Jerzy Janowicz - Sam Querrey na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Rafał Smoliński
Jerzy Janowicz - Sam Querrey 4:6, 7:5, 6:4 - Gem, set i mecz Jerzy Janowicz! Polak w finale Winston-Salem Open!
Skomentuj -7
Dziękujemy serdecznie Państwu za razem spędzony czas i zapraszamy na naszą relację z meczu finałowego! Emocji z pewnością nie zabraknie! Dobranoc!
Skomentuj 0
Skomentuj 0
A oto i statystyki dzisiejszego pojedynku!
Skomentuj 0
Drugi w karierze finał Jerzego Janowicza stał się faktem!
Skomentuj 0
Co za mecz! Co to był za mecz! Niesamowite emocje! Do samego końca!
Skomentuj 0
  • Jerzy Janowicz - Sam Querrey 4:6, 7:5 5:4* - Dwie piłki meczowe dla Polaka!
    Skomentuj -3
    Jerzy Janowicz - Sam Querrey 4:6, 7:5 5:4* - Querrey psuje bekhend 15-30!
    Skomentuj 2
    Jerzy Janowicz - Sam Querrey 4:6, 7:5 5:4* - Co za emocje! Amerykanin także ma problemy ze zdrowiem! Janowicz wygrał serwis do zera!
    Skomentuj 2
    Jerzy Janowicz - Sam Querrey *4:6, 7:5 4:4 - Przełamanie! Jerzy Janowicz wykorzystał break pointa, zagrywając winnera z bekhendu po linii!
    Skomentuj 1
    Jerzy Janowicz - Sam Querrey 4:6, 7:5, 3:4* - Obroniony przez Amerykanina wypadem do siatki!
    Skomentuj 5
    Zobacz więcej komentarzy (2)
    Jerzy Janowicz - Sam Querrey 4:6, 7:5, 3:4* - Break point dla Polaka!
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Sam Querrey 4:6, 7:5, 3:4* - Amerykanin nie wykorzystał czwartej okazji na zwieńczenie gema.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Sam Querrey 4:6, 7:5, 3:4* - Querrey błyskawicznie wyszedł na 40-0. Polak jeszcze popisał się świetnym returnem, po czym jego rywal popełnił podwójny błąd. Starcie przy siatce dla Janowicza i jest równowaga!
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Sam Querrey 4:6, 7:5, 3:4* - Janowicz wyrzucił forhend w aut i stracił serwis! Sam Querrey bliżej zwycięstwa!
    Skomentuj 3
    Jerzy Janowicz - Sam Querrey *4:6, 7:5, 3:3 - Podwójny błąd Polaka. Break point dla Amerykanina.
    Skomentuj 3
    Jerzy Janowicz - Sam Querrey *4:6, 7:5, 3:3 - Łodzianin ratuje się serwisem.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Sam Querrey *4:6, 7:5, 3:3 - Ależ piłkę wyciągnął teraz Amerykanin! Drugi break point.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Sam Querrey *4:6, 7:5, 3:3 - Amerykanin jeszcze zepsuł bekhend i jest równowaga.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Sam Querrey *4:6, 7:5, 3:3 - Querrey ma break pointa!
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Sam Querrey *4:6, 7:5, 3:3 - Niestety, Polak ma problemy z poruszaniem się po korcie. Robi się nieciekawie.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Sam Querrey *4:6, 7:5, 3:3 - Nie wygląda to najlepiej. Querrey zagrał dwa asy, a Polak ani drgnął. Amerykanin utrzymał serwis do zera.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Sam Querrey 4:6, 7:5, 3:2* - Koniec przerwy medycznej dla Polaka. Panowie wracają na kort!
    Skomentuj 0
    Janowicz poddawany jest zabiegom na kości śródstopia. Oby to nic poważnego.
    Skomentuj 0
    Problemy z lewą stopą u naszego reprezentanta. Polak poprosił o pomoc medyczną.
    Skomentuj 7
    Zobacz więcej komentarzy (4)
    Jerzy Janowicz - Sam Querrey 4:6, 7:5, 3:2* - Doskonale! Janowicz wygrał podanie do zera!
    Skomentuj 1
    Jerzy Janowicz - Sam Querrey *4:6, 7:5, 2:2 - Teraz to Querrey wyszedł ze stanu 15-30, zdobywając trzy piłki z rzędu.
    Skomentuj 3
    Niepomyślne wieści z Nowego Jorku, gdzie Michał Przysiężny przegrał w finale eliminacji US Open z Tatsumą Ito 4:6, 4:6.
    Skomentuj 1
    Jerzy Janowicz - Sam Querrey 4:6, 7:5, 2:1* - Janowicz zmienił rakietę i wygrał trzy punkty z rzędu! Gem do 30 dla Polaka.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Sam Querrey *4:6, 7:5, 1:1 - Amerykanin wieńczy punkt winnerem z forhendu i wysuwa się na 30-15.
