Liga Mistrzyń: Jordan Larson-Burbach MVP! Rozgrywająca mistrzyń Polski w drużynie marzeń Final Four

Po zakończeniu Final Four wybrano "dream team" turnieju. Wśród wyróżnionych są siatkarki najlepszej drużyny, czyli Eczacibasi Vitra Stambuł. Nie zabrakło również przedstawicielki Chemika.

Olga Krzysztofik
Dobiegła końca kolejna edycja najbardziej prestiżowego europejskiego pucharu, Ligi Mistrzyń. Złoty medal przypadł Eczacibasi Vitra Stambuł, które w finale w stosunku 3:0 pokonało włoskie Motyle, czyli Unendo Yamamay Busto Arsizio. Najniższy stopień podium zajęły siatkarki innej drużyny ze Stambułu, a mianowicie VakifBanku. Na czwartym miejscu sklasyfikowane zostały zawodniczki Chemika Police, czyli organizatora turnieju finałowego rozgrywek.