Roland Garros, II runda: Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer na żywo!

Relację prowadzą : autor:
Marcin Motyka
autor:
Rafał Smoliński
Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer 4:6, 4:6, 7:6(1), 1:6 - Gem, set i mecz Leonardo Mayer. Głośny okrzyk Argentyńczyka po zwycięstwie z Jerzym Janowiczem jest najlepszym dowodem tego, jak trudny był to pojedynek dla niego
Skomentuj 3
W piątym dniu Rolanda Garrosa 2015 z turniejem pożegnał się ostatni polski singlista. Dziękujemy Państwu za obecność podczas naszej relacji z meczu Jerzego Janowicza i choć biało-czerwonych singlistów już nie ma, zachęcamy, byście Państwo przeżywali tenisowe emocje z Paryża razem z nami.
Skomentuj 0
Leonardo Mayer piąty raz w karierze awansował do III rundy Rolanda Garrosa. O pierwszy awans do 1/8 finału Argentyńczyk zagra z Marinem Ciliciem, który dziś wygrał 7:6(3), 6:1, 6:1 z kwalifikantem Andreą Arnaboldim.
Skomentuj 0
Oto statystyki spotkania Jerzego Janowicza z Leonardo Mayerem.
Skomentuj 1
  • Lucjus Zgłoś komentarz
    jeszcze nie tak dawno miał w każdym meczu asów serwisowych więcej od przeciwnika a teraz serwis który był jego największą bronią zawodzi
    Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer 4:6, 4:6, 7:6(1), 1:5* - Piłka meczowa dla Mayera po wygrywającym serwisie.
    Skomentuj 3
    Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer 4:6, 4:6, 7:6(1), 1:5* - Jest honorowy gem dla Janowicza.
    Skomentuj 1
  • Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer *4:6, 4:6, 7:6(1), 0:5 - Z tej sytuacji bardzo trudno będzie powrócić Janowiczowi.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer 4:6, 4:6, 7:6(1), 0:4* - Niestety, przełamanie numer dwa w tej partii. Mayer okazał się lepszy w wymianie, kończąc ją forhendem.
    Skomentuj 7
    Zobacz więcej komentarzy (4)
    Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer *4:6, 4:6, 7:6(1), 0:3 - Niestety, szansa na kolejne przełamanie dla Mayera
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer *4:6, 4:6, 7:6(1), 0:3 - Błyskawicznie uciekły Janowiczowi trzy pierwsze gemy w czwartej partii
    Skomentuj 1
    Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer 4:6, 4:6, 7:6(1), 0:2* - Niestety, Janowicz notuje początek czwartego seta najgorszy z możliwych. Polak oddał podanie, przy break poincie popełniając podwójny błąd serwisowy.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer *4:6, 4:6, 7:6(1), 0:1 - Dwa break pointy dla Mayera.
    Skomentuj 1
    Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer *4:6, 4:6, 7:6(1), 0:1 - Udany początek czwartego seta Mayera.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer 4:6, 4:6, 7:6(1), 0:0* - Gem i trzeci set Jerzy Janowicz! Polak przegrywał już w tej partii 5:6 i 0-30, był o dwie piłki od porażki w całym spotkaniu ale wrócił do gry!
    Skomentuj 4
    Zobacz więcej komentarzy (1)
    Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer *4:6, 4:6, 6:6(6-1) - Kolejny błąd Mayera i aż pięć setboli dla Janowicza!
    Skomentuj 3
    Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer 4:6, 4:6, 6:6(5-1)* - Błąd Mayera z forhendu i Janowicz notuje drugie mini przełamanie.
    Skomentuj 3
    Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer 4:6, 4:6, 6:6(4-1)* - Akcja serwis-wolej w wykonaniu naszego tenisisty.
    Skomentuj 1
    Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer *4:6, 4:6, 6:6(3-1) - Dobry serwis łodzianina.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer *4:6, 4:6, 6:6(2-1)  - Mini przełamanie dla Polaka po błędzie rywala.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer 4:6, 4:6, 6:6(1-1)* - As Mayera.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer 4:6, 4:6, 6:6(1-0)* - Forhendowy winner Polaka.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer *4:6, 4:6, 6:6 - Przełamanie! Janowicz wraca do gry i o losach trzeciego seta zadecyduje tie break!