    Skomentuj 2
    Jerzy Janowicz - Sam Querrey *4:6, 7:5, 1:1 - Querrey wygrał serwis do 15. Przerwał serię pięciu kolejno przegranych gemów
    Skomentuj 2
    Statystyki II seta: Jerzy Janowicz 15 winnerów i 10 błędów własnych. Sam Querrey 13 kończących uderzeń i 7 pomyłek.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Sam Querrey 4:6, 7:5, 1:0* - I jeszcze jeden błąd Amerykanina! Polak wygrał gema ze stanu 0-40!
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Sam Querrey *4:6, 7:5, 0:0 - Querrey wyrzucił forhend! Po 40!
    Skomentuj 1
    Jerzy Janowicz - Sam Querrey *4:6, 7:5, 0:0 - Dwa break pointy oddalone! Został jeszcze jeden...
    Skomentuj 1
    Jerzy Janowicz - Sam Querrey *4:6, 7:5, 0:0 - Źle się zaczyna. Dwa błędy Polaka i 0-40!
    Skomentuj 0
    Coś niesamowitego! Polak był o dwie piłki od porażki, ale przełamał rywala i wygrał seta!
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Sam Querrey *4:6, 7:5 - Gem i set Jerzy Janowicz! Kapitalne minięcie ze strony Polaka!
    Skomentuj 4
    Zobacz więcej komentarzy (1)
    Jerzy Janowicz - Sam Querrey 4:6, 6:5* - Jeszcze jeden błąd Amerykanina i dwa setbole dla Polaka!
    Skomentuj 3
    Jerzy Janowicz - Sam Querrey 4:6, 6:5* - 0-30! Błąd z forhendu Amerykanina!
    Skomentuj 3
    Jerzy Janowicz - Sam Querrey 4:6, 6:5* - I Polak utrzymał serwis do 15!
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Sam Querrey *4:6, 5:5 - Przełamanie! Querrey wyrzucił bekhend! Jerzy Janowicz odrobił stratę breaka!
    Skomentuj 3
    Jerzy Janowicz - Sam Querrey 4:6, 4:5* - Jeszcze jedna szansa! Przewaga odbiór!
    Skomentuj 4
    Jerzy Janowicz - Sam Querrey 4:6, 4:5* - Dwa asy Querreya! A następnie Janowicz myli się z bekhendu! Po 40!
    Skomentuj 2
    Jerzy Janowicz - Sam Querrey 4:6, 4:5* - Podwójny błąd Querreya i 0-40!
    Skomentuj 2
    Jerzy Janowicz - Sam Querrey 4:6, 4:5* - Jest szansa! 0-30!
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Sam Querrey 4:6, 4:5* - Janowicz zrobił swoje. Wygrał własny serwis do zera. Teraz jednak to Querrey będzie podawał po zwycięstwo w tym pojedynku.
    Skomentuj 1
    Jerzy Janowicz - Sam Querrey *4:6, 3:5 - Niestety! Dwa z rzędu asy Querreya! Amerykanin o krok od finału!
    Skomentuj 2
    Jerzy Janowicz - Sam Querrey 4:6, 3:4* - Łodzianin zdobył punkt przy siatce i jest po 30.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Sam Querrey 4:6, 3:4* - Janowicz odpowiedział gemem wygranym "na sucho". Potrzebne jednak przełamanie. I to szybko!
    Skomentuj 2
    • art87 Zgłoś komentarz
      Kamil z Jankiem Zielińskim na olimpiadzie młodzieży w Chinach przegrali półfinał debla z Rublowem i Chaczanowem, ale za to w mikstach obaj przeszli do półfinału. Kamil z 15-letnią
      Czytaj całość
      Węgierką (ładna blondynka) Fanni Stolar, a Janek ze Szwajcarką Teichmann (też blondynka). Jutro Kamil gra z 16-letnim Brazylijczykiem o tytuł w singlu. To jego ostatni występ w juniorach
      • nahoda Zgłoś komentarz
        a ktoś może wie jak Kamil Majchrzak ?
        Jerzy Janowicz - Sam Querrey *4:6, 2:4 - I kolejny pewnie wygrany serwis przez Amerykanina. Tym razem Querrey stracił tylko jeden punkt.
        Skomentuj 0
        Wieści z Nowego Jorku też nie są dobre: Michał Przysiężny przegrał I seta meczu z Tatsumą Ito 4:6.
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - Sam Querrey 4:6, 2:3* - Janowicz wygrał serwis do zera. Wciąż jednak potrzebuje przełamania.
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - Sam Querrey *4:6, 1:3 - Polak bez szans. Querrey zagrał świetnego winnera z bekhendu, a gema zwieńczył asem.
