1 : 5
37
Paweł Przedpełski Rezerwa zwykła za Ryan Sullivan
3

Goście lepiej ze startu, na czele Paweł Przedpełski, za nim Tomasz Gollob. Jędrzejak walczy z Gollobem, ale bezskutecznie. Unibax Toruń zapewnił sobie punkt bonusowy. Czas biegu 60,10 s.

Bieg 13
34
2 : 4
32
Adrian Miedziński Rezerwa taktyczna za Ryan Sullivan
3

Miedziński najlepiej ze startu, za nim Ljung, ale popełnił błąd i spadł na ostatnie miejsce. Woffinden atakował Miedzińskiego, ale bezskutecznie. Czas 60,10 s. Równanie toru.

Fotorelacja: Grand Prix Włoch w Terenzano

Bieg 12
32
2 : 4
28

Przedpełski najlepiej ze startu, za nim Jędrzejak. O jeden punkt trwała walka między Miedzińskim, a Malitowskim. Czas 60,20 s.

Bieg 11
30
3 : 3
24
Paweł Przedpełski Rezerwa zwykła za Kamil Brzozowski
3

Suchecki najlepiej ze startu, Przedpełski jednak go wyprzedza. Ward cały czas z tyłu, przed metą ma jeszcze defekt motocykla. Czas biegu 60,10 s.

Bieg 10
27
2 : 4
21
Paweł Przedpełski Rezerwa taktyczna za Kamil Pulczyński
3

Przedpełski pewnie prowadził. Za jego plecami Gollob wyprzedził na dystansie wrocławian. Jędrzejak walczył jednak do końca i wyprzedził w końcówce zawodnika z Torunia. Czas biegu: 60,10 s. Przerwa na równanie toru.

Fogo Unia nie zapłaci kary? Stępniewski: W regulaminie są odpowiednie instrumenty

Bieg 7
25
3 : 3
17

Woffinden najlepiej spod taśmy, za nim Gollob, jednak wyprzedza go Przedpełski. Suchecki z tyłu. Czas 60,10 s. Przerwa na równanie toru.

Walka w tabeli to nie wszystko - rozmowa ze Zbigniewem Sucheckim, żużlowcem Betard Sparty

Bieg 6
22
3 : 3
14

Ward pewnie prowadził, ale popełnił błąd i wyprzedził go Batchelor. Malitowski wyraźnie z tyłu. Czas biegu 60,00 s.

Bieg 5
19
5 : 1
11

Wyścig przerwany - nierówny start. W powtórce Ljung na pierwszym łuku wywiózł Miedzińskiego, dzięki czemu wrocławianie podwójnie prowadzili. Na dystansie nic się już nie zmieniło. Czas biegu 60,10 s.

Bieg 4
14
3 : 3
10

Goście lepiej wyszli ze startu, ale Kamil Pulczyński spadł na czwarte miejsce. Czas biegu 60,10 s. Przerwa na równanie toru

Sławomir Kryjom: Minimum to punkt bonusowy

Bieg 3
11
3 : 3
7

Gospodarze lepiej wyszli ze startu, prowadzili podwójnie. Pościg Warda przyniósł mu jednak wygraną i trzy punkty. Na czwartym miejscu dojechał do mety Ryan Sullivan. Czas biegu 60,30 s.

Bieg 2
8
5 : 1
4

Wszyscy równo spod taśmy, ale na wejściu w pierwszy łuk gospodarze wyszli na prowadzenie i jechali już parą. Pulczyński dojechał do mety na defektującym motocyklu. Czas biegu 60,30 s.

Bieg 1
3
3 : 3
3

Świetnie spod taśmy Miedziński, gonili go Woffinden z Sucheckim, ale przewaga torunianina tylko rosła. Brzozowski z tyłu, nie uczestniczył w walce. Czas biegu 60,20 s.

18:34 - zawodnicy wyjeżdżają do 1. biegu

18:21 - rozpoczyna się prezentacja zawodników

18:14 - koniec próby toru

18:05 - rozpoczęła się próba toru. Ze strony gospodarzy jadą Tai Woffinden i Zbigniew Suchecki, ze strony gości Adrian Miedziński i Darcy Ward

18:00 - we Wrocławiu nie rozpoczęła się jeszcze próba toru, gdyż trwają prace na torze ze względu na poranne intensywne opady. Próba toru rozpocznie się po zakończeniu prac. Obecnie pogoda jest już dobra - jest upalnie i bezchmurnie.

17:30 - w składzie gości jedna zmiana w porównaniu z awizowanym zestawieniem. Z numerem czwartym zamiast Mateja Kusa pojedzie Ryan Sullivan. Przypomnijmy, że w pierwszym spotkaniu torunianie wygrali na własnym torze z wrocławianami 50:40.

Jak niedzielne mecze typują eksperci SportoweFakty.pl?
Typy Krzysztofa Cegielskiego
Typy Jacka Gajewskiego
Typy Barłomieja Czekańskiego

Bieg 8
Darcy Ward Rezerwa taktyczna za Kamil Brzozowski
u

Batchelor najlepiej ze startu, za nim Miedziński i Ward. Dolny daleko z tyłu. Ward upadł na trzeciej pozycji na ostatnim łuku, ale wstał z toru o własnych siłach. Czas biegu 60,10 s.

Bieg 9

Defekt Sullivana na wejściu w pierwszy wiraż. Australijczyk wznowił jazdę i kontynuował ją przez pewien czas na czwartym miejscu, jednak w końcu zjechał z toru. Wrocławianie prowadzili podwójnie, Ward przez pewien czas walczył z Woffindenem, ale bez rezultatu. Czas biegu 60,30 s.

Bieg 15

Miedziński ostro spod taśmy walczył z Batchelorem. Miedziński zrezygnował z jazdy, odpadła mu bowiem osłona. Sytuacja miała miejsce na wejściu w pierwszy wiraż. Pewne podwójne zwycięstwo gospodarzy. Czas biegu 60,20 s.