Bieg 15
51
2 : 4
39

Bieg przerwany z powodu nierównego startu. Jamróg na wyjściu z pierwszego łuku przedarł się na prowadzenie. Na trzecim okrążeniu Jamróg zaliczył defekt na pierwszym miejscu. Zawodnicy rywalizowali w strugach ulewnego deszczu i na ostatnim kółku jechali już w spacerowym tempie. Czas zwycięzcy ostatniego biegu wyniósł 85,45 sek!

Bieg 14
49
3 : 3
35

W Łodzi zaczął padać deszcz. Watt prowadził od startu do mety. Bieg bez emocji.

Bieg 13
46
5 : 1
32

Jamróg na drugim okrążeniu najpierw wyprzedził Miśkowiaka, a następnie minął Lamparta. Puszakowski wygrał z dużą przewagą. Defekt Miśkowiaka na końcu stawki. Przerwa na kosmetykę toru.

3

Watt zwyciężył z ogromną przewagą. Chrzanowski asekurował Drożdżowskiego i skutecznie odpierał ataki Madeja.

3

Miśkowiak skutecznie bronił się przed atakami Zetterstroema.

Bieg 10
36
4 : 2
24
Arkadiusz Madej Rezerwa taktyczna za Damian Dąbrowski
0

Walkę o pierwszą pozycję na pierwszym kółku stoczyli Miśkowiak i Puszakowski. Zwycięsko wyszedł z niej "Puzon". Madej do końca walczył z Chrzanowskim. Przerwa na kosmetykę toru.

Chcesz sprawdzić swoją wiedzę żużlową? Polecamy nasze quizy żużlowe - do wyboru trzy poziomy trudności!

Bieg 9
32
5 : 1
22

Na wyjściu z pierwszego łuku Jamróg i Zetterstroem wyprzedzili Lamparta. Łodzianie na dystansie powiększali przewagę nad rywalami. Defekt Watta na ostatnim miejscu.

Bieg 8
27
3 : 3
21

Wyścig przerwany z powodu nierównego startu. Mało brakło, a Kudriaszow dotknąłby taśmy. Rosjanin otrzymał upomnienie za utrudnianie startu. W powtórce znakomicie ze startu wyszedł Drabik, który wygrał z dużą przewagą.

Bieg 7
24
3 : 3
18

Miśkowiak na pierwszym łuku jadąc po szerokiej wyprzedził zawodników Orła. Jamróg gonił Miśkowiaka, ale nie zdołał go wyprzedzić. Przerwa na równanie toru.

Szukasz żużlowych materiałów wideo? Zapraszamy na serwis Speedway.TV!

Bieg 6
21
1 : 5
15

Dobry start pary gości. Lublinianie nie mieli najmniejszych problemów z odniesieniem podwójnego zwycięstwa.

Bieg 5
20
3 : 3
10

Chrzanowski przez cały wyścig gonił Woodwarda. Pewny triumf Puszakowskiego.

Bieg 4
17
3 : 3
7

Lunna na czwartym okrążeniu wyprzedził Dąbrowskiego, któremu chwilę później zdefektował motocykl. Przerwa na kosmetykę toru.

SportowyBar.pl - śmieszne, emocjonujące i wzruszające momenty sportowe na obrazkach, zdjęciach i filmach.

Bieg 3
14
4 : 2
4

Pewne zwycięstwo Puszakowskiego. Watt do końca szukał odpowiedniej ścieżki, by wyprzedzić Chrzanowskiego.

Bieg 2
10
5 : 1
2

Drabik wygrał start i pognał do mety po trzy punkty. Wychowanek Włókniarza wygrał z ogromną przewagą. Madej do końca próbował atakować Drożdżowskiego. Defekt Dąbrowskiego na ostatnim miejscu.

Bieg 1
5
5 : 1
1

Najlepiej spod taśmy wystrzelił Kudriaszow, lecz na drugim łuku Rosjanin odjechał zbyt szeroko i spadł na trzecie miejsce. Łodzianie na dystansie powiększali przewagę nad rywalami.

13:51 - zawodnicy wyjeżdżają do pierwszego biegu. Zawody rozegrane zostaną według I zestawu startowego.

13:35 - rozpoczęła się prezentacja.

13:32 - trwa kosmetyka toru. Zawodnicy są już po próbie toru.

13:15 - w próbie toru udział wezmą Lunna, Jamróg, Watt i Miśkowiak.

12:57 - w Łodzi słoneczna pogoda. Na stadionie jest już Nike Lunna, który zastąpi kontuzjowanego Doyle'a.

11:29 - w Łodzi wyszło słońce. Mimo wcześniejszych opadów deszczu tor nadaje się do jazdy.

11:06 - w Łodzi niebo jest zachmurzone. Występują również przelotne opady deszczu.

Jak niedzielne mecze typują eksperci SportoweFakty.pl?