5 : 1
24
Adam Strzelec Rezerwa zwykła za Piotr Protasiewicz
0

Po wyjeździe z pierwszego łuku prowadził Łoktajew, jednak na wejściu w kolejny wiraż wyprzedził go Iversen. Na trzecim okrążeniu manewr Duńczyka wręcz skopiował Zagar. Gorzowianie mocnym uderzeniem zakończyli ten mecz. Czas: 60,06.

Bieg 14
31
4 : 2
23

Świetny start gospodarzy, którzy wyjechali na podwójne prowadzenie, jednak przy krawężniku Rune Holta wyjechał na czoło stawki. Krzysztof Kasprzak na drugim okrążeniu wyprzedził zawodnika Falubazu, ale ten nie pozostał mu dłużny. Obaj stoczyli pasjonujący pojedynek! Na metę wjechali niemalże równo! Sędzia miał trudny orzech do zgryzienia. Ostatecznie podjął decyzję, iż o przysłowiowy błysk szprychy zwyciężył Kasprzak. Czas: 60,68.

Bieg 13
27
4 : 2
21
Krzysztof Jabłoński Zastępstwo zawodnika za Jonas Davidsson
0

Gorzowianie po starcie prowadzili podwójnie, ale na drugim łuku atakiem przy krawężniku Rune Holta wyprzedził Tomasza Golloba. Kapitan Stali Gorzów do samego końca wyścigu atakował Rune Holtę. Czas: 60,10.

Bieg 12
23
3 : 3
19

Matej Zagar zdołał założyć całą stawkę po starcie z czwartego pola. Słoweniec wygrał z duża przewagą. Tym samym Stal Gorzów pojedzie w finale Enea Ekstraligi! Czas: 59,66.

Bieg 9
20
3 : 3
16

Rune Holta dobrze wyjechał z korzystnego pierwszego pola i uciekł rywalom. Słabo ze startu wyjechał z kolei Łoktajew, który przez cały wyścig jadąc na ostatnim miejscu starał się wyprzedzić Jensena. Czas: 60,09. Dwie minuty przerwy dla Rune Holty, który pojedzie w następnej odsłonie jako ZZ.

Bieg 8
17
3 : 3
13

Dobry start Protasiewicza, ale najszybszy na dojeździe do pierwszego łuku był Kasprzak. Zawodnik gospodarzy jechał najkorzystniejszą ścieżką i jadący za jego plecami Protasiewicz nie mógł go dogonić. Czas: 60,03.

Bieg 6
14
2 : 4
10

Aleksandr Łoktajew wykorzystał pierwsze pole i od początku wyścigu prowadził. Rune Holta na drugim łuku pierwszego okrążenia wyprzedził Adriana Cyfera. Krzysztof Kasprzak bezskutecznie bronił Łoktajewa. Czas: 59,71.

Bieg 5
12
5 : 1
6

Równy start. Tym razem najlepiej pierwszy wiraż przejechał Iversen, który wyjechał na prowadzenie. Na trzecim okrążeniu błąd popełnił drugi Protasiewicz, który za szeroko się wyniósł, co szybko wykorzystał Zagar. Czas: 59,42.

Bieg 3
7
4 : 2
5

Piorunujący start Rune Holty z czwartego pola, któremu jednak zabrakło niewiele, aby założyć cała stawkę. Holta jechał drugi, ale został wyprzedzony przez kolegę z pary. Na trzecim okrążeniu z Holtą uporał się do tego momentu ostatni Iversen. Czas: 59,25.

Bieg 2
3
3 : 3
3

Równy start całej czwórki. Najkorzystniejszym torem jazdy w pierwszym łuku pojechał Piotr Protasiewicz, który wygrał z dużą przewagą. Za jego plecami dość spore odległości między zawodnikami. Czas: 59,69.

