3 : 3
42
Szymon Woźniak Rezerwa taktyczna za Hans Andersen
0

Kolejność ustalona tuż po starcie. KMŻ Lublin odniósł pierwsze w tym sezonie zwycięstwo.

Bieg 14
45
4 : 2
39
Szymon Woźniak Rezerwa zwykła za Robert Kościecha
2

Woodward przez cały wyścig nękał atakami Woźniaka.

Bieg 13
41
5 : 1
37

Taśma nierówno poszła w górę i bieg został przerwany. W powtórce Bjerre zaliczył defekt na trzecim okrążeniu. Duńczyk jechał wówczas na drugim miejscu. Na pechu rywala skorzystał Woodward. Przerwa na kosmetykę toru.

Kibice i oprawy podczas 4. kolejki

Bieg 12
36
3 : 3
36

Madej na drugim okrążeniu wyprzedził Bietrackiego. Watt do końca atakował Szczepaniaka.

Bieg 11
33
3 : 3
33
3

Kolejny wyścig, w którym kolejność na mecie rozstrzygnęła się już po starcie. Defekt Anderssona na ostatnim miejscu.

Bieg 10
30
3 : 3
30

Woźniak wygrał z dużą przewagą. Przerwa na równanie toru.

Podprowadzające podczas 4. kolejki

Bieg 9
27
5 : 1
27

O losach wyścigu zadecydował start i rozegranie pierwszego łuku. Defekt Kościechy na końcu stawki.

Bieg 8
22
2 : 4
26

Bieg bez emocji. Defekt Dąbrowskiego na ostatnim miejscu.

Bieg 7
20
5 : 1
22

Gospodarze zdecydowanie lepiej rozegrali pierwszy łuk i pognali do mety po 5 punktów. Przerwa na równanie toru.

Emil Sajfutdinow w pełni sprawny dopiero za trzy miesiące!?

Bieg 6
15
1 : 5
21

Miśkowiak zagubił się na pierwszym łuku i zablokował Madeja. Problemy gospodarzy wykorzystali bydgoszczanie, którzy odnieśli pewny triumf.

Bieg 5
14
3 : 3
16

Watt do końca atakował Anderssona. Na mecie Szwed był nieznacznie szybszy.

Bieg 4
11
4 : 2
13

Tym razem lepszym startem popisali się gospodarze. Na ostatnim wirażu błąd popełnił Dąbrowski, który stracił drugą pozycję na rzecz Bjerre. Przerwa na równanie toru.

Chcesz sprawdzić swoją wiedzę żużlową? Polecamy nasze quizy żużlowe - do wyboru trzy poziomy trudności!

Bieg 3
7
1 : 5
11

Na pierwszym łuku upadek motocyklami sczepili się Kościecha i Lampart. Obaj wstali z toru o własnych siłach. Powtórka w pełnej obsadzie. W powtórce goście lepiej wyszli ze startu i do mety nie oddali podwójnego prowadzenia. Watt do końca atakował Andersena.

Bieg 2
6
2 : 4
6

Madej miał duże problemy sprzętowe przez co stracił drugą pozycję i spadł na koniec stawki.

Bieg 1
4
4 : 2
2

Kudriaszow prowadził od startu do mety. Zbliżał się do niego Szczepaniak, ale nie zdołał go wyprzedzić.

17:33 - koniec prezentacji.

17:27 - na prezentacji obecne były piłkarki ręczne MSK Selgros Lublin, które niedawno zdobyły mistrzostwo Polski.

17:17 - zawody rozegrane zostaną według I zestawu startowego. Początek prezentacji.

17:11 - koniec próby toru.

17:04 - spośród gospodarzy na tor wyjechali Kudriaszow i Woodward.

17:01 - rozpoczęła się próba toru. Ze strony gości biorą w niej udział Woźniak i Kościecha.

16:36 - składy potwierdzone. W zespole Polonii zadebiutuje Lasse Bjerre.

16:30 - w Lublinie gorąco i słonecznie. Zawody odbędą się bez żadnych przeszkód.

Jak niedzielne mecze typują eksperci SportoweFakty.pl?