We wtorek przyczepnie, w środę na twardo - turniej zaplecza kadry juniorów (relacja)
Kacper Woryna zwyciężył w klasyfikacji łącznej dwóch turniejów zaplecza kadry juniorów, które rozegrano w Ostrowie. O jego wygranej zadecydował wyścig dodatkowy z Aleksem Zgardzińskim.
Wyniki:
1. Alex Zgardziński (SPAR Falubaz Zielona Góra) - 15 (3,3,3,3,3)
2. Daniel Kaczmarek (Fogo Unia Leszno - 13 (3,3,2,3,2)
3. Adrian Gała (Carbon Start Gniezno - 11 (1,2,3,2,3)
4. Kacper Woryna (ŻKS ROW Rybnik - 11 (2,3,2,3,1)
5. Rafał Karczmarz (Stal Gorzów) - 11 (2,2,2,3,2)
6. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno) - 9 (3,2,0,2,2)
7. Michał Piosicki (Fogo Unia Leszno) - 7 (0,d,3,1,3)
8. Marcin Nowak (GKM Grudziądz) - 7 (3,0,1,2,1)
9. Kamil Wieczorek (ŻKS ROW Rybnik) – 7 (1,3,0,1,1)
10. Sebastian Niedźwiedź (Kolejarz Rawag Intermarche Rawicz) - 5 (2,t,0,0,3)
11. Krystian Rempała (PGE Marma Rzeszów) - 5 (1,1,3,0,0)
12. Damian Dróżdź (Kolejarz Opole) - 5 (0,1,0,2,2)
13. Hubert Łęgowik (KantorOnline Viperprint Włókniarz Częstochowa) - 5 (0,2,1,1,0)
14. Łukasz Kaczmarek (Stal Gorzów) - 4 (2,0,1,1,w)
15. Maksym Drabik (MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia) - 3 (1,1,1,0,0)
16. Norbert Krakowiak (MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia) - 2 (2)
17. Dominik Kossakowski (Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk) - 1 (1,0)
18. Dawid Krzyżanowski (Unibax Toruń) - 0 (0,0,w,0,0)
Klasyfikacja łączna
1. Kacper Woryna (ŻKS ROW Rybnik) - 25 +3 (14+11)
2. Alex Zgardziński (SPAR Falubaz Zielona Góra) - 25+2 (10+15)
3. Adrian Gała (Carbon Start Gniezno) - 23 (12+11)
4. Daniel Kaczmarek (Fogo Unia Leszno) - 22 (9+13)
5. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno) - 19 (10+9)
6. Marcin Nowak (GKM Grudziądz) - 17 (10+7)
7. Rafał Karczmarz (Stal Gorzów) - 15 (4+11)
8. Sebastian Niedźwiedź (Kolejarz Rawag Intermarche Rawicz) - 13 (8+5)
9. Kamil Wieczorek (ŻKS ROW Rybnik) - 13 (7+6)
10. Maksym Drabik (MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia) - 12 (9+3)
11. Damian Dróżdż (Kolejarz Opole) - 12 (7+5)
12. Krystian Rempała (PGE Marma Rzeszów - 10 (5+5)
13. Oskar Polis (KantorOnline Viperprint Włókniarz Częstochowa) - 9 (9+NS)
14. Michał Piosicki (Fogo Unia Leszno) - 7 (NS+7)
15. Dawid Krzyżanowski (Unibas Toruń) - 5 (4+1)
16. Hubert Łęgowik (KantorOnline Viperprint Włókniarz Częstochowa) - 4 (NS+4)
17. Łukasz Kaczmarek (Stal Gorzów) - 4 (NS+4)
18. Dominik Kossakowski (Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk) - 3 (2+1)
19. Norbert Krakowiak (MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia) - 2 (0+2)
Bieg po biegu:
1. D. Kaczmarek (68,00), Karczmarz, Gała, Dróżdż
2. Zgardziński (68,12), Niedźwiedź, Drabik, Krzyżanowski
3. Nowak (68,42), Ł.Kaczmarek, Rempała, Łęgowik
4. Smektała (67,58), Woryna, Wieczorek, Piosicki
5. D. Kaczmarek (69,87), Łęgowik, Kossakowski, Piosicki (d4), Niedźwiedź (t)
6. Wieczorek (68,62), Gała, Drabik, Ł. Kaczmarek
7. Woryna (67,21), Karczmarz, Rempała, Krzyżanowski
8. Zgardziński (68,60), Smektała, Dróżdż, Nowak
9. Rempała (70,35), D. Kaczmarek, Drabik, Smektała
10. Gała (68,12), Woryna, Nowak, Niedźwiedź
11. Zgardziński (69,25), Karczmarz, Łęgowik, Wieczorek
12. Piosicki (70,00), Krakowiak, Ł. Kaczmarek, Dróżdż, Krzyżanowski (w/su)
13. D.Kaczmarek (70,20), Nowak, Wieczorek, Krzyżanowski
14. Zgardziński (69,82), Gała, Piosicki, Rempała
15. Karczmarz (70,55), Smektała, Ł.Kaczmarek, Niedźwiedź
16. Woryna (68,10), Dróżdż, Łęgowik, Drabik
17. Zgardziński (69,40), D.Kaczmarek, Woryna, Kossakowski, Ł.Kaczmarek (w/u)
18. Gała (68,48), Smektała, Łęgowik, Krzyżanowski
19. Piosicki (69,92), Karczmarz, Nowak, Drabik
20. Niedźwiedź (69,70), Dróżdż, Wieczorek, Rempała
Bieg dodatkowy o zwycięstwo w całym zgrupowaniu
21. Woryna (68,54), Zgardziński
NCD: Kacper Woryna (67,21) w biegu nr 7
Sędzia: Marek Wojaczek (Godziszka)
Widzów: około 30