Mistrzowie w Krakowie: Mecz Vive Tauron Kielce - Paris Saint Germain HB na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Maciej Wojs
60 min. 32:32 - Michał Jurecki nad bramką i koniec meczu! Spotkanie zakończyło się remisem 32:32!
Skomentuj 0
To już koniec naszej relacji, bardzo dziękujemy za wspólne emocje i zapraszamy na nasze kolejne relacje z meczów piłki ręcznej! Do zobaczenia!
Skomentuj 0
60 min. 32:32 - Uros Zorman nieskutecznie, ale Vive będzie miało jeszcze rzut wolny po czasie. Swoich sił spróbuje Michał Jurecki.
Skomentuj 0
60 min. 32:32 - Vive wycofało bramkarza, będzie grało w przewadze.
Skomentuj 0
60 min. 32:321 - Mistrzowie Francji zdołali wywalczyć rzut karny. Mikkel Hansen na przeciw Sławomira Szmala i... bramka dla PSG. 9 sekund do końca meczu, czas dla trenera Dujszebajewa!
Skomentuj 0
60 min. 32:31 - Mateusz Jachlewski daje Vive prowadzenie na niespełna 50 sekund przed końcem spotkania! Czas dla PSG, pozostało 39 sekund gry.
Skomentuj 0
  • 59 min. 31:31 - Kolejna strata Vive, kolejny karny dla PSG i kolejny gol Mikkela Hansena. 90 sekund do końca meczu.
    Skomentuj 0
    58 min. 31:30 - Mikkel Hansen zdobywa bramkę z rzutu karnego. Strata Vive w ofensywie, ale kapitalnie broni Marin Sego!
    Skomentuj 0
    58 min. 31:29 - Vive będzie grało przez 120 sekund w osłabieniu po wykluczeniu Mateusza Kusa. To jego trzecia kara i czerwona kartka z gradacji.
    Skomentuj 0
    58 min. 31:29 - Mateusz Jachlewski bohaterem Vive w ostatnich sekundach! Polski skrzydłowy przeciął podanie Mikkela Hansena i zdobył bramkę z kontrataku!
    Skomentuj 0
    57 min. 30:29 - Mikkel Hansen pokonał Marina Sego, ale sędziowie nie uznali bramki Duńczyka, gwiżdżąc faul jednego z graczy PSG. Vive z szansą na objęcie prowadzenia... Trafia Mateusz Jachlewski!
    Skomentuj 0
    55 min. 29:29 - Sporo działo się w ostatnich sekundach na parkiecie. Vive doprowadziło najpierw do remisu po bramce Urosa Zormana, ale gola dla rywali ponownie zdobył Xavier Barachet. Kolejny remis kieleckiej drużynie zapewnił z kolei Michał Jurecki.
    Skomentuj 0
    54 min. 27:28 - Vive mogło objąć prowadzenie, lecz Thierry Omeyer w ekwilibrystyczny sposób obronił rzut Julena Aguinagalde. Trafienie dla PSG zapisał z kolei Xavier Barachet.
    Skomentuj 0
    52 min. 27:27 - I mamy remis! Denis Buntić zdobył 27. bramkę dla kieleckiej drużyny, wcześniej świetnymi interwencjami popisał się Marin Sego.
    Skomentuj 0
    51 min. 26:27 - Mateusz Jachlewski daje nadzieję kieleckiemu zespołowi na odwrócenie losów spotkania. PSG przy piłce.
    Skomentuj 0
    50 min. 25:27 - Kolejna niewykorzystana okazja Vive, tym razem niecelny rzut oddał Karol Bielecki. A PSG powiększa prowadzenie - na szóstym metrze miejsce znalazł Xavier Barachet.
    Skomentuj 0
    49 min. 25:26 - Aj, to powinien być remis. Dwa razy z linii szóstego metra pomylił się Ivan Cupić. Kielczanie zmarnowali szansę na doprowadzenie do remisu.
    Skomentuj 0
    47 min. 25:26 - Vive nie rezygnuje! Najpierw bramkę zdobył Michał Jurecki, dobijając rzut Karola Bieleckiego, a następnie na listę strzelów wpisał się Ivan Cupić.
