Puchar Davisa: Ołeksandr Dołgopołow nominowany do gry deblowej

Kapitan Ukrainy, Michaił Filima, nominował do sobotniej gry deblowej Ołeksandra Dołgopołowa. Dzień przerwy będzie miał Serhij Stachowski, który w piątek przegrał z Michałem Przysiężnym.

Rafał Smoliński
Po piątkowych grach singlowych Polska remisuje z Ukrainą w meczu II rundy Grupy I Strefy Euroafrykańskiej 1-1. W sobotę, o godz. 14:00, odbędzie się mecz deblowy, do którego pierwotnie zgłoszeni zostali Łukasz Kubot i Marcin Matkowski oraz Władysław Manafow i Denis Mołczanow. Kapitanowie mogli dokonać zmian i z tego prawa skorzystał sternik drużyny gości, Michaił Filima.
Kapitan Ukraińców nominował do gry deblowej Ołeksandra Dołgopołowa, który w piątek okazał się w trzech setach lepszy od Jerzego Janowicza i miał więcej czasu na odpoczynek. Partnerem pochodzącego z Kijowa 26-latka będzie Mołczanow, nie zaś Serhij Stachowski, który w piątek uległ Michałowi Przysiężnemu.

Na żadne roszady nie zdecydował się kapitan Biało-Czerwonych, Radosław Szymanik, który wystawił do debla sprawdzony już wcześniej duet Kubot / Matkowski.

Puchar Davisa: Niesamowity Michał Przysiężny wyrównał stan meczu z Ukrainą!

Która drużyna wygra sobotnią grę deblową?