Bieg 1

W Gorzowie ładna pogoda. Pierwszy mecz zakończył się remisem 45:45. W miejsce Jonasa Davidssona goście stosować będą zastępstwo zawodnika. Stadion niemalże wypełniony po brzegi. Zawodnicy wyjeżdżają do prezentacji. Przedstawienie głównych aktorów tego widowiska rozpoczęło się. Wylosowano I zestaw meczowy. Niebawem pierwszy wyścig. Młodzieżowcy obu ekip są już na torze i przygotowują się do startu. Nerwów na wodzy nie utrzymał Adam Strzelec. Junior Falubazu dotknął taśmy. Po starcie pachniało sensacją, gdyż gospodarze prowadzili podwójnie. Na drugim łuku Dudek wyprzedził Kaczmarka. "Duzers" ostatecznie uporał się też z Cyferem na przedostatnim okrążeniu. Czas: 61,02.

Bieg 4
Piotr Protasiewicz Zastępstwo zawodnika za Jonas Davidsson
2

Niesamowicie z czwartego pola wyjechał Krzysztof Kasprzak. "Kasper" zamknął rywali, ale na drugim łuku pierwszego okrążenia motocykla nie opanował Patryk Dudek. Bieg przerwany. Junior Falubazu wykluczony z powtórki. Dudek leży na torze. Wyjechała karetka. Patryk Dudek wstał, ale tor opuścił w ambulansie. Młodzieżowiec gości przechodzi badania. Z pierwszych doniesień wynika, że Dudek jest zdolny do dalszej jazdy. W powtórce ponownie świetny start Kasprzaka. Problemy z opanowaniem maszyny w pierwszym łuku miał Kaczmarek, ale junior gospodarzy ostatecznie poradził sobie z kłopotami. Bardzo duże różnice między zawodnikami. Czas: 59,81. Trwa opatrywanie Patryka Dudka. Junior Falubazu narzeka na ból żeber.

Bieg 7
Aleksandr Łoktajew Zastępstwo zawodnika za Jonas Davidsson
3

Patryk Dudek udał się na badania do szpitala. Gospodarze objęli podwójne prowadzenie na wejściu w drugi łuk. Na tor upadł jednak Adam Strzelec. Bieg przerwany. Upadek Strzelca miał miejsce prawie w tym samym miejscu, co Dudka. Junior Falubazu wykluczony z powtórki. Adam Strzelec pozbierał się już z toru i jest zdolny do dalszej jazdy. W powtórce lepszy start Łoktajewa, który poradził sobie w pierwszym łuku z Jensenem. Prowadzący Tomasz Gollob na wyjeździe z pierwszego wirażu podczas drugiego okrążenia wpadł w koleinę i musiał zwolnić. Wykorzystał to Łoktajew, który wyjechał na prowadzenie. Gollob próbował go wyprzedzić, ale nie dał rady. Czas: 60,28. Regulaminowa przerwa na równanie toru.

Bieg 10
Adam Strzelec Rezerwa taktyczna za Patryk Dudek
1
Rune Holta Zastępstwo zawodnika za Jonas Davidsson
w

Matej Zagar upadł na tor w pierwszym łuku. Bieg przerwany. Doszło do zderzenia Holty z Zagarem. Sędzia podjął decyzje o wykluczeniu zawodnika Falubazu. Wygląda na to, że z Matejem Zagarem wszystko w porządku. W powtórce niezły start Strzelca, który w pierwszym łuku był drugi. Na wyjeździe z tego samego wirażu przy krawężniku wyprzedził go Zagar. Gorzowianie wygrali z bardzo dużą przewagą. Czas: 59,56. Przerwa.

Bieg 11
Piotr Protasiewicz Rezerwa taktyczna za Krzysztof Jabłoński
w

Świetnie z czwartego pola wystrzelił Aleksandr Łoktajew. 18-latek był bardzo szybki. Piotr Protasiewicz jadąc na czwartej pozycji próbował wyprzedzić Jensena. "PePe" upadł w drugim wirażu trzeciego okrążenia. Bieg przerwany. Kapitan Falubazu szybko się pozbierał. Został wykluczony z powtórki. W powtórce ponownie dobrze ze startu wyjechał Łoktajew, ale tym razem nie zdołał założyć rywali. Zawodnik Falubazu za szeroko wyjechał z pierwszego łuku i stracił swoją drugą lokatę na rzecz Kasprzaka. Czas: 60,97.