Bieg 15
27
4 : 2
27

Gorzowianie prowadzili podwójnie, ale błąd Iversena skutkował jego spadkiem na ostatnie miejsce. Duńczyk wrócił na moment na drugą lokatę, ale ostatecznie przegrał z Wardem. Czas: 60,01.

1

Goście wyjechali na podwójne prowadzenie, ale Adrian Miedziński pojechał za szeroko i spadł na ostatnią lokatę. Zwycięstwo Pawła Przedpełskiego oznacza punkt bonusowy dla Unibaksu Toruń. Czas: 60,09.

Bieg 12
20
1 : 5
22

Lepszy start torunian, którzy wyjechali na podwójne prowadzenie. Od razu za ich plecami znalazł się Matej Zagar, który dwoił się i troił, aby ich rozdzielić, jednak czynił to bezskutecznie. Czas: 59,64.

Bieg 11
19
4 : 2
17
0

Gorzowianie prowadzili podwójnie, ale rozdzielił ich Darcy Ward. Australijczyk wyjechał nawet na prowadzenie, ale szybko pierwsze miejsce odbił "PUK". Czas: 59,50.

Bieg 10
15
3 : 3
15
Darcy Ward Rezerwa taktyczna za Tomasz Gollob
2

Lepiej wystartowali zawodnicy Unibaksu Toruń, ale w pierwszym łuku przechytrzył ich Matej Zagar, który pojechał blisko krawężnika i wysunął się na prowadzenie. Słoweniec nie oddał go do mety. Z tyłu Piotr Świderski tylko na moment wysunął się przed Oskara Fajfera. Czas: 59,22. Przerwa na równanie toru.

Chcesz sprawdzić swoją wiedzę żużlową? Polecamy nasze quizy żużlowe - do wyboru trzy poziomy trudności!

Bieg 9
12
4 : 2
12

Najszybszy ze startu Krzysztof Kasprzak. Wygrał z dużym spokojem. Przez moment gospodarze jechali na podwójnym prowadzeniu, ale w drugim łuku Darcy Ward poradził sobie z Tomaszem Gapińskim. Daleko z tyłu Adrian Miedziński. Czas: 59,02.

Bieg 7
8
4 : 2
10
Emil Sajfutdinow Rezerwa taktyczna za Tomasz Gollob
0

Krzysztof Kasprzak najlepiej rozegrał pierwszy łuk i znalazł się na prowadzeniu. Napędzał się Emil Sajfutdinow, ale Rosjanin popełnił błąd w drugim łuku i spadł na trzecie miejsce. Za jego plecami jechał Tomasz Gapiński, który cały czas gonił Rosjanina. "Gapa" skutecznie zaatakował tuż przed metą. Czas: 59,11. Przerwa na równanie toru.

Szukasz żużlowych materiałów wideo? Zapraszamy na serwis Speedway.TV!

Bieg 6
4
3 : 3
8

Niels Kristian Iversen najszybszy na starcie i na trasie. Duńczyk był nieuchwytny dla rywali. W pierwszym łuku przycinał Adrian Cyfer, ale nie odważył się on wjechać pod łokieć Darcy Warda. Czas: 58,43.

Bieg 3
1
1 : 5
5

Lepiej ze startu wyruszyli goście, którzy pojechali bardzo mądrze parą. W początkowej fazie wyścigu próbował przedzielić ich Piotr Świderski, ale jego próby okazały się bezskuteczne. Do walki włączył się także Matej Zagar, który do mety naciskał Darcy Warda, ale Australijczyk się obronił. Czas: 59,84.

Bieg 1

Emil Sajfutdinow najlepiej wyruszył ze startu i objął prowadzenie. Za jego plecami znalazł się Tomasz Gapiński, który w pierwszym łuku napędzał się po szerokiej, ale nie był w stanie wyprzedzić Rosjanina. Następnie w pogoń za zawodnikiem Unibaksu wyruszył Krzysztof Kasprzak, ale Sajfutdinow był nieuchwytny. Defekt Kułakowa na ostatnim miejscu. Czas: 59,68.

19:01 - Zawodnicy wyjechali na tor. Przed startem Tomasz Gapiński zmienił jeszcze motocykl.

