Bieg 15
52
3 : 3
38

Spore zamieszanie na pierwszym łuku. Blisko upadku był Chrzanowski. Po raz kolejny świetny start zaliczył Jason Doyle.

Bieg 14
49
1 : 5
35
Szymon Woźniak Rezerwa zwykła za Patrick Hougaard
3

Woźniak jako rezerwa zwykła w miejsce Hougaarda. Po ładnej walce na starcie tym razem na podwójnie prowadzenie wyszła para gości.

Bieg 13
48
5 : 1
30

Ponownie na starcie para gospodarzy nie dała rywalom żadnych szans. Jamróg poprawił najlepszy czas dnia. Przerwa na równanie toru.

Damian Gapiński: Ujawnijmy kontrakty zawodników

Bieg 12
43
5 : 1
29

Ponownie z dobrej strony pokazał się Edward Mazur, który nie miał problemów z pokonaniem rywali. Za jego plecami uplasował się Magnus Zetterstroem. Mazur zanotował naklepszy czas dnia.

Bieg 11
38
5 : 1
28
Lasse Bjerre Rezerwa taktyczna za Patrick Hougaard
0

Lasse Bjerre jako rezerwa taktyczna w miejsce Patricka Hougaarda. Ponownie z ogromną przewagą zwycięża Jason Doyle.

Bieg 10
33
3 : 3
27

Po starcie prowadził Woźniak, ale został na pierwszym łuku minięty przez Puszakowskiego. Na trzecim okrążęniu Andersen poradził sobie z Zetterstroemem. Przerwa na równanie toru.

Zawodnikom nie podoba się to, że kolejne rzeczy próbuje się wprowadzić za ich plecami

Bieg 9
30
3 : 3
24

Najlepszy bieg w tych zawodach. Chrzanowski jechał na prowadzeniu, ale poważny błąd na trasie spowodował, że został minięty przez Bjerre. Potem Jamróg do ostatnich metrów bezskutecznie starał się minąć Lasse Bjerre.

Bieg 8
27
3 : 3
21

Po świetnym starcie Jason Doyle z każdym okrążeniem tylko powiększał swoją przewagę.

Bieg 7
24
3 : 3
18
Szymon Woźniak Rezerwa taktyczna za Bartosz Bietracki
2

Szymon Woźniak jako rezerwa taktyczna w miejsce Bartosza Bietrackiego. Chrzanowski na pierwszym łuku powalczył z Woźniakiem i wyprzedził juniora Polonii. Jamróg atakujący Woźniaka popełnił błąd i z tego skorzystał Andersen. Przerwa na równanie toru.

-> SportowyBar.pl - śmieszne, emocjonujące i wzruszające momenty sportowe na obrazkach, zdjęciach i filmach.

Bieg 6
21
5 : 1
15

Świetna jazda Mazura, który na pierwszym okrążeniu poradził sobie z Hougaardem.

Bieg 5
16
5 : 1
14

Jedna strona taśmy nie poszła w górę. Powtórka wyścigu w pełnej obsadzie. W Łodzi nadal są ogromne problemy z taśmą startową. Organizatorzy starają się usunąć awarię. Problem został wreszcie rozwiązany. Przerwa lepiej podziałała na gospodarzy, którzy nie dali się minąć Jędrzejewskiemu. Defekt Szczepaniaka na czwartym miejscu.

Bieg 4
11
3 : 3
13

Bydgoszczanie ponownie ze startu wszyli na podwójne prowadzenie, ale Doyle bez większych problemów na pierwszym okrążeniu minął obu rywali. Przerwa na równanie toru.

-> Chcesz sprawdzić swoją wiedzę żużlową? Polecamy nasze quizy żużlowe - do wyboru trzy poziomy trudności!

Bieg 3
8
2 : 4
10
Szymon Woźniak Taśma Patrick Hougaard
3

W taśmę wjechał Patrick Hougaard. W jego miejsce pojedzie Szymon Woźniak. Dwie minuty przerwy dla juniora Polonii, który jedzie bieg po biegu. Ostrwa walka na pierwszym łuku. Puszakowski nie zdołał dogonić Bjerre, natomiast na prostej Woźniak zdołał minąć Zetterstroema. Ponownie kilka minut przerwy dla startującego bieg po biegu Szymona Woźniaka.

Bieg 2
6
3 : 3
6

Bartosz Bietracki został wykluczony za dotknięcie taśmy. W powtórce świetnym i atomowym startem popisał się Szymon Woźniak.

Bieg 1
3
3 : 3
3

Bydgoszczanie wyszli na podwójne prowadzenie, ale na dystansie łodzianie minęli Mateusza Szczepaniaka.

15:03 - Pierwsi zawodnicy wyjechali na tor. Rozpoczyna się mecz.

14:50 - Zawody odbędą się według I zestawu. Zaraz rozpocznie się I bieg.

14:50 - Rozpoczęła się prezentacja. Na stadionie zasiadło około cztery tysiące kibiców.

14:35 - Rozpoczęła się próba toru. Ze strony gości tor sprawdzą Patrick Hougaard i Szymon Woźniak. Orła reprezentują Jakub Jamróg i Tomasz Chrzanowski.

14:20 - W składzie gospodarzy mamy jedną zmianę. Tomasz Chrzanowski zastąpi Antonio Lindbaecka. Zaraz rozpocznie się próba toru.

13:50 - Nad stadionem świeci mocne słońce. Pierwsi kibice powoli docierają na trybuny.

13:35 - W parkingu są już wszyscy zawodnicy. Jest też Jason Doyle, który dojechał do Łodzi prosto z Berwick.

13:32 - W Łodzi jest ładna i słoneczna pogoda. Mecz z pewnością dojdzie do skutku.

Jak niedzielne mecze typują eksperci SportoweFakty.pl?