    Skomentuj 0
    46 min. 23:26 - Kapitalny rzut Mikkela Hansena i przewaga PSG wzrasta do trzech bramek.
    Skomentuj 0
    44 min. 23:25 - Vive odrabia straty! Nareszcie przełamał się Krzysztof Lijewski, a bramkę po zespołowej akcji zdobył też Julen Aguinagalde. Dwa gole straty mistrzów Polski.
    Skomentuj 0
    43 min. 21:25 - Kolejna nieudana akcja Vive i kolejna bramka PSG - tym razem dał o sobie znać Mikkel Hansen. Cztery gole przewagi mistrzów Francji, o czas poprosił Talant Dujszebajew.
    Skomentuj 0
    42 min. 21:24 - Trzy bramki przewagi PSG. W szeregach Vive pomylił się Krzysztof Lijewski, a piłkę stracił później Ivan Cupić, z kolei dla paryżan trafiali Daniel Narcisse i Luka Karabatić.
    Skomentuj 0
    41 min. 21:22 - Wszystko zmienia się tutaj jak w kalejdoskopie. Michał Jurecki przełamał niemoc Vive, a po chwili PSG straciło piłkę w ofensywie. Kielczanie z szansą na doprowadzenie do wyrównania.
    Skomentuj 0
    40 min. 20:22 - Strata mistrzów Polski, szyba kontra PSG i... dwie minuty kary dla Karola Bieleckiego. Trafia Mikkel Hansen i paryżanie mają już dwa gole przewagi.
    Skomentuj 0
    39 min. 20:21 - Trzecia z rzędu bramka PSG, tym razem na listę strzelców wpisał się Fahrudin Melić. Vive już w komplecie.
    Skomentuj 0
    39 min. 20:20 - I już mamy remis. Vive straciło piłkę w ofensywie, a Mikkel Hansen zdobył 20. bramkę dla swojego zespołu.
    Skomentuj 0
    38 min. 20:19 - Szykuje się ciężki okres dla Vive. W przeciągu kilku sekund dwuminutowymi karami zostali ukarani Michał Jurecki i Mateusz Kus. PSG zmniejsza straty i gra 6 na 4.
    Skomentuj 1
    37 min. 20:18 - Mistrzowie Polski budują przewagę! Świetna interwencja Marina Sego oraz bramka Michała Jureckiego powiększają prowadzenie Vive do dwóch goli. Dodatkowo dwie minuty kary otrzymał Mikkel Hansen.
    Skomentuj 0
    36 min. 19:18 - Kielczanie ponownie z jednobramkową zaliczką, po tym jak piękną bramkę z rzutu karnego zdobył Ivan Cupić. Vive gra w osłabieniu po karze dla Mateusza Kusa.
    Skomentuj 2
    34 min. 18:17 - Karol Bielecki tym razem skutecznie z drugiej linii! Vive na prowadzeniu.
    Skomentuj 0
    32 min. 17:17 - Ivan Cupić i Mikkel Hansen zdobywcami pierwszych bramek po przerwie. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, wiele wskazuje na to, że podobnie wyglądać będzie pozostałe trzydzieści minut gry.
    Skomentuj 0
    31 min. 16:16 - Drugą połowę rozpoczęło Vive. Kielczanie nie wykorzystali jednak swojej okazji, egzekwujący rzut karny Karol Bielecki trafił w słupek.
    Skomentuj 0
    Rozpoczęła się druga połowa spotkania!
    Skomentuj 0
    Vive Tauron Kielce - Paris Saint-Germain HB 16:16 do przerwy. Za kwadrans początek drugiej połowy spotkania.
    Skomentuj 1
    • blue heart Zgłoś komentarz
      najlepszy tekst złotoustych komentatorów w czasie I połowy: "Rozpędzony Hansen to taki trochę Michał Jurecki"
      30 min. 16:16 - Michał Jurecki wypracował pozycję Denisowi Bunticiowi, ale Chorwat rzucił wprost w bramkarz PSG. Do przerwy jest więc remis!
