Naj... 5. kolejki Orlen Ligi

Portal SportoweFakty.pl wybrał zasługujące na uwagę sytuacje z piątej kolejki rozgrywek Orlen Ligi. Co ciekawego wydarzyło się w tej rundzie spotkań?

Natalia Witczyk

Największy horror: drugi set spotkania Polskiego Cukru Muszynianki Muszyna z Pałacem Bydgoszcz (28:30)
Siatkarki z Bydgoszczy same zafundowały sobie horror w końcówce drugiego seta starcia z Mineralnymi. Prowadząc 18:12 po drugiej przerwie technicznej, podopieczne Agaty Kopczyk z akcji na akcję prezentowały się słabiej i popełniały mnóstwo błędów.

Pałacanki nie wykorzystały dwóch piłek setowych, co szybko zweryfikowały zawodniczki z Muszyny, doprowadzając do remisu po 24. Ostatecznie, po bardzo zaciętej i heroicznej walce ze strony bydgoszczanek, odsłona zakończyła się fatalnym błędem Polskiego Cukru Muszynianki Muszyna (28:30).