3 : 3
30
Magnus Karlsson Rezerwa taktyczna za Daniel Pytel
0

Cała czwórka stoczyła wyrównaną walkę. Na mecie nieznacznie pierwszy był Trojanowski. Przerwa na równanie toru.

-> Szukasz żużlowych materiałów wideo? Zapraszamy na nowo powstały serwis Speedway.TV!

24

Jakobsen z powodu urazu barku nie pojedzie w swoim kolejnym wyścigu.

Piękna walka o pierwszą pozycję pomiędzy Baranem i Dymem. Na mecie nieznacznie lepszy był jeździec gości. Defekt Karlssona na ostatnim miejscu.

Bieg 10
33
4 : 2
21
Daniel Kaczmarek Rezerwa taktyczna za Paweł Parys
2

Cała czwórka stoczyła wyrównaną walkę. Monberg na ostatnim łuku wyprzedził Kaczmarka. Przerwa na kosmetykę toru.

-> Tai Woffinden - fascynująca droga na szczyt. Trzecia część - rozmowa z mistrzem

Bieg 9
29
5 : 1
19

Pewne zwycięstwo gospodarzy. Defekt Pytela na ostatnim miejscu.

Bieg 7
24
4 : 2
18

Biełousow na dystansie wyprzedził Trojanowskiego i powiększał nad nim przewagę. "Trojan" do końca bronił się przed atakami Dyma. Przerwa na równanie toru.

-> Żużlowcy muszą oddać miliony? Niekorzystny wyrok NSA problemem dla żużla

Bieg 6
20
3 : 3
16

Świst na pierwszym łuku wyprzedził Barana.

Bieg 5
17
4 : 2
13

Nierówny start. Powtórka w pełnej obsadzie. W powtórce znakomitą jazdą popisał się Monberg. Duńczyk po starcie był ostatni, lecz na dystansie przedarł się na prowadzenie. Na ostatnim łuku Monberg wyprzedził Karlssona.

Bieg 4
13
4 : 2
11

Pilanie lepiej wyszli ze startu, ale Trojanowski na dystansie uporał się z Ajtnerem-Gollobem. Przerwa na kosmetykę toru.

-> Chcesz sprawdzić swoją wiedzę żużlową? Polecamy nasze quizy żużlowe - do wyboru trzy poziomy trudności!

Bieg 3
9
3 : 3
9

Pulczyński na dystansie przedarł się z czwartej pozycji na drugą. Wychowanek klubu z Torunia był blisko wyprzedzenia Pytela.

3

Biełousow na trzecim okrążeniu wyprzedził Jakobsena.

15:26 - w Pile już nie pada. Uczestnicy pierwszego biegu wyjeżdżają na tor.

15:21 - na trybunach zasiadło ponad 5 tysięcy kibiców. W Pile zaczyna kropić lekki deszcz.

15:13 - rozpoczęła się prezentacja. Kibice zgromadzeni na stadionie w Pile przygotowali specjalną oprawę.

14:56 - zakończyła się próba toru. Udział w niej brali Pawlak i Ajtner-Gollob oraz Baran i Kaczmarek.

14:27 - w Pile zmienna pogoda, lecz nic nie stoi na przeszkodzie w rozegraniu meczu. Składy potwierdzone.

Jak niedzielne mecze typują eksperci SportoweFakty.pl?

-> Jakobsen: Wanda i Ostrovia powalczą o awans
->Jak żużlowcy z Krakowa radzą sobie w Pile?
->

Bieg 8

Upadek Ajtnera-Golloba na czwartej pozycji, który został wykluczony z powtórki. Chwilę po zapaleniu przez sędziego czerwonego światła defekt zanotował Jakobsen.

Jakobsen wykluczony za przekroczenie czasu dwóch minut. Duńczyk po defekcie zaliczył niegroźny upadek i narzeka na ból.

W powtórce Świst do końca atakował Karlssona.