Rosjanie powalczą o życie - zapowiedź VII weekendu LŚ 2015
Starcie walczących o pozostanie w elicie Rosjan z liderem grupy B - zespołem USA, to jeden z hitów VII weekendu LŚ 2015. Emocji nie powinno zabraknąć także w meczach Iran - Polska i Serbia - Włochy.
W decydującą fazę wkracza także rywalizacja na zapleczu elity. Jak dotąd pewni gry w Final Four są gospodarze turnieju Bułgarzy oraz Francuzi, którzy zdominowali grupę D. Niewykluczone, że losy kolejnego miejsca w turnieju z udziałem najlepszych ekip II dywizji rozstrzygną się już w najbliższy weekend w Buenos Aires, gdzie gospodarze podejmą Kanadę. Albicelestes chcąc myśleć o wyprzedzeniu w tabeli reprezentacji spod znaku Klonowego Liścia, muszą wygrać oba mecze.
Harmonogram gier podczas VII weekendu Ligi Światowej 2015:
Grupa A
Serbia - Włochy/ piątek, 26 czerwca, godz. 20.00* Australia - Brazylia/ sobota, 27 czerwca, godz. 11.00 Australia - Brazylia/ niedziela, 28 czerwca, godz. 8.30 Serbia - Włochy/ niedziela, 28 czerwca, godz. 20.00Miejsce | Drużyna | Mecze | Z-P | Sety | Punkty |
---|---|---|---|---|---|
1 | Brazylia | 8 | 6-2 | 22:12 | 18 |
2 | Włochy | 8 | 5-3 | 16:15 | 13 |
3 | Serbia | 8 | 4-4 | 19:15 | 14 |
4 | Australia | 8 | 1-7 | 6:21 | 3 |
Grupa B Rosja - USA/ piątek, 26 czerwca, godz. 18.00 Iran - Polska/ piątek, 26 czerwca, godz. 18.30 Rosja - USA/ sobota, 27 czerwca, godz. 18.00 Iran - Polska/ niedziela, 28 czerwca, godz. 18.30
Miejsce | Drużyna | Mecze | Z-P | Sety | Punkty |
---|---|---|---|---|---|
1 | USA | 8 | 6-2 | 18:12 | 17 |
2 | Polska | 8 | 6-2 | 21:14 | 16 |
3 | Iran | 8 | 4-4 | 17:13 | 13 |
4 | Rosja | 8 | 0-8 | 7:24 | 2 |
Grupa C Argentyna - Kanada/ piątek, 26 czerwca, godz. 23.30 Bułgaria - Kuba/ sobota, 27 czerwca, godz. 19.45 Argentyna - Kanada/ sobota, 27 czerwca, godz. 23.30 Bułgaria - Kuba/ niedziela, 28 czerwca, godz. 19.45
Miejsce | Drużyna | Mecze | Z-P | Sety | Punkty |
---|---|---|---|---|---|
1 | Kanada | 10 | 6-4 | 26:15 | 22 |
2 | Bułgaria | 8 | 5-3 | 17:17 | 12 |
3 | Argentyna | 8 | 4-4 | 17:14 | 13 |
4 | Kuba | 10 | 3-7 | 12:26 | 7 |
Grupa D Francja - Japonia/ czwartek, 25 czerwca, godz. 20.00 Czechy - Korea Południowa/ piątek, 26 czerwca, godz. 18.00 Czechy - Korea Południowa/ sobota, 27 czerwca, godz. 18.00 Francja - Japonia/ sobota, 27 czerwca, godz. 20.00
Miejsce | Drużyna | Mecze | Z-P | Sety | Punkty |
---|---|---|---|---|---|
1 | Francja | 8 | 8-0 | 24:2 | 24 |
2 | Japonia | 8 | 4-4 | 14:14 | 13 |
3 | Korea Pd. | 8 | 2-6 | 10:19 | 7 |
4 | Czechy | 8 | 2-6 | 9:22 | 4 |
Grupa E Finlandia - Holandia/ piątek, 26 czerwca, godz. 17.30 Portugalia - Belgia/ sobota, 27 czerwca, godz. 18.00 Finlandia - Holandia/ sobota, 27 czerwca, godz. 16.00 Portugalia - Belgia/ niedziela, 28 czerwca, godz. 18.00
Miejsce | Drużyna | Mecze | Z-P | Sety | Punkty |
---|---|---|---|---|---|
1 | Belgia | 8 | 7-1 | 23:11 | 19 |
2 | Holandia | 8 | 6-2 | 20:12 | 17 |
3 | Finlandia | 8 | 2-6 | 13:19 | 8 |
4 | Portugalia | 8 | 1-7 | 9:23 | 4 |
* godziny spotkań według czasu polskiego