Relację prowadzą : autor:
Marcin Motyka
autor:
Rafał Smoliński
Michał Przysiężny - Jo-Wilfried Tsonga *4:6, 7:5, 0:0 - Gem i drugi set Michał Przysiężny! Przy setbolu dla Polaka Jo-Wilfried Tsonga popełnił podwójny błąd serwisowy.
Skomentuj 1
Dziękujemy za uwagę podczas naszej relacji z meczu Michała Przysiężnego i już za kilka chwile zapraszamy na kolejny pojedynek z udziałem polskiego tenisisty - w Pekinie Jerzy Janowicz zagra z Andym Murrayem.
Skomentuj 0
Dla Michała Przysiężnego to największe zwycięstwo w karierze. W nagrodę II rundzie turnieju ATP w Tokio Polak zmierzy się z Denisem Istominem.
Skomentuj 0
Michał Przysiężny - Jo-Wilfried Tsonga 4:6, 7:5, 7:6(9) - Gem, set i mecz Michał Przysiężny! Polak obronił trzy piłki meczowe i wygrał niesamowity mecz z Jo-Wilfriedem Tsongą!
Skomentuj 7
Zobacz więcej komentarzy (4)
Michał Przysiężny - Jo-Wilfried Tsonga *4:6, 7:5, 6:6(10-9) - Meczbol nr trzy i serwis Polaka!
Skomentuj 1
Michał Przysiężny - Jo-Wilfried Tsonga 4:6, 7:5, 6:6(9-9)* - Forhend Polaka zatrzymał się na taśmie.
Skomentuj 0
  • Michał Przysiężny - Jo-Wilfried Tsonga 4:6, 7:5, 6:6(9-8)* - Wygrywający serwis i drugi meczbol dla Przysiężnego.
    Skomentuj 0
    Michał Przysiężny - Jo-Wilfried Tsonga *4:6, 7:5, 6:6(8-8) - Kolejna fantastyczna akcja Polaka.
    Skomentuj 0
    Michał Przysiężny - Jo-Wilfried Tsonga *4:6, 7:5, 6:6(7-8) - Bekhendowy błąd Polaka i trzecia piłka meczowa dla Tsongi.
    Skomentuj 0
    Michał Przysiężny - Jo-Wilfried Tsonga 4:6, 7:5, 6:6(7-7)* - Naprawił swój błąd Francuz, tym razem pewny smecz.
    Skomentuj 0
    Michał Przysiężny - Jo-Wilfried Tsonga 4:6, 7:5, 6:6(7-6)* - Smecz Tsongi trafia w siatkę i teraz meczbola ma Polak!
    Skomentuj 0
    Michał Przysiężny - Jo-Wilfried Tsonga *4:6, 7:5, 6:6(6-6) - Cudownym wolejem Przysiężny oddalił drugą piłkę meczową.
    Skomentuj 1
    Michał Przysiężny - Jo-Wilfried Tsonga *4:6, 7:5, 6:6(5-6) - Francuz posyła forhend w siatkę, ale ma w zapasie jeszcze jednego meczbola.
    Skomentuj 0
    Michał Przysiężny - Jo-Wilfried Tsonga 4:6, 7:5, 6:6(4-6)* - Dwa meczbole dla Tsongi.
    Skomentuj 0
    Michał Przysiężny - Jo-Wilfried Tsonga 4:6, 7:5, 6:6(4-5)* - I trzeci punkt z rzędu dla głogowianina.
    Skomentuj 0
    Michał Przysiężny - Jo-Wilfried Tsonga *4:6, 7:5, 6:6(3-5) - Wygrywający serwis Polaka.
    Skomentuj 0
    Michał Przysiężny - Jo-Wilfried Tsonga *4:6, 7:5, 6:6(2-5) - Piękna akcja Przysiężnego.
    Skomentuj 0
    Michał Przysiężny - Jo-Wilfried Tsonga 4:6, 7:5, 6:6(1-5)* - Już trzeci as w tie breaku Tsongi.