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - Sam Querrey 4:6, 1:2* - Janowicz przerwał serię czterech kolejno przegranych gemów i wygrał podanie do 15.
        Skomentuj 3
        Jerzy Janowicz - Sam Querrey *4:6, 0:2 - Szkoda, po podwójnym błędzie rywala Janowicz miał 30-15, ale trzy kolejne punkty wygrał Amerykanin.
        Skomentuj 3
        Statystyki I seta mówią same za siebie: Jerzy Janowicz 9 winnerów i 17 błędów własnych. Sam Querrey 12 kończących uderzeń i 7 pomyłek.
        Skomentuj 1
        Jerzy Janowicz - Sam Querrey 4:6, 0:1* - Przełamanie! Janowicz wpakował skrót w siatkę! Sam Querrey na prowadzeniu w drugiej partii!
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - Sam Querrey *4:6, 0:0 - Polak zmarnował szansę na gema, a po chwili posłał bekhend w siatkę. Break point dla Querreya.
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - Sam Querrey *4:6, 0:0 - Cudowny serwis Polaka. Querrey jeszcze sprawdził ślad, ale nie miał racji.
        Skomentuj 1
        • woj Mirmiła Zgłoś komentarz
          ajajaj:( taki gem powinien być wygrany; dobrze, że zniknął beztroski uśmiech Sama - Jurek, do boju!
          Jerzy Janowicz - Sam Querrey *4:6, 0:0 - Niestety, kolejny prosty błąd Janowicza, zepsuty forhend. Jeszcze jeden break point...
          Skomentuj 0
          Jerzy Janowicz - Sam Querrey *4:6, 0:0 - Chytry serwis Polaka, po którym Amerykanin posłał piłkę w aut. Kolejna równowaga.
          Skomentuj 0
          Jerzy Janowicz - Sam Querrey *4:6, 0:0 - Kapitalne zagranie Querreya i czwarty break point.
          Skomentuj 0
          Jerzy Janowicz - Sam Querrey *4:6, 0:0 - Łodzianin ratuje się wygrywającym forhendem po linii.
          Skomentuj 0
          Jerzy Janowicz - Sam Querrey *4:6, 0:0 - Zepsuty forhend Polaka i trzecia szansa dla Querreya.
          Skomentuj 0
          Jerzy Janowicz - Sam Querrey *4:6, 0:0 - Janowicz ruszył do przodu i zdobył punkt wolejem. Jest równowaga!
          Skomentuj 1
          Jerzy Janowicz - Sam Querrey *4:6, 0:0 - Niedobrze. Janowicz pakuje skrót w siatkę i Amerykanin ma dwa break pointy.
          Skomentuj 0
          Za dużo tych błędów po stronie Janowicza w ważnych momentach, a szkoda, bo rywal jest jak najbardziej do pokonania. Oby w drugiej partii nasz zawodnik zaprezentował się lepiej.
          Skomentuj 1
          Jerzy Janowicz - Sam Querrey *4:6 - Gem i set Sam Querrey! Amerykanin zwieńczył pierwszą partię serwisem!
          Skomentuj 2
          Jerzy Janowicz - Sam Querrey 4:5* - Błąd z bekhendu Janowicza i czwarty setbol dla Querreya.
          Skomentuj 1
          • Fili Zgłoś komentarz
            No i po secie. Jak to powiedzieli komentatorzy: "It was a strange set to wach. Hard to watch." Zgadzam się.
            Jerzy Janowicz - Sam Querrey 4:5* - Janowicz zmuszony do błędu i jest po 40.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Sam Querrey 4:5* - Polak zepsuł skrót, ale po chwili wygrał starcie przy siatce i ma kolejnego break pointa!
            Skomentuj 1
            Jerzy Janowicz - Sam Querrey 4:5* - Jeszcze jeden podwójny błąd Querreya, jeszcze jeden break point dla Polaka.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Sam Querrey 4:5* - Amerykanin posłał forhend w aut! Równowaga.
            Skomentuj 2
            Jerzy Janowicz - Sam Querrey 4:5* - Setbol numer 3 dla Amerykanina.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Sam Querrey 4:5* - Jeszcze raz Querrey ruszył do przodu, niemal w akcie desperacji, ale zdołał skończyć punkt wolejem.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Sam Querrey 4:5* - Podwójny błąd Querreya i Janowicz ma break pointa!
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Sam Querrey 4:5* - Polak oddalił pierwszego setbola, a przy drugim Amerykanin ruszył do siatki i został minięty!
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Sam Querrey 4:5* - As serwisowy Querreya i dwa setbole.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Sam Querrey 4:5* - Przełamanie! Fatalny pomysł Janowicza ze skrótem i Sam Querrey będzie podawał po zwycięstwo w pierwszej partii!
