Bieg 15
51
4 : 2
39

Miśkowiak do ostatnich metrów atakował Pedersena, lecz nie zdołał go wyprzedzić.

0

Pewne zwycięstwo gości, którzy prowadzili od startu to mety.

Bieg 13
46
2 : 4
32

Pewne zwycięstwo Barana. Lindbaeck do samej mety próbował wyprzedzić Stachyrę, ale ten skutecznie bronił się przed atakami Szweda.

Bieg 12
44
3 : 3
28

Wyścig przerwany z powodu nierównego startu. Powtórka w czterech. W powtórce Nicholls przedarł się z trzeciej pozycji na pierwszą. Gnieźnianie zapewnili sobie awans do Ekstraligi!

Bieg 11
41
5 : 1
25

Pedersen wygrał start i odniósł pewne zwycięstwo. Gnieźnianie są o krok od awansu do Ekstraligi.

Bieg 10
36
4 : 2
24

Dobry start pary gości, lecz gnieźnianie szybko uporali się z Borowiczem. Na wejściu w drugi łuk Nicholls ostrym atakiem wyprzedził Stachyrę.

Bieg 9
32
4 : 2
22

Na ostatnim okrążeniu upadek na trzeciej pozycji zanotował Baran. Lindbaeck prowadził od startu do mety. Lublinianin wstał z toru o własnych siłach.

Bieg 8
28
4 : 2
20

Na wyjściu z pierwszego łuku czwartego okrążenia Miesiąc staranował Miśkowiaka. Obaj lublinianie wstali z toru o własnych siłach. Z powtórki wykluczony został Miesiąc. Gnieźnianie lepiej wyszli ze startu, ale Miśkowiak szybko uporał się z Fajferem.

Bieg 7
24
5 : 1
18

O losach wyścigu zadecydował start i rozegranie pierwszego łuku.

Bieg 6
19
4 : 2
17

Bieg został przerwany z powodu nierównego startu. Powtórka w pełnej obsadzie. W powtórce najpierw Pedersen uporał się z Baranem, a następnie Fajfer wyprzedził Jeleniewskiego. "Jeleń" próbował odbić trzecią pozycję, lecz jego ataki okazały się nieskuteczne.

Bieg 5
15
3 : 3
15

Dryml popisał się bardzo dobrym startem i do mety nie oddał prowadzenia. Nicholls zaciekle atakował Miśkowiaka, lecz ten skutecznie obronił się przed atakami Anglika.

Bieg 4
12
3 : 3
12

Walkę o trzecią pozycję stoczyli Borowicz i Maciej Fajfer. Junior gości na dystansie minął Fajfera. Od startu do mety prowadził Pedersen.

Bieg 3
9
3 : 3
9
Oskar Fajfer Taśma Scott Nicholls
2

Bieg został przerwany z powodu nierównego startu. Awaria maszyny startowej została usunięta. Taśmy dotknął Nicholls, który został wykluczony z powtórki. W jego miejsce pojedzie Oskar Fajfer. Młodzieżowiec gnieźnieńskiego zespołu najlepiej wyszedł spod taśmy, ale na wyjściu z pierwszego biegu minął go Jeleniewski, który nie miał problemów z dowiezieniem trzech punktów do mety.

Bieg 2
6
1 : 5
6

Upadek na wyjściu z pierwszego łuku zanotował Miesiąc. Z powtórki jako sprawca spowodowania upadku wykluczony został Lindbaeck. W powtórce Skórnicki starał się rozdzielić parę gości, lecz jego próby okazały się nieskuteczne.

Bieg 1
5
5 : 1
1

Niebo nad Gnieznem jest zachmurzone, ale nic nie wskazuje na to, aby miał spaść deszcz. Składy potwierdzone. W pierwszym meczu obu drużyn padł rezultat 45:44 na korzyść drużyny z Gniezna. Trybuny stadionu w pierwszej stolicy zasiadło około 11 tysięcy widzów, w tym blisko 400 osób z Lublina. Zakończyła się prezentacja. Zawody odbędą się według I zestawu startowego. Pewne zwycięstwo gnieźnieńskiej pary, która prowadziła od startu do mety.