    Skomentuj 1
    Michał Przysiężny - Jo-Wilfried Tsonga 4:6, 7:5, 6:6(1-4)* - Pierwszy punkt dla Przysiężnego, po asie.
    Skomentuj 0
    Michał Przysiężny - Jo-Wilfried Tsonga *4:6, 7:5, 6:6(0-4) - Drugie mini przełamanie dla Tsongi.
    Skomentuj 0
    Michał Przysiężny - Jo-Wilfried Tsonga *4:6, 7:5, 6:6(0-3) - Kolejny as.
    Skomentuj 0
    Michał Przysiężny - Jo-Wilfried Tsonga 4:6, 7:5, 6:6(0-2)* - As Francuza.
    Skomentuj 0
    Michał Przysiężny - Jo-Wilfried Tsonga 4:6, 7:5, 6:6(0-1)* - Prosty forhendowy błąd Polaka i mini break dla Tsongi na początek.
    Skomentuj 0
    Michał Przysiężny - Jo-Wilfried Tsonga *4:6, 7:5, 6:6 - A więc tie break rozstrzygnie o losach meczu.
    Skomentuj 0
    Michał Przysiężny - Jo-Wilfried Tsonga 4:6, 7:5, 6:5* - Genialny bekhend Przysiężnego, do tego trzy błędy Tsongi i znów to Polak jest bliżej zwycięstwa, ale po przerwie będzie serwował reprezentant Trójkolorowych.
    Skomentuj 0
    Michał Przysiężny - Jo-Wilfried Tsonga *4:6, 7:5, 5:5 - Tsonga w znakomitym stylu wyszedł z bardzo dużej opresji.
    Skomentuj 1
    Michał Przysiężny - Jo-Wilfried Tsonga 4:6, 7:5, 5:4* - 15-30, dwa błędy Tsongi i o dwie piłki od triumfu jest Polak.
    Skomentuj 0
    Michał Przysiężny - Jo-Wilfried Tsonga 4:6, 7:5, 5:4* - Gem bez straty punktu; najlepsza rzecz, jaka mogła przytrafić się w tym fragmencie meczu Polakowi.
    Skomentuj 0
    Michał Przysiężny - Jo-Wilfried Tsonga *4:6, 7:5, 4:4 - "Na sucho" Tsonga. Błyskawiczny gem, w którym Francuz pokusił się nawet o zagranie winnera jednoręcznym bekhendem.
    Skomentuj 0
    Michał Przysiężny - Jo-Wilfried Tsonga 4:6, 7:5, 4:3* - Na kilka chwil rozsypała się gra Przysiężnego, ale wygląda na to, że Polak już zażegnał kryzys, choć niewiele zabrakło, by w siódmym gemie znów został przełamany.
    Skomentuj 0
    Michał Przysiężny - Jo-Wilfried Tsonga *4:6, 7:5, 3:3 - Niestety, z przewagi Polaka nic nie już nie pozostało. Trzeci z rzędu gem dla Francuza.
    Skomentuj 0
    Michał Przysiężny - Jo-Wilfried Tsonga 4:6, 7:5, 3:2* - Pierwszego break pointa Przysiężny obronił kombinacją serwisu i forhendu, ale przy drugim w wymianie uderzył z bekhendu w siatkę.
    Skomentuj 0
    Michał Przysiężny - Jo-Wilfried Tsonga *4:6, 7:5, 3:1 - 15-40 i Polak musi bronić dwóch piłek na przełamanie.
    Skomentuj 0
    Michał Przysiężny - Jo-Wilfried Tsonga *4:6, 7:5, 3:1 - Francuz otwiera wynik po swojej stronie w trzecim secie, ale wciąż nasz reprezentant jest o trzy wygrane gemy od największego triumfu w karierze.
