Bieg 13
23
4 : 2
31

Gospodarze prowadzili podwójnie, ale Vaclav Milik poradził sobie z Mariuszem Puszakowskim.

Bieg 11
19
3 : 3
29

Jason Doyle świetnym atakiem w drugim łuku poradził sobie z parą gości.

Bieg 10
16
2 : 4
26

Rybniczanie prowadzili podwójnie, jednak Mariusz Puszakowski poradził sobie z Oskarem Polisem. Przerwa.

-> Damian Gapiński: Żużlowe cztery pory roku

Bieg 8
14
3 : 3
22

Ponownie pewne zwycięstwo Jasona Doyla. Jadąc natomiast na czwartym miejscu Maksym Drabik upadł na tor. Wychowanek Włókniarza zaprezentował jednak bardzo ambitną postawę, gdyż po upadku wstał i dobiegł z motocyklem do mety, mimo, że nie miał szans na zdobycie punktów.

Bieg 7
11
3 : 3
19

Lewis Bridger popisał się świetnym startem. Na moment wyprzedził go Mads Korneliussen, ale Duńczyk w pewnym momencie pojechał za szeroko, co wykorzystał zawodnik ŻKS ROW-u Rybnik. Przerwa.

-> Żużel - czy aby taki Nice: Trenerski fach

Bieg 5
8
1 : 5
16

Zawodnicy ŻKS ROW-u Rybnik szybciej wyjechali ze startu i lepiej zachowali się w pierwszym łuku, gdzie pozbawili złudzeń gospodarzy na lepszy rezultat.

1
Bieg 4
7
3 : 3
11

W pierwszym łuku Jason Doyle i Lewis Bridger stoczyli między sobą rywalizację o pierwsze miejsce. Na ich walce skorzystał Oskar Polis, który wyjechał na prowadzenie. Jednak już w drugim wirażu Jason Doyle szybko uporał się z wychowankiem Włókniarza Częstochowa. Przerwa.

-> Zapraszamy do rozwiązywania naszego quizu żużlowego

Bieg 3
4
3 : 3
8

Antonio Lindbaeck zwyciężył w walce na łokcie z Chrisem Harrisem, która miała miejsce po starcie. W dalszej fazie wyścigu Mariusz Puszakowski na moment wyprzedził Vaclava Milika, ale Czech szybko się zrewanżował.

Bieg 2
1
1 : 5
5

Goście lepiej rozegrali pierwszy łuk, w którym wyjechali na podwójne prowadzenie. Zwycięstwa nie oddali do mety.

Bieg 1

Przypominamy, że pierwszy mecz tych drużyn zakończył się remisem 45:45.

Pewne zwycięstwo Madsa Korneliussena. Jakub Jamróg zanotował defekt motocykla na starcie. Niestety przelotnie zaczął padać deszcz.

14:56 - Prezentacja dobiegła końca. Niebawem pierwszy wyścig.

14:45 - Rozpoczęła się prezentacja.

14:41 - Wylosowano II zestaw startowy.

14:33 - Rozpoczęła się próba toru. Gospodarzy reprezentują Mads Korneliussen i Jakub Jamróg, natomiast gości Lewis Bridger oraz Kacper Woryna. Zmiana w zespole Orła. W miejsce Tomasza Chrzanowskiego pojedzie Jakub Jamróg.

14:16 - Nad Łodzią słoneczna pogoda. Na niebie kilka chmur, z których jednak nie powinno padać. Zmiana w składzie ŻKS ROW-u Rybnik. W miejsce Dawida Stachyry pojedzie Rafał Szombierski.

Jak niedzielne mecze typują eksperci SportoweFakty.pl?
-> Typy Bartłomieja Czekańskiego
-> Typy Krzysztofa Cegielskiego
-> Typy Jacka Gajewskiego
-> Typy Mariana Maślanki
-> Typy SportoweFakty.pl

Bieg 6

Pewne zwycięstwo Jasona Doyle'a. Edward Mazur zanotował natomiast defekt motocykla na ostatniej pozycji. Wychowanek tarnowskich Jaskółek nie krył złości z tego powodu.

Bieg 9

Upadek Chrisa Harrisa w drugim łuku na prowadzeniu. Brytyjczyk wykluczony z powtórki. W powtórce podwójne zwycięstwo gospodarzy, którzy prowadzili od startu. Musieli jednak mieć się na baczności, gdyż atakował ich Vaclav Milik. Chris Harris jest zdolny do dalszej jazdy.

Bieg 12
Mads Korneliussen Rezerwa taktyczna za Antonio Lindbaeck
1

Upadek Edwarda Mazura na ostatnim miejscu. Zawodnik Orła wykluczony z powtórki. Pewne zwycięstwo rybniczan.

Bieg 15

Pewne zwycięstwo gospodarzy. Defekt Bridgera na ostatnim miejscu. Bonus zdobyli żużlowcy z Rybnika.