1 : 5
41
Troy Batchelor Rezerwa taktyczna za Zbigniew Suchecki
2

Tym razem lepiej ze startu wyszli goście, którzy do mety nie oddali podwójnego prowadzenia.

Bieg 14
48
5 : 1
36

Gnieźnianie lepiej wyszli spod taśmy i odnieśli pewne zwycięstwo.

Bieg 13
43
3 : 3
35

Lindbaeck najlepiej wyszedł ze startu, lecz na pierwszym łuku drugiego okrążenia pojechał zbyt szeroko, co wykorzystał Batchelor. Zagar i Lindbaeck próbowali gonić Australijczyka, lecz ten odniósł pewne zwycięstwo. Trwa przerwa na równanie toru. W oczekiwaniu na biegi nominowane polecamy fotorelację z przygotowań do Grand Prix Europy w Bydgoszczy.

Bieg 12
40
3 : 3
32

Na pierwszym łuku Lisiecki przez chwilę był na prowadzeniu. Juniora gnieźnieńskiego klubu szybko wyprzedzili Woffinden i Ułamek. Brytyjczyk na dystansie wyprzedził Polaka.

Bieg 11
37
3 : 3
29

Pedersen prowadził przez cały wyścig. Adamczak szybko stracił drugą pozycję na rzecz rywali.

Bieg 10
34
4 : 2
26
Tai Woffinden Rezerwa taktyczna za Troy Batchelor
2

Zagar na wyjściu z drugiego łuku atakiem po zewnętrznej wyprzedził Woffindena i pomknął do mety po trzy punkty. W przerwie polecamy analizę Damiana Gapińskiego dotyczącą polityki transferowej polskich klubów.

Bieg 9
30
4 : 2
24
Oskar Fajfer Taśma Damian Adamczak
1

Adamczak dotknął taśmy i został wykluczony. W powtórce pojedzie za niego Fajfer. Goście lepiej wyszli ze startu, lecz na wyjściu z pierwszego łuku Lindbaeck pod bandą minął obu wrocławian. Na dystansie Fajfer wyprzedził Sucheckiego i do końca atakował Jędrzejaka.

Bieg 8
26
2 : 4
22

Fajfer dotknął taśmy i został wykluczony z powtórki. W powtórce o losach wyścigu zadecydował start i rozegranie pierwszego łuku.

Bieg 7
24
4 : 2
18

Pewny triumf Lindbaecka. Adamczak przez cały bieg zaciekle atakował Batchelora, ale ten do ostatniego łuku skutecznie odpierał jego ataki. Dopiero na ostatnich metrach zawodnik gospodarzy wyprzedził Australijczyka. Tym razem polecamy wywiad z Krystyną Kloc - "Tematu Piotra Świderskiego już nigdy nie będzie"

Bieg 6
20
2 : 4
16

Suchecki po raz kolejny wygrał start i odniósł pewne zwycięstwo. Na przeciwległej prostej ostatniego okrążenia Pedersen wyprzedził Jędrzejaka, a na ostatnim łuku Indywidualnego Mistrza Polski zaatakował Lisiecki. Junior gospodarzy na mecie był kilka centymetrów gorszy od "Ogóra".

1
Bieg 5
18
5 : 1
12

Ułamek prowadził od startu do mety. Ljungowi na ostatniej prostej posłuszeństwa odmówił motocykl i Szwed stracił drugą pozycję na rzecz Zagara i Woffindena.

1
Bieg 4
13
4 : 2
11

Batchelor i Fajfer na starcie stoczyli ostrą walkę. Junior Lechmy Startu zepchnął rywala poza tor. Wyścig został przerwany. Powtórka w pełnej obsadzie. W powtórce Pedersen wygrał start i do mety nie oddał prowadzenia. Fajfer długo nękał atakami Batchelora, a po wyprzedzeniu Australijczyka ścigał Dolnego. W przerwie polecamy wywiad z legendą KKŻ Krosno - Laszlo Bodim - "Nigdy nie byłem samolubny"

1
Bieg 3
9
2 : 4
9

Suchecki najlepiej wyszedł spod taśmy i na dystansie powiększał swoją przewagę nad rywalami. Jędrzejak próbował wyprzedzić Ułamka.

1
Bieg 2
7
5 : 1
5

Dolny na wyjściu z drugiego łuku wyprzedził Lisieckiego, ale gnieźnianin szybko odbił drugą pozycję. Następnie junior wrocławskiego klubu atakował Lisieckiego, ale nie zdołał go wyprzedzić.

1
Bieg 1
2
2 : 4
4

Składy potwierdzone. W miejsce awizowanego Świderskiego pojedzie Adamczak. W pierwszej stolicy Polski panuje ciepła i słoneczna pogoda. O godzinie 18:00 rozpoczęła się próba toru. Ze strony gospodarzy brali w niej udział Pedersen i Lisiecki. Z kolei goście na próbę toru desygnowali Woffindena i Jędrzejaka. Zawody odbędą się według drugiego zestawu startowego. O 18:25 zakończyła się prezentacja. Wyścig został przerwany z powodu nierównego startu. Powtórka w pełnej obsadzie. W powtórce Adamczak najlepiej wyszedł spod taśmy, ale na dystansie popełniał błędy i został wyprzedzony przez rywali. Następnie Adamczak zanotował defekt na ostatnim miejscu. Lindbaeck ścigał Ljunga. Daleko za tą dwójką do mety dojechał Woffinden, który miał problemy z motocyklem. Mamy do rozdania 5 podwójnych zaproszeń na Grand Prix Europy w Bydgoszczy. Co zrobić, aby wygrać jedno z nich?