    Skomentuj 0
    Michał Przysiężny - Jo-Wilfried Tsonga 4:6, 7:5, 3:0* - Przerwa medyczna dla Tsongi. A tymczasem w Pekinie nieudany powrót do wspólnych występów zanotowali Łukasz Kubot i Robert Lindstedt.
    Skomentuj 0
    Michał Przysiężny - Jo-Wilfried Tsonga 4:6, 7:5, 3:0* - Tsonga poprosił o wizytę fizjoterapeuty z powodu bólu nadgarstka. Oby to nie było nic poważnego
    Skomentuj 0
    Michał Przysiężny - Jo-Wilfried Tsonga 4:6, 7:5, 3:0* - Piąty z rzędu gem wygrany przez Przysiężnego.
    Skomentuj 0
    Michał Przysiężny - Jo-Wilfried Tsonga *4:6, 7:5, 2:0 - Genialne forhendowe minięcie i Przysiężny przełamał serwis Tsongi!
    Skomentuj 0
    Michał Przysiężny - Jo-Wilfried Tsonga 4:6, 7:5, 1:0* - Piłka na przełamanie dla Polaka!
    Skomentuj 1
    Michał Przysiężny - Jo-Wilfried Tsonga 4:6, 7:5, 1:0* - Wyśmienity początek decydującej partii w wykonaniu Przysiężnego. Głogowianin popisał się czterema wspaniałymi akcjami i wygrał gema "na sucho".
    Skomentuj 0
    Michał Przysiężny - Jo-Wilfried Tsonga 4:6, 6:5* - Piłka setowa dla Przysiężnego!
    Skomentuj 1
    Michał Przysiężny - Jo-Wilfried Tsonga 4:6, 6:5* - Drugi z rzędu serwisowy gem Polaka bez straty punktu.
    Skomentuj 0
    Michał Przysiężny - Jo-Wilfried Tsonga *4:6, 5:5 - Seria wygranych punktów z rzędu przy własnym podaniu przez Tsongę została zatrzymana na 17, ale Francuz po raz kolejny nawet nie musiał bronić break pointa.
    Skomentuj 0
    Michał Przysiężny - Jo-Wilfried Tsonga 4:6, 5:4* - W pierwszym secie przy stanie 4:4 Przysiężny został przełamany. W analogicznej sytuacji w drugim Polak utrzymał serwis "na sucho".
    Skomentuj 0
    Michał Przysiężny - Jo-Wilfried Tsonga *4:6, 4:4 - 15 punktów z kolei przy własnym serwisie wygrał Tsonga.
    Skomentuj 0
    Michał Przysiężny - Jo-Wilfried Tsonga 4:6, 4:3* - Siódmy gem drugiego seta za nami i siódmy raz serwujący pewnie utrzymał podanie.
    Skomentuj 0
    Michał Przysiężny - Jo-Wilfried Tsonga *4:6, 3:3 - Drugi z rzędu gem serwisowy Tsongi bez straconego punktu.
    Skomentuj 0
    Michał Przysiężny - Jo-Wilfried Tsonga 4:6, 3:2* - Polak znów bardzo pewnie przy własnym serwisie. Prócz piątego gema pierwszego seta, w którym został przełamany, podanie głogowianinie funkcjonuje znakomicie.
    Skomentuj 0
    Michał Przysiężny - Jo-Wilfried Tsonga *4:6, 2:2 - "Na sucho" Tsonga.
    Skomentuj 0
    Michał Przysiężny - Jo-Wilfried Tsonga 4:6, 2:1* - Piąty raz w tym meczu Przysiężny wygrał gema serwisowego do 30.
    Skomentuj 0
    Michał Przysiężny - Jo-Wilfried Tsonga *4:6, 1:1 - Tsonga wyszedł ze stanu 15-30 i utrzymał serwis. Przysiężny wciąż nie uzyskał w tym meczu nawet jednego break pointa.
