Sygnał wygrał turniej żużlowych pokoleń. Tomasz Chrzanowski najlepszy z Polaków

Mimo towarzyskiego charakteru zawodów, na trybuny stadionu miejskiego przyszło prawie dziesięć tysięcy spragnionych żużla kibiców.

Jacek Cholewiński
Dzięki wysiłkom członków miejscowego Stowarzyszenia Kibiców Żużla, w Równem odbył się turniej, w którym rywalizowały drużyny startujące pod historycznymi nazwami sprzed trzydziestu lat, gdy ówczesny Sygnał wygrywał drużynowe mistrzostwo ZSRR. Każda z drużyn składała się z żużlowego weterana, juniora, seniora i obcokrajowca.
Turniej wygrała ekipa, w której najskuteczniejszymi żużlowcami byli ojciec i syn, Władimir Trofimow i Wiktor Trofimow jr. Utalentowany piętnastolatek zdobył trzynaście punktów i co wzbudziło na trybunach wielkie owacje, dwukrotnie pokonał Stanisława Burzę. Spośród wszystkich startujących Polaków najkorzystniej zaprezentował się Tomasz Chrzanowski. Podobny rezultat osiągnął Paweł Miesiąc.
Turniej przyciągnął na trybuny prawie dziesięć tysięcy widzów Turniej przyciągnął na trybuny prawie dziesięć tysięcy widzów
Wyniki I. Sygnał Równe - 43: 5. Władimir Trofimow - 12 (3,3,3,3) 6. Wiktor Trofimow - 13 (3,3,3,1,3) 7. Stanisław Ogorodnik - 8 (u,3,0,3,2) 8. Paweł Miesiąc - 10 (3,2,2,3)