Bieg 15
50
3 : 3
40

Na wyjściu z pierwszego łuku Protasiewicz wyprzedził Jędrzejaka. Bonus za lepszy wynik w dwumeczu zdobył SPAR Falubaz Zielona Góra.

Bieg 14
47
3 : 3
37

Hampel na przeciwległej prostej minął Janowskiego, a Woffinden w tym samym momencie uporał się z Dudkiem.

Bieg 13
44
5 : 1
34

Jędrzejak wygrał start i do mety nie oddał prowadzenia. Woffinden szybko uporał się z parą gości. Przerwa na kosmetykę toru.

PZM należy zdemontować ze względów przyzwoitości - II część rozmowy z Władysławem Gollobem, ojcem Tomasza Golloba

Bieg 12
39
3 : 3
33
Andreas Jonsson Rezerwa taktyczna za Patryk Dudek
3

Na drugim okrążeniu Jonsson minął Malitowskiego.

Bieg 11
36
5 : 1
30

Na pierwszym łuku Suchecki wypchnął rywali i skorzystał na tym Pavlic. Defekt Łoktajewa na końcu stawki.

3

Protasiewicz na drugim kółku minął Pavlica. Dolny do końca odpierał ataki Dudka.

Bieg 7
24
3 : 3
18

Suchecki wyprzedził Adamczewskiego na drugim łuku pierwszego okrążenia, chwilę później Protasiewicz odebrał prowadzenie Woffindenowi.

Szukasz żużlowych materiałów wideo? Zapraszamy na serwis Speedway.TV!

Bieg 6
21
1 : 5
15

Zielonogórzanie prowadzili od startu do mety.

Bieg 5
20
5 : 1
10

Jędrzejak na pierwszym łuku odparł atak Dudka.

Bieg 4
15
3 : 3
9
Kamil Adamczewski Rezerwa taktyczna za Adam Strzelec
0

Protasiewicz najlepiej wystrzelił spod taśmy i pognał do mety po trzy punkty. Przerwa na kosmetykę toru.

SportowyBar.pl - śmieszne, emocjonujące i wzruszające momenty sportowe na obrazkach, zdjęciach i filmach.

Bieg 3
12
5 : 1
6

Jędrzejak przez cztery okrążenia odpierał ataki Jonssona.

Bieg 2
7
4 : 2
5

Dolny wygrał start i pognał do mety po trzy punkty. Malitowski na pierwszym łuku minął Strzelca.

Bieg 1
3
3 : 3
3

Dudek prowadził od startu do mety. Woffinden na pierwszym łuku wypchnął Łoktajewa, a na manewrze tym skorzystał Suchecki, który przedarł się na trzecie miejsce.

17:50 - trwa prezentacja. Na trybunach zasiadło dwa tysiące fanów w tym liczna grupa zielonogórskich kibiców.

17:46 - zawody rozegrane zostaną według I zestawu startowego.

17:40 - koniec próby toru.

17:33 - na próbę toru ze strony gospodarzy wyjechali Woffinden i Janowski. Na trybunach około tysiąc kibiców.

17:30 - rozpoczęła się próba toru. Ze strony gości biorą w niej udział Hampel i Protasiewicz.

17:13 - w składzie gospodarzy doszło do zmiany. W miejsce Batchelora pojedzie Pavlic.

16:43 - we Wrocławiu ciepło i słonecznie. Temperatura wynosi 25 stopni Celsjusza. Zawody nie są zagrożone.

Jak niedzielne mecze typują eksperci SportoweFakty.pl?