Krcmar młodzieżowym mistrzem Czech

Eduard Krcmar został nowym młodzieżowym indywidualnym mistrzem Czech. 16-latek wygrał w środę ostatnią rundę mistrzostw rozegraną na torze w Pardubicach. Srebrny medal zdobył Vaclav Milik.

Wojciech Ogonowski

Po pięciu turniejach (zliczane były tylko cztery najlepsze) Krcmar i Milik mieli na swoim koncie taką samą liczbę punktów i o złotym medalu zadecydować miał wyścig dodatkowy. W tym triumfował Krcmar, a Milik ze względu na defekt motocykla nie dojechał do mety. Brązowy krążek wywalczył Jan Holub, dla którego jest to ostatni sezon w gronie juniorów.

18. Michaela Krupickova - 0 (u,-,-,-,-)

Czołówka klasyfikacji końcowej: 1. Eduard Krcmar - 56+3 2. Vaclav Milik - 56+d 3. Jan Holub - 52 4. Michal Skurla - 45 5. Zdenek Holub - 42 6. Patrik Nagy - 40 7. Ondrej Smetana - 37 8. Roman Cejka - 33
Eduard Krcmar został młodzieżowym indywidualnym mistrzem Czech Eduard Krcmar został młodzieżowym indywidualnym mistrzem Czech