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer 4:6, 4:6, 5:6* - Brawo dla Janowicza. Polak wymusił błąd rywala i ma piłkę na przełamanie.
    Skomentuj 3
    Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer 4:6, 4:6, 5:6* - Smecz w siatkę Mayera i 30-30. Teraz albo meczbol dla Argentyńczyka, albo break point dla Polaka.
    Skomentuj 2
    Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer 4:6, 4:6, 5:6* - Niestety, break dla Argentyńczyka. Pierwszą piłkę na przełamanie łodzianin obronił, ale przy drugiej Mayer przejął inicjatywę i wykończył akcję przy siatce.
    Skomentuj 2
    Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer *4:6, 4:6, 5:5 - Dwie piękne akcje Mayera i są dwa break pointy dla Argentyńczyka, który otrząsnął się po słabszym momencie.
    Skomentuj 1
    Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer *4:6, 4:6, 5:5 - Gem dla Mayera. Janowicz dwukrotnie znalazł się o dwie wygrane piłki od triumfu w secie, lecz Argentyńczyk zdołał się obronić.
    Skomentuj 1
    Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer 4:6, 4:6, 5:4* - Równowaga. Mayer posłał wygrywające uderzenie, ale w kolejnej akcji pomylił się z forhendu.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer 4:6, 4:6, 5:4* - Dwa podwójne błędy serwisowe Mayera i 30-30.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer 4:6, 4:6, 5:4* - Kilka minut temu Janowicz był blisko porażki nie tylko w trzecim secie, ale i w całym meczu. Teraz to Polak jest na prowadzeniu w partii numer trzy, a powody do zmartwień ma Mayer.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer *4:6, 4:6, 4:4 - Głośny okrzyk radości Janowicza, ponieważ zanotował właśnie pierwsze przełamanie w tym meczu!
    Skomentuj 1
    Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer 4:6, 4:6, 3:4* - Piąty break point. Mayer ma ewidentny kryzys, popełniał błędy i oby Polak to wykorzystał.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer 4:6, 4:6, 3:4* - Forhendowy winner Mayera i tym sposobem Argentyńczyk broni czwartej piłki na przełamanie.
    Skomentuj 2
    Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer 4:6, 4:6, 3:4* - Jednak będzie break point numer cztery, bo Mayer przestrzelił forhend.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer 4:6, 4:6, 3:4* - Niestety, ale wszystkie trzy szanse przepadły.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer 4:6, 4:6, 3:4* - Błędy Mayera i są aż trzy break pointy dla Janowicza!
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer 4:6, 4:6, 3:4* - Janowicz utrzymał seriws do 30. Ale ciągle nic się nie zmienia - aby wrócić do gry, musi odrobić stratę przełamania, a ma ku temu jeszcze tylko dwie szanse.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer *4:6, 4:6, 2:4 - Janowiczowi nie można zarzucić tego, że nie próbuje, lecz to, co dziś prezentuje, to o wiele za mało na tak znakomicie dysponowanego Mayera.
    Skomentuj 1
    Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer 4:6, 4:6, 2:3* - Janowicz błyskawicznie błyskawicznie, utrzymał serwis w minutę, ale w tym fragmencie meczu o wiele ważniejsze są gemy przy podaniu Mayera.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer *4:6, 4:6, 1:3 - Kolejny gem serwisowy bardzo łatwo wygrany przez Mayera. Czy Janowicza stać na powrót do gry?
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer 4:6, 4:6, 1:2* - Pierwszą piłkę na przełamanie Janowicz obronił, ale przy drugiej Mayer popisał się cudownym bekhendem po linii.
    Skomentuj 1
    Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer *4:6, 4:6, 1:1 - Zły atak Janowicza i Polak musi bronić się przed przełamaniem.