            Skomentuj 2
            Jerzy Janowicz - Sam Querrey *4:4 - I jeszcze jedna genialna wymiana! Ale tym razem punkt zdobył Querrey po zagraniu z forhendu po krosie.
            Skomentuj 2
            Jerzy Janowicz - Sam Querrey *4:4 - Co za akcja! Starcie przy siatce, zwieńczone przez Polaka winnerem z bekhendu!
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Sam Querrey *4:4 - Janowicz zepsuł skrót i jest break point dla Amerykanina!
            Skomentuj 3
            Jerzy Janowicz - Sam Querrey *4:4 - Było już 30-0, ale Polak zepsuł forhend i jest po 30.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Sam Querrey *4:4 - Przełamanie! Pierwszego break pointa Querrey obronił jeszcze serwisem, ale przy drugim wyrzucił bekhend w aut! Jerzy Janowicz wyrównał stan rywalizacji!
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Sam Querrey 3:4* - Są dwa break pointy!
            Skomentuj 5
            Jerzy Janowicz - Sam Querrey 3:4* - Amerykanin zepsuł skrót i Janowicz prowadzi 30-0.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Sam Querrey 3:4* - Querrey wyrzucił return w aut i Janowicz wygrał serwis do 40.
            Skomentuj 1
            Jerzy Janowicz - Sam Querrey *2:4 - Oba break pointy oddalone! Przy drugim nasz zawodnik popisał się świetnym zagraniem przy siatce.
            Skomentuj 1
            Jerzy Janowicz - Sam Querrey *2:4 - Podwójny błąd Polaka! Dwa break pointy dla Amerykanina.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Sam Querrey *2:4 - Janowicz wyrzucił forhend, a potem bekhend. 15-30.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Sam Querrey *2:4 - Nasz tenisista wygrał drugi punkt returnem, ale w kolejnej akcji Querrey popisał się kapitalnym uderzeniem po krosie i zwieńczył gema do 30.
            Skomentuj 2
            Jerzy Janowicz - Sam Querrey 2:3* - Łodzianin wygrał pierwszy punkt przy serwisie rywala. Miał szansę na kolejny ale zepsuł forhend.
            Skomentuj 2
            Jerzy Janowicz - Sam Querrey 2:3* - Janowicz utrzymał serwis ze stanu 0-40! Wciąż jednak przegrywa ze stratą przełamania.
            Skomentuj 3
            Jerzy Janowicz - Sam Querrey *1:3 - Polak oddalił wszystkie break pointy! Równowaga!
            Skomentuj 1
            Jerzy Janowicz - Sam Querrey *1:3 - Jest źle! Querrey popisał się winnerem po linii, po czym Janowicz popełnił podwójny błąd i jego rywal ma kolejne break pointy!
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Sam Querrey *1:3 - Kilka dłuższych wymian, ale to Querrey wyszedł z nich zwycięsko. Drugi z rzędu gem serwisowy wygrany przez Amerykanina do zera.
            Skomentuj 1
            Jerzy Janowicz - Sam Querrey 1:2* - Nie może takich błędów popełniać nasz reprezentant. Querrey przed tym spotkaniem miał na swoim koncie 66 asów w tym turnieju. Amerykanin naprawdę potrafi znakomicie serwować.
            Skomentuj 4
            Jerzy Janowicz - Sam Querrey 1:2* - I przełamanie! Dłuższa wymiana, po której Polak wpakował bekhend w siatkę! Sam Querrey na prowadzeniu!
            Skomentuj 1
            Jerzy Janowicz - Sam Querrey *1:1 - Podwójny błąd Polaka. Chyba za szybko pochwaliliśmy naszego zawodnika. Dwa break pointy.
            Skomentuj 1
            Jerzy Janowicz - Sam Querrey *1:1 - Polak fatalnie pomylił się z bekhendu i robi się 15-30.
            Skomentuj 2
            Jerzy Janowicz - Sam Querrey *1:1 - Amerykanin również wygrał podanie do zera. Tak właśnie ten mecz będzie wyglądał. Obaj znakomicie serwują.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Sam Querrey 1:0* - Świetny początek Polaka. Dwa asy i serwis utrzymany do zera.
            Skomentuj 3
            Zaczynają! Jako pierwszy podaje Jerzy Janowicz!
            Skomentuj 2
            Tenisiści są już na korcie i właśnie rozpoczęli rozgrzewkę!
            Skomentuj 2
            Kwadrans do meczu Polaka i Amerykanina, a my znamy już pierwszego finalistę turnieju Winston-Salem Open! Lukas Rosol lepszy od Yen-Hsun Lu!
            Skomentuj 0
            Od godz. 0:30 zapraszamy na relację na żywo z meczu półfinałowego turnieju ATP World Tour 250 w Winston-Salem pomiędzy Jerzym Janowiczem a Samem Querreyem.