18:59 - Prezentacja dobiegła końca, a zawodnicy są już w parku maszyn. Niebawem pierwszy bieg.

18:53 - W tej chwili na trybunach około 9 tysięcy fanów, jednak kibice cały czas docierają na gorzowski stadion.

18:51 - Rozpoczęła się prezentacja.

18:50 - Pojazd z zawodnikami dojechał do startu. Niebawem początek prezentacji.

18:48 - Zawodnicy wyjechali do prezentacji.

18:46 - Wylosowano I zestaw startowy.

18:39 - Próba toru dobiegła końca. Trwa kosmetyka gorzowskiego owalu.

18:32 - Gospodarze desygnowali Krzysztofa Kasprzaka i Bartosza Zmarzlika.

18:30 - Rozpoczęła się próba toru. Zespół Unibaksu reprezentują Paweł Przedpełski oraz Adrian Miedziński.

17:47 - W Gorzowie jest bardzo ciepło i co najważniejsze, nie pada deszcz. Obie drużyny mają już za sobą obchód toru.

W pierwszym meczu Unibax wygrał na swoim torze ze Stalą 55:35.

Jak mecz w Gorzowie typują eksperci SportoweFakty.pl?

Bieg 2

W powtórce bardzo inteligentne zachowanie Adriana Cyfera, który skutecznie zablokował Oskara Fajfera. Pewne podwójne zwycięstwo gospodarzy. Czas: 59,72.

W drugim łuku na tor upadł Paweł Przedpełski. Bieg przerwany. Junior Unibaksu nie opanował motocykla. Został wykluczony z powtórki. Przedpełski o własnych siłach wraca do parku maszyn. Jest zdolny do kontynuowania zawodów.

Bieg 4

Bartosz Zmarzlik zaraz po starcie zamknął Tomasza Golloba i uniemożliwił mu skuteczną jazdę. Gollob został daleko za rywalami. Ostatecznie zrezygnował z jazdy pod koniec wyścigu i nie dojechał do mety. Spore różnice między zawodnikami. Czas: 58,91. Przerwa na równanie toru.

Na stadionie im. Edwarda Jancarza zasiadło 12 tysięcy widzów.

SportowyBar.pl - śmieszne, emocjonujące i wzruszające momenty sportowe na obrazkach, zdjęciach i filmach.

Bieg 5

W drugiej odsłonie tego wyścigu świetnie pojechał Matej Zagar. Słoweniec na wyjeździe z pierwszego łuku środkiem toru przemknął obok Emila Sajfutdinowa. W dalszej fazie tej gonitwy różnice pomiędzy zawodnikami zwiększały się. Czas: 59,80.

Upadek na ostatnim miejscu podczas trzeciego okrążenia Wiktora Kułakowa. Bieg przerwany. W momencie upadku wyścig układał się remisowo, gdyż prowadził Emil Sajfutdinow. Kułakow wykluczony z powtórki. Rosjanin szybko pozbierał się po upadku i jest zdolny do dalszej jazdy.

Bieg 8
Paweł Przedpełski Rezerwa taktyczna za Wiktor Kułakow
2

Po raz kolejny już dzisiaj niedościgniony był Niels Kristian Iversen. Za jego plecami o dwa punkty walczyli Paweł Przedpełski i Bartosz Zmarzlik. Defekt Emila Sajfutdinowa na ostatnim miejscu. Czas: 59,17.

Bieg 13
2
Oskar Fajfer Rezerwa taktyczna za Tomasz Gollob
w

W powtórce bezapelacyjne zwycięstwo gorzowian. Czas: 59,37. Przerwa. Przypominamy, że pierwszy mecz w Toruniu zakończył się triumfem Unibaksu 55:35. Kwestia punktu bonusowego jest zatem cały czas otwarta.

Upadek w drugim łuku podczas pierwszego okrążenia zanotował Oskar Fajfer jadący na ostatnim miejscu. Bieg przerwany. Do tego momentu gorzowianie prowadzili podwójnie. Junior Unibaksu wykluczony z powtórki.

Jesteśmy na Facebooku - dołącz do nas! - Na Twitterze też nas znajdziesz!