Woffinden na dystansie wyprzedził Hancocka. Czas: 61,38 sek.

5 : 1
30
Greg Hancock Rezerwa taktyczna za Robert Kościecha
1

Hancock próbował wyprzedzić Jędrzejaka. Defekt Łoktajewa na ostatnim miejscu. Betard Sparta Wrocław zapewniła sobie bonus za lepszy rezultat w dwumeczu. Czas: 62,30 sek.

Bieg 13
49
3 : 3
29

Wyścig został przerwany z powodu nierównego startu. Powtórka w pełnej obsadzie. W powtórce łatwe zwycięstwo odniósł Łoktajew. Czas: 61,02 sek. Przerwa na równanie toru.

Podprowadzające podczas 13. kolejki

Bieg 12
46
3 : 3
26

Malitowski i Jędrzejak prowadzili od startu. Próbował ich przedzielić Hancock, jednak wrocławianie skutecznie jechali parą. Malitowski tuż przed metą zanotował defekt na prowadzeniu. Czas: 62,08 sek.

Bieg 11
43
4 : 2
23

Suchecki najlepiej wystrzelił spod taśmy i odniósł pewne zwycięstwo. Batchelor i Kościecha stoczyli walkę o punkt. Górą z niej wyszedł Australijczyk. Czas: 61,38 sek.

Bieg 10
39
5 : 1
21

Po raz kolejny żużlowcy Betard Sparty wygrali start i odnieśli pewne podwójne zwycięstwo. Czas: 61,14 sek. Przerwa na kosmetykę toru. Przerwa przedłuży się z powodu awarii polewaczki. Po kilku minutach prac naprawczych udało się uruchomić polewaczkę, co wywołało aplauz na Stadionie Olimpijskim.

Od kapitana wymaga się więcej - rozmowa z Jarosławem Hampelem o DPŚ w Pradze

Bieg 9
34
5 : 1
20

Wrocławianie wygrali start i do mety nie oddali podwójnego prowadzenia. Defekt Łoktajewa na drugim okrążeniu. Jeździec bydgoskiego klubu jechał wówczas na ostatnim miejscu. Czas: 61,09 sek.

Bieg 8
29
3 : 3
19

O losach wyścigu zadecydował start i rozegranie pierwszego łuku. Czas: 61,06 sek.

Bieg 7
26
5 : 1
16

Gospodarze bez żadnych problemów odnieśli podwójne zwycięstwo. Przerwa na równanie toru.

Nicki Pedersen: Chyba od 200 wyścigów nie miałem defektu. Przez to przegraliśmy złoto z Polakami

Bieg 6
21
5 : 1
15

Wrocławianie lepiej wyszli spod taśmy. Łoktajew na dystansie wyprzedził Batchelora, ale Ukrainiec chwilę później popełnił błąd, który wykorzystał Australijczyk. Czas: 61,37 sek.

Bieg 5
16
4 : 2
14
Patryk Dolny Taśma Peter Ljung
3

Ljung dotknął taśmy i został wykluczony z powtórki. W jego miejsce pojedzie Dolny. Młodzieżowiec wrocławskiego klubu najlepiej wyszedł spod taśmy. Hancock wyprzedził Jędrzejaka, a następnie rzucił się w pogoń za Dolnym. Czas: 61,43 sek.

Bieg 4
12
4 : 2
12

Dolny na pierwszym łuku wywiózł Buczkowskiego, co wykorzystał Batchelor i przedarł się na prowadzenie. Buczkowski na dystansie wyprzedził Dolnego. Defekt Curyły na ostatnim miejscu. Czas: 61,28 sek. Przerwa na kosmetykę toru.

Marek Cieślak: Dziękuję chłopakom, że wygrali - przynajmniej głowę zachowam na swoim miejscu

Bieg 3
8
4 : 2
10

Jędrzejak prowadził od startu do mety. Na dystansie błąd Ljunga wykorzystali bydgoszczanie. Na trzecim okrążeniu Łoktajew zanotował defekt na trzecim miejscu. Czas: 61,33 sek.

Bieg 2
4
1 : 5
8

Goście wygrali start i odnieśli pewne zwycięstwo. Bydgoszczan próbował przedzielić Malitowski, lecz jego ataki były nieskuteczne. Czas: 61,00 sek. Przerwa na kosmetykę toru.

Zapraszamy na SportowyBar.pl - śmieszne, emocjonujące i wzruszające momenty sportowe na obrazkach, zdjęciach i filmach

Bieg 1
3
3 : 3
3

We Wrocławiu słoneczna pogoda. Temperatura powietrza wynosi 28 stopni. W pierwszym spotkaniu lepsi byli bydgoszczanie, którzy wygrali 54:36. Składy potwierdzone.

Tuż po godzinie 15:30 rozpoczęła się próba toru. Ze strony gości udział w niej wzięli Hancock i Buczkowski. Z kolei spośród wrocławian na tor wyjechali Woffinden i Batchelor. O godzinie 15:50 rozpoczęła się prezentacja. Zawody odbędą się według II zestawu.

Hancock najlepiej wyszedł spod taśmy i do mety nie oddał prowadzenia. Woffinden zaciekle gonił Amerykanina. Czas: 60,17 sek.

Jak niedzielne mecze typują eksperci SportoweFakty.pl?