Czałow do ostatnich metrów walczył o trzecią pozycję z Okoniewskim.

3 : 3
32
Patryk Dolny Rezerwa zwykła za Norbert Kościuch
2

North na pierwszym okrążeniu stracił panowanie nad motocyklem i musiał ratować się przed upadkiem. Australijczyk spadł z drugiego na czwarte miejsce.

Bieg 13
31
5 : 1
29
Patryk Dolny Rezerwa zwykła za Daniel Jeleniewski
1

Bridger wygrał start i pognał do mety po trzy punkty. Na przeciwległej prostej Szczepaniak wyprzedził zawodników gości i przedarł się na drugie miejsce. Defekt Ułamka na czwartym okrążeniu. Zawodnik GKM-u jechał wówczas na końcu stawki. Przerwa na kosmetykę toru.

Posłowie złożyli interpelację do Ministra Finansów w sprawie żużlowców

Bieg 11
26
2 : 4
28

Karpow i North stoczyli zaciętą walkę o pierwszą lokatę. Defekt Stachyry na ostatnim miejscu.

Bieg 10
24
4 : 2
24

Bridger i Dolny przez cały bieg walczyli o dwa punkty. Lepszy na mecie był zawodnik GKM-u. Defekt Ułamka na czwartym miejscu. Przerwa na kosmetykę toru.

Chcesz sprawdzić swoją wiedzę żużlową? Polecamy nasze quizy żużlowe - do wyboru trzy poziomy trudności!

Bieg 8
20
1 : 5
22

Dobry starto gości, którzy do mety nie oddali podwójnego prowadzenia. North do końca atakował Okoniewskiego. Defekt Bubla na czwartym miejscu.

Bieg 7
19
3 : 3
17

O losach wyścigu zadecydował start i rozegranie pierwszego łuku. Przerwa na kosmetykę toru.

Szukasz żużlowych materiałów wideo? Zapraszamy na serwis Speedway.TV!

Bieg 5
16
4 : 2
14

Dobry start gospodarzy, lecz na pierwszym okrążeniu Okoniewski wyprzedził Bridgera.

Bieg 4
12
1 : 5
12

Lepiej spod taśmy wyszli goście. North do końca atakował Dolnego i na mecie był gorszy o długość motocykla. Przerwa na równanie toru.

SportowyBar.pl - śmieszne, emocjonujące i wzruszające momenty sportowe na obrazkach, zdjęciach i filmach.

Bieg 3
11
5 : 1
7

Upadek Bridgera na pierwszym łuku. Brytyjczyk wstał z toru o własnych siłach. Powtórka w pełnej obsadzie. Na trybunach jest około 5 tysięcy widzów. Bridger jest zdolny do dalszej jazdy.

Jeleniewski upadł na pierwszym okrążeniu, ale szybko wstał i opuścił tor. Zawodnik GKM-u jechał wówczas na trzecim miejscu.

Bieg 2
6
3 : 3
6

Dolny najlepiej wystartował, ale na dystansie spadł na koniec stawki. Woryna przez cztery okrążenia ostro atakował Nowaka.

Bieg 1
3
3 : 3
3

Okoniewski najlepiej wyszedł spod taśmy i zwyciężył z dużą przewagą. Karpow zupełnie nie liczył się w stawce.

13:58 - koniec prezentacji. Zawody odbędą się według II zestawu startowego.

13:48 - początek prezentacji. Na trybunach blisko 3 500 kibiców.

13:43 - zamieszanie organizacyjne w Rybniku. Spotkanie rozpocznie się jednak o godzinie 14:00.

13:41 - na trybunach około 3 tysięcy kibiców.

13:34 - w Rybniku trwa kosmetyka toru. Zawodnicy są już po próbie toru.

13:16 - mecz będzie przyspieszony o 15 minut. W próbie toru udział wezmą Okoniewski, Ułamek, Czałow i Bridger.

13:04 - w Rybniku od rana pochmurnie, ale nie pada. Składy potwierdzone.

Jak niedzielne mecze typują eksperci SportoweFakty.pl?
-> Typy Bartłomieja Czekańskiego
-> Typy Krzysztofa Cegielskiego
-> Typy Jacka Gajewskiego
-> Typy Mariana Maślanki
-> Typy SportoweFakty.pl

Polecamy także:
-> Walka o drugie zwycięstwo (zapowiedź)
-> Ułamek czołową postacią GKM w Rybniku?
-> Motocykle zawodzą Kościucha
-> Czałow: I liga jest prawie jak Ekstraliga

Bieg 6

Upadek Woryny na pierwszym łuku. Rybniczanin został wykluczony z powtórki. Woryna wstał z toru o własnych siłach. W powtórce North zwyciężył z dużą przewagą.

Bieg 9

Na pierwszym łuku Stachyra został wypchnięty na szeroką i spadł na koniec stawki. Stachyra zanotował defekt na czwartym miejscu. W Rybniku zaczął padać deszcz.