Bieg 15
41
1 : 5
49

Goście wygrali z dużą przewagą. Dospel Włókniarz Częstochowa zainkasował bonus za zwycięstwo w dwumeczu.

Bieg 14
40
2 : 4
44

Kościecha na drugim okrążeniu wyprzedził Jensena.

Bieg 13
38
3 : 3
40

Pewne zwycięstwo Sajfutdinowa. Szczepaniak skutecznie bronił się przed atakami Jensena. Przerwa na kosmetykę toru.

Jarosław Hampel o półfinale w GP Włoch: W walce z Zagarem zabrakło chłodnej kalkulacji

Bieg 12
35
1 : 5
37

Goście wygrali start i do mety nie oddali podwójnego prowadzenia. Czaja musiał się jednak mocno napracować, by dowieźć do mety dwa punkty. Przez cały wyścig odpierał on ataki Kościechy.

0

Na torze utworzyły się dwie pary. O pierwsze miejsce walczyli Holta i Łoktajew. Z kolei za ich plecami trwała walka pomiędzy Czają i Curyło.

Bieg 10
31
3 : 3
29

Sajfutdinow na przeciwległej prostej wyprzedził Kościechę oraz Szczepaniaka i pognał do mety po trzy punkty. Przerwa na kosmetykę toru.

Ireneusz Maciej Zmora: Derby z Falubazem w play off? Byłoby znakomicie

Bieg 9
28
5 : 1
26

Ze startu najlepiej wyszedł Łoktajew. Buczkowski przez trzy okrążenia odpierał ataki Holty, który na początku czwartego kółka popełnił błąd i na dodatek wywiózł Jensena.

Bieg 8
23
2 : 4
25
1

Po starcie podwójnie prowadzili goście, ale na drugim okrążeniu Curyło minął Czaję. Andersen nie był w stanie dogonić juniora Włókniarza.

Bieg 7
21
3 : 3
21

Buczkowski najlepiej wyszedł spod taśmy, ale szybko wyprzedził go Sajfutdinow, który następnie powiększał przewagę nad rywalami. Przerwa na kosmetykę toru.

Każdy medal jest w naszym zasięgu - rozmowa z Januszem Kołodziejem, zawodnikiem Unii Tarnów

Bieg 6
18
1 : 5
18

Dobry start Holty, który wypuścił przed siebie Jensena. Bydgoszczanie byli bezradni.

Bieg 5
17
4 : 2
13

Kościecha tuż po starcie minął najpierw Szombierskiego, a chwilę później Łagutę. Rosjanin do końca atakował Kościechę, lecz na mecie był nieznacznie wolniejszy od zawodnika bydgoskiego klubu. Na dystansie Szczepaniak uporał się z Szombierskim.

Bieg 4
13
3 : 3
11

Sajfutdinow wygrał z ogromną przewagą. Strzelec do końca atakował Andersena. Przerwa na kosmetykę toru.

Zapraszamy na SportowyBar.pl - śmieszne, emocjonujące i wzruszające momenty sportowe na obrazkach, zdjęciach i filmach

Bieg 3
10
1 : 5
8

Kapitalny start pary gości, pewne zwycięstwo Jensena. Duże odległości pomiędzy zawodnikami.

Bieg 2
9
4 : 2
3

Woźniak wygrywa z dużą przewagą. Czaja początkowo gonił Woźniaka, ale w dalszej fazie biegu musiał bronić się przed atakami Curyły.

Bieg 1
5
5 : 1
1

Dobry start Buczkowskiego, który przepuścił przed siebie Łoktajewa. Do ostatnich metrów kapitana bydgoszczan próbował wyprzedzić Łaguta. Defekt Szombierskiego na czwartym miejscu.

15:55 - koniec prezentacji. Za kilka chwil odbędzie się pierwszy bieg. Zawody odbędą się według II zestawu startowego.

15:50 - trwa prezentacja. Na kilka minut przed rozpoczęciem pojedynku na trybunach znajduje się 500 kibiców. To najmniejsza frekwencja w tym sezonie na ekstraligowych stadionach.

15:40 - zakończyła się próba toru. Nad stadionem powoli się przejaśnia. Na chwilę obecną nic nie stoi na przeszkodzie w rozegraniu meczu.

15:36 - trwa próba toru, w której udział biorą Buczkowski, Łoktajew, Jensen i Holta.

15:34 - w zespole gospodarzy doszło do jednej zmiany. W miejsce Bietrackiego pojedzie Łoktajew.

15:32 - na trybunach około 200 kibiców. W Bydgoszczy nie pada, ale niebo nadal jest zachmurzone.

14:46 - przed bydgoskim stadionem, a także na trybunach pustki. Pogoda znacząco się nie zmieniła. Niebo nadal jest zachmurzone i co chwile kropi drobny deszcz.

14:08 - w Bydgoszczy przestało padać. Niebo nadal jest zachmurzone.

W Bydgoszczy jest parno, a niebie znajduje się coraz więcej chmur. O godzinie 13:45 zaczął padać deszcz, który z minuty na minutę przybiera na sile.

W pierwszym meczu obu drużyn padł rezultat 47:42 na korzyść częstochowian.

Jak niedzielene mecze typują eksperci SportoweFakty.pl?