Pewne zwycięstwo Doyle'a. Miśkowiak do końca atakował Lindbaecka.

Bieg 13
28
1 : 5
44

Ponownie dobry start pary Orła Łódź. Watt na trzecim okrążeniu na chwilę wyprzedził Jamroga, ale ten szybko odzyskał drugą pozycję. Przerwa na kosmetykę toru.

-> Jesteśmy na Facebooku - dołącz do nas! - Na Twitterze też nas znajdziesz!

Bieg 12
27
1 : 5
39

Świetny start pary gości. Mazur przez cały wyścig skutecznie bronił się przed atakami Lamparta. Orzeł Łódź zapewnił sobie bonus za zwycięstwo w dwumeczu.

Bieg 10
26
3 : 3
34
Robert Miśkowiak Rezerwa taktyczna za Andriej Kudriaszow
1

Lampart wygrał start. Doyle atakował go przez cały wyścig i na ostatnim okrążeniu minął zawodnika gospodarzy. Przerwa na kosmetykę toru.
-> Marek Cieślak potwierdza odejście z kadry!

Bieg 9
23
3 : 3
31
Dawid Lampart Rezerwa taktyczna za Mariusz Franków
2

Awaria maszyny startowej. Bieg został przerwany. W powtórce ponownie posłuszeństwa odmówiła maszyna startowa. Trwa naprawa usterki. Awaria jest bardzo poważna. Są problemy z dostarczeniem napięcia. Jeśli nie uda się uporać z maszyną startową, to zawodnicy będą ruszać do biegu na zielone światło.

Usterka najprawdopodobniej została usunięta! Zawodnicy ustawili się pod taśmą. Świetny start Lindbaecka. W pogoń za Szwedem rzucił się Lampart.

Bieg 8
20
1 : 5
28

Lepiej ze startu wyszli goście. Miśkowiak gonił Puszakowskiego, ale nie zdołał przedrzeć się na drugą pozycję.

Bieg 7
19
3 : 3
23

Kapitalny start Doyle'a. Watt przez cały wyścig atakował Australijczyka, ale zawodnik Orła nie popełnił żadnego błędu i dowiózł do mety trzy punkty. Przerwa na kosmetykę toru.

-> Piotr Protasiewicz: Postawiłem wszystko na jedną kartę

Bieg 6
16
3 : 3
20

Miśkowiak prowadził od startu do mety. Zawodnik KMŻ Lublin musiał przez cały bieg bronić się przed zaciekłymi atakami Lindbaecka.

Bieg 5
13
1 : 5
17
Damian Dąbrowski Taśma Dawid Lampart
0

Kolejna taśma! Tym razem emocji na starcie nie wytrzymał Lampart, który został wykluczony z powtórki.

Na pierwszym łuku tor upadli Kudriaszow i Puszakowski. Obaj zawodnicy sczepili się motocyklami i wpadli w dmuchaną bandę. Na szczęście zarówno Puszakowski, jak i Kudriaszow wstali o własnych siłach. Powtórka w pełnej obsadzie.

Na wejściu w pierwszy łuk Korneliussen wywiózł Kudriaszowa, a na manewrze tym skorzystał Puszakowski, który przedarł się na prowadzenie. Kudriaszow atakował Korneliussena, ale ten nie dał się wyprzedzić. Na ostatnich metrach Puszakowski przepuścił Duńczyka.

Bieg 4
12
4 : 2
12

Miśkowiak jadąc po szerokiej na drugim wirażu wyprzedził Doyle'a. Następnie Australijczyka gonił Dąbrowski. Przerwa na kosmetykę toru.

0

Bieg przerwany z powodu nierównego startu. Po analizie zapisu wideo sędzia zawodów wykluczył Kudriaszowa, który dotknął taśmy. Na tor wyjechała polewaczka.

W powtórce najlepiej spod taśmy wyszedł Lindbaeck. Szwed do ostatnich metrów musiał bronić się przed zaciekłymi atakami Lamparta. Jamróg na drugim łuku wyprzedził Madeja.

Bieg 2
6
3 : 3
6

Na pierwszym łuku Mazur odparł ataki gospodarzy. Drożdżowski nie liczył się w stawce.

Bieg 1
3
3 : 3
3
Edward Mazur Taśma Mads Korneliussen
2

Korneliussen dotknął taśmy i został wykluczony z powtórki. W tej Watt wygrał start i na dystansie powiększał przewagę nad rywalami. Bieg bez emocji.

13:58 - koniec prezentacji. Na trybunach stadionu w Lublinie zasiadło zaledwie tysiąc osób. Zawody rozegrane zostaną według II zestawu startowego.

13:48 - początek prezentacji.

13:41 - koniec próby toru.

13:34 - w próbie toru udział biorą Korneliussen, Puszakowski, Watt i Madej.

13:04 - w Lublinie gorąco i słonecznie. Zawody odbędą się bez żadnych przeszkód. Składy potwierdzone. W zespole z Łodzi Chrzanowskiego zastąpił Jamróg, a w drużynie gospodarzy za Woodwarda pojedzie Franków.

Jak niedzielne mecze typują eksperci SportoweFakty.pl?
-> Typy Bartłomieja Czekańskiego
-> Typy Krzysztofa Cegielskiego
-> Typy Jacka Gajewskiego
-> Typy Mariana Maślanki
-> Typy SportoweFakty.pl

W pierwszym meczu Orzeł wygrał u siebie 51:39.

3

Na przeciwległej prostej doszło do kontaktu pomiędzy Puszakowskim i Miśkowiakiem. Chwilę później posłuszeństwa odmówił motocykl zawodnika lubelskiego klubu, który jechał wówczas na końcu stawki. Lindbaeck do końca atakował Watta, ale na mecie nieznacznie lepszy był Australijczyk.