Beef Master Budowlani Łódź po 2. dniu pewni zwycięstwa w II Turnieju o Puchar Firmy Developres

Siatkarki Beef Master Budowlanych Łódź wygrały swoje sobotnie spotkania w stosunku 3:0. Dzięki temu, są już pewne zwycięstwa w całym Turnieju o Puchar Firmy Developres.

Sobotnie spotkania na Podpromiu były bardziej jednostronne, niż te piątkowe. Emocji jednak nie brakowało. W drugim secie pojedynku Developresu z Beef Master Budowlanymi, gospodynie prowadziły już 15:6, a mimo to przegrały 21:25. Także w tym starciu, trenerzy umówili się na rozegranie dodatkowego (niepunktowanego) seta, w którym górą były także łodzianki (25:22). Udział w turnieju zakończyła już Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS Muszyna.

[ad=rectangle]

Podczas turnieju drużyny rozgrywają po trzy sety. Jeśli trenerzy przed meczem zdecydują o rozegraniu czwartego, wtedy nie będzie on punktowany do klasyfikacji końcowej. O kolejności w tabeli decyduje ilość zdobytych punktów (za każdy set - punkt z wyjątkiem tzw. seta dodatkowego). W przypadku takiej samej ilości punktów decyduje ilość wygranych spotkań. Gdyby liczba punktów i zwycięstw były takie same, wówczas liczą się małe punkty. Sobotnie mecze:

Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS Muszyna - Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:23, 25:17, 25:23)

Developres SkyRes Rzeszów - Beef Master Budowlani Łódź 0:3 (20:25, 21:25, 15:25)

Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS Muszyna - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2:1 (25:14, 25:20, 24:26)

Beef Master Budowlani Łódź - Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:21, 25:22, 25:22)