    Skomentuj 3
    Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer *4:6, 4:6, 1:1 - Bardzo negatywny język ciała Janowicza. Z kolei Mayer robi swoje, wygrywa gemy przy własnym serwisie.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer 4:6, 4:6, 1:0* - Pewne otwarcia trzeciego seta w wykonaniu Polaka. Nadszedł czas na zaprezentowanie statystyk tego meczu po dwóch partiach.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer *4:6, 4:6, 0:0 - Gem i drugi set Leonardo Mayer! Jerzy Janowicz znajduje się w arcytrudnym położeniu i na dodatek jest coraz mocniej sfrustrowany.
    Skomentuj 2
    Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer 4:6, 4:5* - Dwa setbole dla Mayera.
    Skomentuj 4
    Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer 4:6, 4:5* - Gem dla Janowicza, ale po przerwie Mayer będzie serwował aby wyjść na prowadzenie 2-0 w setach.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer *4:6, 3:5 - Janowicz broni setbola wygrywającym forhendem.
    Skomentuj 1
    Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer *4:6, 3:5 - Setbol dla Argentyńczyka.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer *4:6, 3:5 - Cztery punkty z rzędu i gem dla Mayera. Argentyńczyk jest o krok, aby wygrać również drugiego seta.
    Skomentuj 1
    Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer 4:6, 3:4* - Były szanse, lecz już ich nie ma. Przy pierwszym break poincie Mayer posłał winnera z forhendu, a przy drugim Janowicz wyrzucił return.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer 4:6, 3:4* - Pierwsze w tym meczu szanse na przełamanie dla Janowicza!
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer 4:6, 3:4* - Przełamanie. Tak, jak w pierwszym secie Janowicz traci podanie w gemie numer siedem. Tym razem po niewymuszonym błędzie z bekhendu
    Skomentuj 1
    Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer *4:6, 3:3 - Dwa break pointy dla Mayera. Czyżby znów przełamanie w siódmym gemie?
    Skomentuj 1
    Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer *4:6, 3:3 - Janowicz znów nie zaistniał przy serwisie przeciwnika. Mayer wygrał podanie do zera.
    Skomentuj 1
    Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer 4:6, 3:2* - Janowicz jakby spokojniejszy niż w pierwszym secie, Cierpliwej rozgrywa wymiany, stara się wykorzystywać całą geometrię kortu i nie popełnia aż tylu błędów, co w premierowej odsłonie.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer *4:6, 2:2 - Kolejny świetny gem serwisowy Argentyńczyka, zwieńczony asem. Janowicz jak dotychczas ani razu nie był w stanie zagrozić rywalowi przy jego serwisie.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer 4:6, 2:1* - Gem, bardzo ważny gem dla Janowicza. Polak obronił piłkę na przełamanie i po walce na równowagi utrzymał podanie.
    Skomentuj 1
    Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer *4:6, 1:1 - Mądra akcja Janowicza. Łodzianin postawił nie na siłę, a na precyzję serwisu i forhend, który dał mu punkt, był formalnością.
    Skomentuj 1
    Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer *4:6, 1:1 - Janowicz prowadził 30-0, Mayer wyrównał na 30-30, a po podwójnym błedzie Polaka Argentyńczyk ma break pointa.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer *4:6, 1:1 - Piąty gem serwisowy Mayera w tym meczu. Czwarty, w którym nie stracił ani jednego punktu.
    Skomentuj 4
    Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer 4:6, 1:0* - Gem otwarcia drugiego seta dla Janowicza, a my prezentujemy statystyki partii pierwszej.
    Skomentuj 1
    Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer *4:6, 0:0 - Gem i pierwszy set Leonardo Mayer. Wściekły Jerzy Janowicz złamał rakietę...
    Skomentuj 7
    Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer 4:5* - Trzy setbole dla Mayera.
    Skomentuj 5
    Zobacz więcej komentarzy (2)
    Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer 4:5* - Gem dla Janowicza. Mayer pomógł w pewnym stopniu naszemu tenisiście błędami własnymi. Argentyńczyk nie wykorzystał trzech piłek setowych, ale po przerwie będzie serwował, aby wygrać partię otwarcia.
    Skomentuj 2
    • Marcin Prezes Iwanejko Zgłoś komentarz
      będzie sędziował ?? Czyli co wydrukuje sobie seta ??
