Pogoda była silniejsza. Mecz Mega-Łada - Turbina przerwany po trzech biegach

Mimo usilnych starań organizatorów, hitowy mecz ligi rosyjskiej został przerwany po rozegraniu trzech biegów. Gospodarze świętowanie mistrzostwa muszą odłożyć w czasie.

Jacek Cholewiński

Ligowy mecz Mega Łada Togliatti - Turbina Bałakowo rozpoczął się z prawie godzinnym opóźnieniem. Wszystkiemu winien był padający deszcz. Oba zespoły przystąpiły do rywalizacji w najsilniejszych składach. W barwach gospodarzy pojawili się m.in. Martin Vaculik i Aleksandr Łoktajew. Gościom udało się namówić na występ Artioma Łagutę.

Po rozegraniu trzech wyścigów, sędzia Władimir Posrednikow zmuszony był podjąć decyzję o przerwaniu spotkania. W momencie tym gospodarze prowadzili 10:8.

Siłą rzeczy świętowanie drużynowego mistrzostwa Rosji przez kibiców Togliatti zostało odłożone w czasie. Nowego terminu meczu do tej pory nie ustalono.