Artiom Łaguta: Rywalizacja w Toruniu była niesamowita

Artiom Łaguta nie jest zadowolony ze swojej postawy w 1. finale SEC. Rosjanin w turnieju, który odbył się w Toruniu zajął 7. miejsce.

Młodszy z braci Łagutów na Motoarenie wywalczył osiem punktów (2,1,2,3,0). - Na pewno chciałem więcej. Liczyłem na to, że znajdę się chociaż w biegu ostatniej szansy. Niestety nie udało się -  zdobyłem osiem punktów i okazało się, że to niestety za mało. Naprawdę rywalizacja była niesamowita. W każdym biegu twarda walka, dla nas ciężkie zawody, ale kibicom na pewno mogło się podobać. Każdy zawodnik walczył o każdy punkt. Powiem szczerze, że w Grand Prix takich wyścigów nie widziałem - przyznał Artiom Łaguta na łamach speedwayeuro.com.

[ad=rectangle]

Rosjanin liczy na lepszy występ w kolejnym turnieju SEC. Drugi finał cyklu o mistrzostwo Europy odbędzie się 11 lipca na torze w Landshut. - Jeździłem tam raz w czasie zawodów Speedway Best Pairs Cup. Mam nadzieję, że tor będzie mi tym razem bardziej odpowiadał i zdobędę więcej punktów niż w Toruniu - dodał Łaguta, którego celem na zawody w Landshut jest co najmniej miejsce na podium.

źródło: speedwayeuro.com