      • margota Zgłoś komentarz
        Kto będzie sędziował ???? Widzę, że redaktor też trzyma z\a Jerzulą kciuki
        Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer *3:5 - Ale ponownie Janowicz broni się serwisem.
        Skomentuj 1
        Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer *3:5 - Wygrywający forhend i trzecia piłka setowa dla Argentyńczyka.
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer *3:5 - Obronione oba setbole. Janowicz dwukrotnie trafił serwisem, a Mayer przestrzelił returny.
        Skomentuj 1
        Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer *3:5 - Dwa setbole dla Mayera.
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer *3:5 - Po przełamaniu łatwo wygrany gem przez Mayera.
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer 3:4* - Znakomity pierwszy serwis, Janowicz miał wygodną piłkę do skończenia, lecz przestrzelił drajw-woleja. Przełamanie dla Mayera.
        Skomentuj 2
        • pilanin. Zgłoś komentarz
          Jak narazie Jerzyk gra strasznie słabo, strasznie ospale i ogromna ilość niewymuszonych błędów. Blado to widze...
          • arekPL Zgłoś komentarz
            Kolejny gem przegrany na "sucho"....
            Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer *3:3 - Niestety, dwa break pointy dla Mayera.
            Skomentuj 3
            Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer *3:3 - Mayer stara się przechodzić z obrony do ataku, Najpierw udana akcja przy siatce, następnie winner z forhendu i Argentyńczyk kończy gema.
            Skomentuj 1
            Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer 3:2* -Pierwsza mała szansa dla Janowicza przy podaniu Mayera. Po podwójnym błędzie jest równowaga.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer 3:2* - W grze z linii końcowej lepiej prezentuje się Mayer, ale Argentyńczyk ma kłopoty z regularnością, co jest szansą dla Janowicza. Oczywiście, o ile Polak sam nie zacznie popełniać wielu błędów.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer *2:2 - Drugi gem serwisowy Mayera i drugi bez historii, wygrany bez straty punktu.
            Skomentuj 1
            Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer 2:1* - I gem dla Janowicza. Polak udanie przeszedł pierwszy sprawdzian w dzisiejszym pojedynku.
            Skomentuj 1
            Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer *1:1 - Janowicz broni break pointa serwisem, a w kolejnej akcji zagrywa wygrywający forhend.
            Skomentuj 1
            Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer *1:1 - Było 30-0 dla Polaka, ale trzy kolejne punkty zdobył Mayer i daje mu to piłkę na przełamanie.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer *1:1 - Perfekcyjnie otwarcie w wykonaniu Mayera. Znakomite serwisy, pewna gra z głębi kortu i gem wygrany bez straty punktu.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer 1:0* - Gem otwarcia do 30 dla Janowicza. Mocnymi uderzeniami z głębi kortu Polak spychał swojego rywala do defensywy.
            Skomentuj 0
            Zaczynamy od serwisu Janowicza!
            Skomentuj 3
            W I rundzie Jerzy Janowicz wygrał 6:7(4), 6:3, 6:4, 6:4 z Maxime'em Hamou. Natomiast rozstawiony z numerem 23. Leonardo Mayer pokonał 3:6, 7:6(8), 6:3, 5:7, 6:2 Jiříego Veselý'ego.
            Skomentuj 0
            Dzisiejszy mecz będzie drugą konfrontacją Jerzego Janowicza z Leonardo Mayerem. W pierwszej, w styczniu tego roku w Sydney, Argentyńczyk obronił meczbola i wygrał 4:6, 6:1, 7:6(3).

Rok Turniej Etap Zwycięzca Wynik
            2015 Sydney II runda Mayer 4:6, 6:1, 7:6(3)

Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz i Leonardo Mayer są już na placu gry.
            Skomentuj 0
            W grach singlowych tegorocznej edycji Rolanda Garrosa pozostał już tylko jeden reprezentant Polski, Jerzy Janowicz. Za kilka chwil na korcie nr 17 łodzianin rozpocznie swój pojedynek z Leonardo Mayerem.
            Skomentuj 0
            Od godz. 11:00 zapraszamy na relację na żywo z meczu II rundy wielkoszlemowego Rolanda Garrosa pomiędzy Jerzym Janowiczem a Leonardo Mayerem.