      Skomentuj 0
      30 min. 16:16 - Ładna zespołowa akcja daje PSG remis, ale Vive ma jeszcze 5 sekund na rozegranie akcji. O czas prosi Talant Dujszebajew.
      Skomentuj 0
      29 min. 16:15 - Pierwsze prowadzenie mistrzów Polski! Sławomir Szmal zastopował Henrika Mollgaarda, a w ofensywie nie pomylił się Julen Aguinagalde!
      Skomentuj 0
      28 min. 15:15 - Ponownie Michał Jurecki i ponownie mamy remis! Świetne zawody "Dzidziusia", w ostatnich minutach jest on liderem Vive.
      Skomentuj 0
      27 min. 14:15 - Michał Jurecki doprowadza do remisu, ale Daniel Narcisse z łatwością pokonuje Sławomira Szmala. Francuz zaskoczył rzutem z 10 metrów.
      Skomentuj 0
      26 min. 13:14 - Nie oszczędzają się zawodnicy obu ekip. Dwuminutową karę otrzymał Sergiej Onufrijenko, ale mimo tego PSG powiększyło swój dorobek. Przy oddawaniu rzutu lekkiego urazu nabawił się Igor Vori.
      Skomentuj 0
      24 min. 12:12 - Michał Jurecki szybko odpowiedział na szczęśliwą bramkę Mikkela Hansena.
      Skomentuj 0
      23 min. 11:11 - Mistrzowie Polski nie odpuszczają. Denis Buntić trafił co prawda w słupek, ale kielczanie odzyskali piłkę w defensywie i zdobyli bramkę z kontry. Na listę strzelców wpisał się Branko Vujović.
      Skomentuj 0
      22 min. 10:11 - Znakomita akcja Nikoli Karabaticia i Igor Vori powiększa dorobek PSG. Mamy chwilę przerwy w grze, ucierpiał Piotr Chrapkowski, który zderzył się z jednym z rywali.
      Skomentuj 0
      21 min. 10:10 - Julen Aguinagalde i po raz kolejny mamy remis! Na parkiecie pojawił się Branko Vujović, młody Czarnogórzec sprowadzony do Vive.
      Skomentuj 0
      20 min. 9:10 - PSG kapitalnie wykorzystuje grę w jednoosobowej przewadze i z łatwością zdobywa kolejne bramki. Na szczęście dla kieleckiej drużyny trafia Denis Buntić.
      Skomentuj 0
      Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą: w Krakowie padł dzisiaj rekord frekwencji na meczu piłki ręcznej w Polsce!
      Skomentuj 0
      19 min. 8:8 - Dwie minuty kary dla Michała Jureckiego i czas dla PSG.
      Skomentuj 0
      18 min. 8:8 - Piękna akcja Vive! Denis Buntić zagrał między nogami do stojącego za jego plecami Ivana Cupicia, a ten nie pomylił się z prawego skrzydła. Remis 8:8.
      Skomentuj 0
      15 min. 7:7 - Nieskuteczne akcje po obu stronach parkietu. Vive miało szansę na wyjście na prowadzenie, ale Manuel Strlek nie wykorzystał kontrataku.
      Skomentuj 0
      14 min. 7:7 - I mamy remis! Najpierw ładną paradą popisał się Sławomir Szmal, a później bramkę z rzutu karnego zdobył Ivan Cupić.
      Skomentuj 0
      13 min. 6:7 - PSG mimo gry w osłabieniu powiększa swój dorobek za sprawą Mikkela Hansena, ale Vive natychmiast odpowiada na to bramką niezawodnego Karola Bieleckiego!
      Skomentuj 0
      12 min. 5:6 - Nikola Karabatić bezpardonowo potraktował jednego z zawodników Vive, przez co ukarany został dwuminutowym wykluczeniem. Kielczanie zmniejszają straty - bramkę zdobył Manuel Strlek.
      Skomentuj 0
      11 min. 4:6 - Bielecki pomylił się z drugiej linii, ale PSG nie zdołało powiększyć prowadzenia, bowiem kapitalną interwencją popisał się Sławomir Szmal. Vive w ataku.
