Zwycięstwo Unibaksu w ekspresowym tempie - półfinał MDMP w Toruniu (relacja)
Gospodarze, jadący w najsilniejszym juniorskim zestawieniu, okazali się najlepsi podczas pierwszego z półfinałów MDMP. Oprócz Unibaksu do finału awansowały drużyny z Tarnowa i Rybnika.
Wyniki:
I. Unibax Toruń - 23 pkt.
1. Paweł Wolender - 0 (-,-,w,-)
2. Oskar Fajfer - 8 (1,1,3,3)
3. Dawid Krzyżanowski - 4 (0,3,-,1)
22. Paweł Przedpełski - 11 (3,3,3,2)
II. Grupa Azoty Unia Tarnów - 21 pkt.
4. Mateusz Borowicz - 6 (0,3,2,1)
5. Kacper Gomólski - 10 (2,2,3,3)
6. Ernest Koza - 5 (1,3,0,1)
III. ŻKS ROW Rybnik - 21 pkt.
19. Kacper Woryna - 10 (2,3,3,2)
20. Kamil Wieczorek - 7 (1,3,3,0)
21. Robert Chmiel - 4 (1,1,d,2)
IV. Polonia Bydgoszcz - 18 pkt.
13. Szymon Woźniak - 12 (3,3,3,3)
14. Karol Jóźwik - 4 (0,2,0,2)
15. Bartosz Bietracki - 2 (1,0,0,1)
26. Mikołaj Trępała - ns
V. KantorOnline Viperprint Włókniarz Częstochowa - 18 pkt.
16. Artur Czaja - 8 (1,2,3,2)
17. Hubert Łęgowik - 5 (2,2,0,1)
18. Oskar Polis - 5 (u,2,1,2)
VI. PGE Marma Rzeszów - 15 pkt.
10. Łukasz Sówka - 9 (3,2,1,3)
11. Brak zawodnika
12. Artur Cyło - 2 (0,1,1,0)
25. Grzegorz Bassara - 4 (2,0,2,0)
VII. KMŻ Lublin - 9 pkt.
7. Arkadiusz Madej - 6 (1,2,1,2)
8. Michał Nowiński - 3 (0,2,1,0)
9. Kamil Długosz - 0 (w,w,w,w)
Bieg po biegu:
1. (60,45) Przedpełski, Gomólski, Fajer, Borowicz
2. (60,39) Sówka, Bassara, Madej, Nowiński
3. (59,74) Woźniak, Łęgowik, Czaja, Jóźwik
4. (58,88) Przedpełski, Woryna, Wieczorek, Krzyżanowski
5. (61,09) Borowicz, Madej, Koza, Długosz (w/2 min.)
6. (59,96) Woźniak, Sówka, Bietracki, Cyło
7. (60,92) Woryna, Łęgowik, Chmiel, Polis (u3)
8. (60,84) Krzyżanowski, Nowiński, Wolender (w/u), Długosz (w/2 min.)
9. (61,48) Koza, Borowicz, Cyło, Bassara
10. (61,83) Wieczorek, Jóźwik, Chmiel, Bietracki
11. (59,82) Przedpełski, Czaja, Fajfer, Łęgowik
12. (59,91) Woźniak, Gomólski, Borowicz, Jóźwik
13. (61,57) Czaja, Polis, Nowiński, Długosz (w/2 min.)
14. (62,06) Wieczorek, Bassara, Cyło, Chmiel (d2)
15. (60,77) Fajfer, Jóźwik, Krzyżanowski, Bietracki
16. (60,63) Gomólski, Czaja, Polis, Koza
17. (63,19) Woryna, Chmiel, Madej, Długosz (w/2 min.)
18. (61,83) Fajfer, Przedpełski, Sówka, Bassara
19. (61,37) Gomólski, Woryna, Koza, Wieczorek
20. (60,06) Woźniak, Madej, Bietracki, Nowiński
21. (61,84) Sówka, Polis, Łęgowik, Cyło
Sędziował: Remigiusz Substyk
Widzów: ok. 300
KUP BILET NA 2024 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland - Warsaw -->>