Sprawdź swoją wiedzę na starcie sezonu. Jako, że 22 listopada jest pierwszym dniem z PŚ skoczków, najwięcej pytań dotyczy właśnie tej dyscypliny sportowej!

Który ze skoczków otrzymał powołanie na pierwszy konkurs indywidualny w Klingenthal?
W austriackiej kadrze niedawno dokonano zmiany trenera. Kto teraz pełni tę funkcję?
Alexander Pointner
Heinz Kuttin
Alexander Stoeckl
3/10
Która biegaczka 21 listopada zwyciężyła bieg na 10 km stylem klasycznym w Beitostoelen?
Marit Bjoergen
Heidi Weng
Therese Johaug
4/10
Który z polskich skoczków w ubiegłym roku niespodziewanie zwyciężył w konkursie w Klingenthal?
Krzysztof Biegun
Maciej Kot
Dawid Kubacki
5/10
Który zawodnik w ubiegłym sezonie sensacyjnie zwyciężył w Turnieju Czterech Skoczni?
Jaka Hvala
Roman Koudelka
Thomas Diethart
6/10
Kto 15 listopada zwyciężył w biathlonowym sprincie panów w Sjusjoen?
Alexander Os
Tarjei Boe
Simon Fourcade
7/10
Gdzie odbył się test biegaczek i biegaczy przed Pucharem Świata? Najlepsza wśród pań okazała się Justyna Kowalczyk.
La Clusaz
Muonio
Davos
8/10
Triumfował w tym roku w klasyfikacji generalnej letniego Grand Prix.
Phillip Sjoeen
Piotr Żyła
Jernej Damjan
9/10
W jakim mieście zaprezentowano polskie kadry skoczkiń i skoczków narciarskich przed PŚ?
Kraków
Wisła
Zakopane
10/10
Który skoczek zwyciężył w ostatnich mistrzostwach Słowenii na skoczni normalnej rozegranych w październiku?