    Skomentuj 0
    Michał Przysiężny - Jo-Wilfried Tsonga 4:6, 1:0* - Dobre otwarcie drugiego seta w wykonaniu Polaka, który zakończył gema pięknym bekhendowym minięciem.
    Skomentuj 0
    Michał Przysiężny - Jo-Wilfried Tsonga *4:6, 0:0 - Gem i pierwszy set Jo-Wilfried Tsonga. Za drugą szansą, smeczem w samą linię, Francuz kończy partię otwarcia pojedynku z Michałem Przysiężnym.
    Skomentuj 1
    Michał Przysiężny - Jo-Wilfried Tsonga 4:5* - Trzy setbole dla Tsongi
    Skomentuj 0
    Michał Przysiężny - Jo-Wilfried Tsonga 4:5* - Pierwszego break pointa Przysiężny obronił efektowną akcją przy siatce, ale przy drugim trafił z bekhendu w siatkę. Przełamanie dla Tsongi i Francuz po przerwie będzie serwował, by wygrać partię otwarcia.
    Skomentuj 1
    Michał Przysiężny - Jo-Wilfried Tsonga *4:4 - Kapitalna wymiana wygrana przez Tsongę, która daje mu dwie piłki na przełamanie.
    Skomentuj 0
    Michał Przysiężny - Jo-Wilfried Tsonga *4:4 - Gem wygrany przez Tsongę nowymi piłkami do 30.
    Skomentuj 0
    Michał Przysiężny - Jo-Wilfried Tsonga 4:3* - Tym razem gem z równowagą przy podaniu Przysiężnego, jednakże Polak rozegrał dwie świetne akcje i czwarty raz w tym meczu utrzymał serwis.
    Skomentuj 0
    Michał Przysiężny - Jo-Wilfried Tsonga *3:3 - Pierwszy w meczu gem na przewagi, ale Tsonga ponownie utrzymał podanie.
    Skomentuj 0
    Michał Przysiężny - Jo-Wilfried Tsonga 3:2* - Bardzo dobra gra Przysiężnego w początkowej fazie meczu. Polak ustawia sobie akcje znakomitymi serwisami, na które Francuz z trudem znajduje odpowiedź.
    Skomentuj 0
    Michał Przysiężny - Jo-Wilfried Tsonga *2:2 - I Francuz doprowadza do remisu gemem wygranym do 30.
    Skomentuj 1
    Michał Przysiężny - Jo-Wilfried Tsonga 2:1* - Z 40-0 zrobiło się 40-30, lecz za trzecią szansą Przysiężny zamknął gema.
    Skomentuj 0
    Michał Przysiężny - Jo-Wilfried Tsonga *1:1 - Francuz też bardzo łatwo otwiera wynik po swojej stronie, w dużej mierze dzięki świetnemu serwisowi.
    Skomentuj 0
    Michał Przysiężny - Jo-Wilfried Tsonga 1:0* - Choć Polak przegrywał 15-30, wygrał gema otwarcia, m.in. serwując dwa asy serwisowe i popisując się świetną akcją przy siatce.
    Skomentuj 0
    Będzie to pierwsze spotkanie tych tenisistów. Na lepszego z tej pary czeka w 1/8 finału Denis Istomin, który w poniedziałek wygrał z Taro Danielem.
    Skomentuj 0
    Michał Przysiężny, aby dostać się do głównej drabinki turnieju ATP w Tokio, przeszedł przez eliminacje. Natomiast Jo-Wilfried Tsonga jest rozstawiony z numerem piątym.
    Skomentuj 0
    Michał Przysiężny i Jo-Wilfried Tsonga pojawili się już na korcie centralnym w Tokio i po kilkuminutowej rozgrzewce rozpoczną mecz o II rundę.
    Skomentuj 0
    Od godz. 10:00 zapraszamy na relację na żywo z meczu I rundy turnieju ATP World Tour 500 rozgrywanego w Tokio pomiędzy Michałem Przysiężnym a Jo-Wilfriedem Tsongą.