Naj... 2. kolejki PlusLigi

Portal SportoweFakty.pl wybrał zasługujące na uwagę sytuacje z 2. kolejki rozgrywek PlusLigi. Co ciekawego wydarzyło się w tej rundzie spotkań?

Tomasz Rosiński

Najlepszy powrót: Transferu Bydgoszcz w wyjazdowym pojedynku z AZS-em Olsztyn od 0:2 do 3:2
Siatkarze Transferu Bydgoszcz przez około pierwsze dwa i pół seta wyglądali bardzo słabo na tle dość dobrze dysponowanych graczy AZS-u Olsztyn. Sytuacja zmieniła się diametralnie, kiedy w polu serwisowym w trzeciej partii pojawił się przyjmujący Marcin Waliński, który swoimi zagrywkami wlał nadzieję w serca bydgoszczan. Od tej pory na boisku zaczęli dominować podopieczni Vitala Heynena, którzy wygrali trzy odsłony z rzędu i cały pojedynek 3:2, chociaż przegrywali już 0:2 w setach oraz 5:9 w trzeciej części rywalizacji.