został wykluczony. Bieg bez emocji.