Maja Tokarska: Chciałam zostać w Sopocie, ale było zbyt wiele niewiadomych

autor: Paweł Sala | 2012-08-20, 12:09 | źródło: inf. własna |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
| Drukuj

W przyszłym sezonie reprezentantkę Polski Maję Tokarską oglądać będziemy w barwach Tauronu MKS Dąbrowa Górnicza. W nowym klubie, podobnie jak w Sopocie siatkarka chce walczyć o najwyższe cele w lidze.

Po sezonie pełnym zawirowań w Atomie Treflu Sopot utalentowana, 21-letnia środkowa bloku Maja Tokarska przenosi się do trzeciej drużyny ubiegłorocznych rozgrywek, Tauronu MKS Dąbrowa Górnicza. W rozmowie z portalem SportoweFakty.pl siatkarka nie ukrywa, iż rozważała dalszą grę w Sopocie. - Chciałam zostać w Sopocie, pojawiła się również taka propozycja ze strony klubu, jednak zaraz po zakończeniu sezonu było zbyt wiele niewiadomych odnośnie przyszłości tej drużyny co wiązało się ze sporym ryzykiem - przekonuje zawodniczka. 

Tokarska wybrała Tauron MKS z kilku powodów. - Tauron MKS dlatego, że jest to solidny klub, jeden z najlepszych w PlusLidze Kobiet oraz występujący w Lidze Mistrzyń. Przy wyborze klubu ważna była dla mnie również możliwość współpracy z trenerem od przygotowania fizycznego, tutaj w Dąbrowie Górniczej mamy to zapewnione - zapewnia Tokarska.

W przyszłym sezonie Maja Tokarska będzie walczyć o mistrzostwo Polski w barwach Tauronu MKS


Z nowym klubem reprezentantka Polski chce osiągnąć najwyższe cele w lidze. Siatkarka wierzy, że powtórzy ubiegłoroczny sukces, jakim było mistrzostwo kraju wywalczone w barwach Atomu Trefla Sopot. - Przygotowujemy się do gry o najwyższe cele, każdy zespół w Pluslidze gra o mistrzostwo Polski i Puchar Polski, tak będzie również z nami - uważa Tokarska.

Mimo młodego wieku Tokarska odniosła już wiele sukcesów zarówno w młodszych kategoriach wiekowych jak i w seniorskiej. Na tym jednak nie chce zaprzestać. - Przede mną dużo lat gry i dużo do osiągnięcia, mam taką nadzieję. Koncentrując się na nadchodzącym sezonie to kolejne mistrzostwo Polski cały czas będzie dobrym motywatorem, również Puchar Polski którego w poprzednim sezonie nie udało się wygrać. Celem indywidualnym jest dla mnie stanie się najlepszą zawodniczką jaką mogę się stać - zapewnia 21-letnia zawodniczka Tauronu MKS.

Reprezentantka Polski skomentowała także występy kadry narodowej siatkarek w ostatnim czasie. - Ostatnie lata rzeczywiście nie były pasmem sukcesów. Mam nadzieję, że dobre chwile czekają naszą reprezentację już w przyszłorocznych Mistrzostwach Europy - zakończyła Tokarska.

Polub Siatkówkę na Facebooku  
Oceń: Nie lubię Anuluj ()
| Drukuj

Powiązane artykuły

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
jelo

pewno MKS Dąbrowa Górnicza skorzystała z okazji i zakontraktowała tę zawodniczkę, z uwagi na niepewną sytuację w Sopocie. Tak to czasem bywa, że podpisuje się nieplanowane kontrakty. Pewno w trakcie sezonu wyjdzie, która zawodniczka jest najsłabsza na tej pozycji i klub się z nia pozegna.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Ciekawe po co w Dąbrowie im tyle środkowych - aż cztery... Rozumiem, że zakładają kontuzje przynajmniej dwóch jednocześnie, bo to jedyne wyjaśnienie takich, a nie innych transferów. Ciekawe na kogo postawi...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
panda

Ciekawe po co w Dąbrowie im tyle środkowych - aż cztery... Rozumiem, że zakładają kontuzje przynajmniej dwóch jednocześnie, bo to jedyne wyjaśnienie takich, a nie innych transferów. Ciekawe na kogo postawi trener Kawka, według mnie na pewno w wyjściowym składzie będzie Plchotova, a walka o drugie miejsce będzie się toczyć pomiędzy Tokarską i Liniarską.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 21 sierpnia 2012 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wally

Bardzo dobra zawodniczka, warto na nią stawiać w kadrze. Będzie dużym wzmocnieniem Tauronu. A w Sopocie mogą tylko żałować. Skład Atomu na nowy sezon woła o pomstę do nieba!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.