Bieg 15
41
1 : 5
49

Lepiej ze startu wyszli goście, Woffinden próbował atakować przy krawężniku, ale tarnowianie byli wyraźnie szybsi. Jędrzejak z tyłu. Grupa Azoty Unia Tarnów w konfrontacji z Betardem Spartą wywalczyła komplet pięciu dużych punktów.

Bieg 14
40
5 : 1
44
Tai Woffinden Rezerwa taktyczna za Maciej Janowski
2

Wrocławianie z nadziejami na remis w tym meczu! Troy Batchelor wygrał pewnie, ale Tai Woffinden dopiero na trasie wyprzedził przy krawężniku Artioma Łagutę. 2 minuty przerwy dla Brytyjczyka.

Bieg 13
35
4 : 2
43

Fenomenalny bieg i świetna walka pomiędzy niezwykle szybkim Kołodziejem i szalejącym po torze Woffindenem. Górą reprezentant gospodarzy.

Bieg 12
31
2 : 4
41

Z 5:1 dla gospodarzy do 2:4 dla Unii! Po starcie niespodziewanie wrocławianie prowadzili podwójnie, szybko jednak Vaculik uporał się z Dolnym, a po chwili bez większych problemów wyprzedził Jędrzejaka. Gomólski przy krawężniku wyprzedził Dolnego.

Bieg 11
29
1 : 5
37

Bieg bez większych emocji - goście lepiej rozegrali pierwszy łuk i nie oddali podwójnego prowadzenia.

Bieg 10
28
3 : 3
32

Ależ prędkość Kołodzieja! Na pierwszym łuku wywieźć próbował go Jędrzejak, ale żużlowiec Unii z ogromną prędkością przemknął obok niego. Później tylko powiększał przewagę i pewnie wygrał.

29

Wrocławianie wracają do gry! Świetny start pary gospodarzy i wygrana mimo ataków Artioma Łaguty. Hancock tylko statystował w tej gonitwie.

Bieg 8
20
2 : 4
28

Świetny start gości, którzy podwójnie prowadzili przez połowę wyścigu. Maciej Janowski jednak atakiem przy krawężniku na 3. okrążeniu wyprzedził Buczkowskiego. Malitowski daleko z tyłu.

Bieg 7
18
2 : 4
24

Najlepiej ze startu wyszedł Kołodziej, Woffinden wyprzedził go na 2. łuku, ale kontra zawodnika z Tarnowa była szybka i udana. Potem bieg bez większych emocji. Przerwa na równanie toru.

Polecamy: Podprowadzające podczas 7. kolejki (fotorelacja)

Bieg 6
16
2 : 4
20

Pierwsze zwycięstwo zawodnika z 4. pola - Hancock najlepiej wyszedł spod taśmy i na wejściu w 1. łuk był już przy krawężniku. Łaguta do mety atakował Janowskiego, ale ostatecznie o kilka metrów szybszy był miejscowy zawodnik. Patryk Dolny daleko z tyłu.

Bieg 5
14
2 : 4
16

Kolejne pewne zwycięstwo zawodnika startującego z pierwszego pola. Tomasz Jędrzejak na drugim łuku odważnym atakiem po zewnętrznej wyprzedził Buczkowskiego.

Bieg 4
12
3 : 3
12

Mecz we Wrocławiu ogląda ok. 4 tys. widzów.

Ze startu najlepiej wyszedł Maciej Janowski, ale na wyjściu z 1. łuku podniosło mu koło i został wyprzedzony przez Kołodzieja, który bezpiecznie dowiózł zwycięstwo do mety.

Polecamy: Stanisław Chomski: Adamowi Skórnickiemu życzę powodzenia, ale nie w meczu z nami

Bieg 3
9
2 : 4
9

Pierwszy ciekawy wyścig dzisiaj. Po starcie podwójnie prowadzili goście, ale na początku drugiego okrążenia Batchelor atakiem przy krawężniku wyprzedził Hancocka i puścił się w pogoń za Łagutą, który jednak jechał bezbłędnie.

Bieg 2
7
3 : 3
5

Kacper Gomólski najlepiej wystartował z pierwszego pola i z dużą przewagą wygrał bieg. Mateusz Borowicz odważnie atakował Patryka Dolnego, ale bez powodzenia.

Bieg 1
4
4 : 2
2

Równy start, pierwszy łuk najlepiej rozegrał Woffinden i pewnie pomknął do mety po zwycięstwo. Pavlic jechał w kontakcie z Buczkowskim, ale nie był w stanie przeprowadzić ataku.

16:27 - koniec prezentacji. Za chwilę start do 1. biegu.

16:26 - sędzia Jerzy Najwer wylosował 2. zestaw pól startowych.

16:22 - rozpoczęła się prezentacja.

16:11 - koniec próby toru, ostatnia kosmetyka i za chwilę prezentacja zawodników.

16:09 - ze strony gospodarzy tor sprawdzają Woffinden i Batchelor.

16:02 - rozpoczyna się próba toru. Ze trony gości Hancock i Buczkowski.

16:00 - na trybunach ok. 1,5 tys. widzów, ale wielu kibiców kupuje bufety pod stadionem.

15:45 - ciemne, deszczowe chmury zbliżają się nad stadion.

15:23 - składy potwierdzone, za Ernesta Kozę Mateusz Borowicz.

14:50 - we Wrocławiu niebo jest zachmurzone, ale nie powinno padać. Jest bezwietrznie, a temperatura powietrza wynosi ok. 20 stopni.

Jak niedzielne mecze typują eksperci SportoweFakty.pl?