Wyniki / Kalendarz dla Siatkówka - 26 listopada

    Skocz do kalendarza rozgrywek:
    Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
    26 listopada Rabita Baku - Dynamo Kazań Liga Mistrzyń - Grupa A 3 : 2
    26 listopada Dynamo Moskwa - Unendo Yamamay Busto Arsizio Liga Mistrzyń - Grupa C
    26 listopada Agel Prościejów - Chemik Police Liga Mistrzyń - Grupa A 0 : 1
    26 listopada PGE Skra Bełchatów - BBTS Bielsko-Biała PlusLiga - 12. kolejka 0 : 0
    26 listopada Asseco Resovia Rzeszów - AZS Częstochowa PlusLiga - 12. kolejka 0 : 0
    26 listopada Indykpol AZS Olsztyn - Effector Kielce PlusLiga - 12. kolejka 0 : 0
    26 listopada Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza - Dynamo Romprest Bukareszt Puchar CEV kobiet - 1/16 finału 0 : 0
    26 listopada Fenerbahce Grundig Stambuł - Azeryol Baku Liga Mistrzyń - Grupa B
    26 listopada MKS Banimex Będzin - Cuprum Lubin PlusLiga - 12. kolejka
    26 listopada ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Transfer Bydgoszcz PlusLiga - 12. kolejka
    26 listopada AZS Politechnika Warszawska - Cerrad Czarni Radom PlusLiga - 12. kolejka
    26 listopada Nantes VB - Stiinta Bacau Liga Mistrzyń - Grupa B
    26 listopada Jastrzębski Węgiel - Lotos Trefl Gdańsk PlusLiga - 12. kolejka
    26 listopada Nordmeccanica Piacenza - VakifBank Stambuł Liga Mistrzyń - Grupa E
    Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
    12 listopada Puchar CEV kobiet - 1/16 finału
    26 listopada Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza - Dynamo Romprest Bukareszt 0 : 0
    12 listopada Liga Mistrzyń - Grupa A
    26 listopada Rabita Baku - Dynamo Kazań 3 : 2
    26 listopada Agel Prościejów - Chemik Police 0 : 1
    12 listopada Liga Mistrzyń - Grupa B
    26 listopada Fenerbahce Grundig Stambuł - Azeryol Baku
    26 listopada Nantes VB - Stiinta Bacau
    12 listopada Liga Mistrzyń - Grupa C
    26 listopada Dynamo Moskwa - Unendo Yamamay Busto Arsizio
    12 listopada Liga Mistrzyń - Grupa E
    26 listopada Nordmeccanica Piacenza - VakifBank Stambuł
    26 listopada PlusLiga - 12. kolejka
    26 listopada PGE Skra Bełchatów - BBTS Bielsko-Biała 0 : 0
    26 listopada Asseco Resovia Rzeszów - AZS Częstochowa 0 : 0
    26 listopada Indykpol AZS Olsztyn - Effector Kielce 0 : 0
    26 listopada MKS Banimex Będzin - Cuprum Lubin
    26 listopada ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Transfer Bydgoszcz
    26 listopada AZS Politechnika Warszawska - Cerrad Czarni Radom
    26 listopada Jastrzębski Węgiel - Lotos Trefl Gdańsk