      Skomentuj 0
      10 min. 4:6 - PSG odskakuje Vive na dystans dwóch goli. Kielczanie zmarnowali swoją akcję w ataku, dla paryżan trafił z kolei Daniel Narcisse, który wyjątkowo gra dzisiaj na lewym skrzydle.
      Skomentuj 0
      8 min. 4:5 - Przyspieszyły nieco tempo gry oba zespoły. Najpierw bramkę dla PSG zdobył Mikkel Hansen, na co odpowiedział Mateusz Kus. Paryżanie powrócili jednak na prowadzenie po rzucie Nikoli Karabaticia.
      Skomentuj 0
      7 min. 3:3 - Ależ forma Karola Bieleckiego! "Kola" ponownie odpalił z 10 metrów i zdobył trzecią bramkę w meczu. Mamy remis.
      Skomentuj 0
      6 min. 2:3 - Karol Bielecki ponownie z drugiej linii i gol dla Vive. Po drugiej stronie parkietu świetnie w obronie zachował się Manuel Strlek i kielczanie przejęli piłkę. Jest szansa na doprowadzenie do remisu!
      Skomentuj 0
      5 min. 1:3 - Karol Bielecki z drugiej linii, ale skutecznie w bramce Thierry Omeyer. O piłkę powalczył jednak Mateusz Kus i Vive pozostaje w ofensywie.
      Skomentuj 0
      4 min. 1:3 - Pierwsza nieskuteczna akcja mistrzów Polski. PSG wyprowadziło ekspresową kontrę, którą wykończył Luka Karabatić. 3:1 da mistrzów Francji.
      Skomentuj 0
      3 min. 1:2 - Sławomir Szmal obronił rzut Luki Karabaticia z szóstego metra, ale sędziowie odgwizdali faul jednego z graczy Vive. Bramkę z rzutu karnego zdobył Mikkel Hansen.
      Skomentuj 0
      2 min. 1:1 - Karol Bielecki doprowadza do remisu. Rozgrywający Vive huknął w swoim stylu, nie do obrony.
      Skomentuj 0
      1 min. 0:1 - Paryżanie zakończyli pierwszą akcję bramką. Na szósty metr przebił się Nikola Karabatić.
      Skomentuj 0
      Rozpoczynamy!
      Skomentuj 0
      Za nami prezentacja, kibice wysłuchali francuskiego hymnu, a następnie wszyscy wspólnie odśpiewali Mazurka Dąbrowskiego. Za chwilę zaczynamy spotkanie!
      Skomentuj 0
      CO ZA WIEŚCI! Talant Dujszebajew przedłużył kontrakt z Vive Tauronem Kielce do 2019 roku! Szkoleniowiec mistrzów Polski "pochwalił" się tym tuż po prezentacji!
      Skomentuj 0
      Trwa przedmeczowa prezentacja.
      Skomentuj 0
      Kielecki klub zapewnił dzisiaj uczestnikom widowiska sporo atrakcji.
      Skomentuj 0
      Paryska drużyna również może pochwalić się wielkimi gwiazdami. W tym roku do zespołu za rekordową kwotę 2 mln euro dołączył Nikola Karabatić, a oprócz niego barw PSG bronią m.in. Mikkel Hansen, Thierry Omeyer i Daniel Narcisse. Szykuje się kapitalny pojedynek!
      Skomentuj 0
      Kieleckiej drużyny nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Zawodnikami mistrza Polski są m.in. Sławomir Szmal, Michał Jurecki, Karol Bielecki i Krzysztof Lijewski, którzy powinni być jednymi z głównych aktorów dzisiejszego widowiska.
      Skomentuj 0
      Spotkanie w krakowskiej Tauron Arenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem kibiców. Starcie Vive z PSG z trybun śledzić będzie aż 15 300 widzów! To rekordowa frekwencja na meczu piłki ręcznej w Polsce!
      Skomentuj 0
      Takiego meczu towarzyskiego w naszym kraju jeszcze nie było! Mistrz Polski i trzecia drużyna minionych rozgrywek Ligi Mistrzów, Vive Tauron Kielce, zagra z aktualnym mistrzem Francji i najbogatszym klubem świata, Paris Saint-Germain HB.