Naj... 5. kolejki PlusLigi

Portal SportoweFakty.pl wybrał zasługujące na uwagę sytuacje z 5. kolejki rozgrywek PlusLigi. Co ciekawego wydarzyło się w tej rundzie spotkań?

Dominika Pawlik

Największe rozczarowanie: postawa ZAKSY Kędzierzyn-Koźle w starciu z Asseco Resovią Rzeszów
Miał być hit kolejki, a tymczasem kibicom pozostał spory niedosyt. Podopieczni Sebastiana Świderskiego w tym sezonie odnieśli tylko jedno zwycięstwo (na pięć spotkań!), ale mimo wszystko mecz z wicemistrzami Polski miał być odbiciem się od dna po fatalnym spotkaniu w Bełchatowie.

Kędzierzynianie walczyli przez dwa sety, ale w końcówkach lepsza okazała się Resovia i cała potyczka zakończyła się w trzech setach. Co więcej, znów słabo spisał się Lucas Loh, a znacznie poniżej oczekiwań zaprezentował się Dominik Witczak. Ponownie ZAKSIE zabrakło argumentów, by przeciwstawić się rywalowi.