Mecz towarzyski: Polska - Dania na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Aneta Szypnicka-Staniec
60 min. 23:26 Dwie minuty kary dla Simona Jensena, ale Polacy nie potrafili wykorzystać gry w przewadze i kolejny raz stracili piłkę. Mecz udaną interwencją zakończył Marcin Wichary. "Biało-czerwoni" przegrali z Danią 23:26.
Skomentuj 0
Dziękuję za uwagę i zapraszam do przeczytania relacji z dzisiejszego meczu, a także do śledzenia kolejnych zmagań polskich szczypiornistów.
Skomentuj 0
MVP w szeregach reprezentacji Danii - Mads Mensah Larsen. MVP w szeregach reprezentacji Polski - Przemysław Krajewski.
Skomentuj 0
Polacy przegrali z reprezentacją Danii. Tym samym zanotowali na swoim koncie pierwszą porażkę w Tauron Arenie Kraków, która będzie ich domem podczas Mistrzostw Europy 2016.
Skomentuj 0
59 min. 23:26 Katastrofalnie rozegrali Polacy szybki atak, a kolejną bramkę dla Duńczyków zapisał na swoim koncie Anders Zachariassen.
Skomentuj 1
57 min. 23:25 Obok bramki rzucał Przemysław Krajewski, ale nieskutecznie w ataku także Duńczycy. Chaotyczny fragment gry obu zespołów.
Skomentuj 0
  • 56 min. 23:25 Bardzo słabo radzą sobie Polacy w ofensywie, co wykorzystują Skandynawowie. Trafia Marten Olsen. O trzeci czas dla "Biało-czerwonych" prosi Michael Biegler.
    Skomentuj 0
    55 min. 23:24 Dwie efektowne interwencje Marcina Wicharego. Znacznie słabiej radzą sobie jednak jego koledzy, którzy grają w ataku.
    Skomentuj 0
    55 min. 23:24 Dwie minuty kary dla Piotra Chrapkowskiego.
    Skomentuj 0
    53 min. 23:24 Nikt nie jest w stanie powstrzymać Madsa Mensaha Larsena. Na szczęście w szeregach Polaków dobrze spisuje się Michał Daszek.
    Skomentuj 0
    52 min. 22:23 Gra pasywna Duńczyków, przy piłce "Biało-czerwoni" i trafia Michał Jurecki!
    Skomentuj 0
    51 min. 21:23 Trzecia dwuminutowa kara dla Alexandra Lynggaarda, zawodnik już nie wróci w dzisiejszym meczu na boisko.
    Skomentuj 0
    50 min. 21:23 Kolejne trafienie dla Skandynawów - autorem Magnus Jacobsen, a o czas prosi Michael Biegler.
    Skomentuj 0
    49 min. 21:22 Bramka Petera Christensena i Duńczycy znów na prowadzeniu.
    Skomentuj 0
    48 min. 21:21 Bramka z kontrataku Andersa Zachariassena i dwie minuty kary dla Michała Szyby za nieprzepisowe zatrzymywanie tego zawodnika.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    47 min. 21:20 Interwencje Marcina Wicharego wprowadziły w szeregi reprezentacji Polski nowy zapał.
    Skomentuj 0
    46 min. 21:20 Świetna interwencja Marcina Wicharego, a na prowadzenie wyprowadził reprezentację Polski Michał Szyba. Czas dla Duńczyków.
    Skomentuj 0
    45 min. 20:20 Michał Jurecki doprowadza do remisu!
    Skomentuj 0
    44 min. 19:20 Piękna bramka Michała Daszka! A między słupkami dobrze spisuje się "Wichura".
    Skomentuj 0
    43 min. 18:20 Rzut karny dla reprezentacji Polski, ale nieskutecznie wykonał go Przemysław Krajewski.
    Skomentuj 0
    41 min. 18:20 Zmiana między słupkami polskiej drużyny - Piotra Wyszomirskiego zastąpi Marcin Wichary.
    Skomentuj 0
    40 min. 18:20 Bramka Kamila Syprzak i kolejna dobra interwencja Piotra Wyszomirskiego.
    Skomentuj 0
    39 min. 17:20 Dobrze w bramce spisał się Piotr Wyszomirski, ale źle w ataku zachowali się Polacy. Kontrę wykorzystał Anders Zachariassen.
    Skomentuj 0
    38 min. 17:19 Trafił Magnus Jacobsen, a Polacy znów nieskutecznie w ataku.
    Skomentuj 0
    38 min. 17:18 Doskonałą szansę na doprowadzenie do remisu zmarnował Michał Jurecki. Czas dla reprezentacji Danii.
    Skomentuj 0
    37 min. 17:18 Bramkę dla Polski zdobył Michał Jurecki, a karą dwóch minut został ukarany Martin Larsen.
    Skomentuj 0
    36 min. 16:18 Karą dwóch minut został ukarany Kamil Syprzak. A na listę strzelców wpisał się Nikolaj Markussen.
    Skomentuj 0
    35 min. 16:17 Dłuższą chwilę na parkiecie leżał Krzysztof Lijewski, ale po interwencji lekarzy zawodnik wrócił do gry. Przemysław Krajewski i Kamil Syprzak zmniejszyli prowadzenie Duńczyków do jednego trafienia.
    Skomentuj 0
    34 min. 14:17 Trafia Anders Zachariassen.
    Skomentuj 0
    32 min. 14:16 Dwie minuty dla Martina Larsena, a kolejne trafienie dla Polaków zanotował na swoim koncie Michał Daszek.
    Skomentuj 2
    Mamy nowy rekord frekwencji na meczach reprezentacji Polski. Dzisiejsze spotkanie ogląda na żywo 11037 kibiców.
    Skomentuj 1
    Zaczynamy drugą połowę! Polacy w obronie.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 2
    • kibiCK Zgłoś komentarz
      Potrzebujemy wzmocnienia na środku rozegrania. Trzeba powołać Tkaczyka albo Rosę.
      • grolo Zgłoś komentarz
        nie ma mocnych na Mensaha. On jest w stanie wygrać Dunom ten mecz!
        Najskuteczniejszym zawodnikiem w szeregach reprezentacji Polski jest Przemysław Krajewski - autor sześciu trafień. Wśród Duńczyków najlepszymi strzelcami są Mads Mensah Larsen i Casper Mortensen, którzy mają na swoim koncie kolejno pięć i cztery bramki.
        Skomentuj 0
        Skomentuj 0
        30 min. 13:16 Rozgrywający "Biało-czerwonych obił słupek, a do siatki znów trafił Mads Mensah Larsen. Na zakończenie pierwszej połowy efektowną bramkę zdobył Michał Daszek.
        Skomentuj 0
        29 min. 12:15 Trafia Casper Mortensen, a na ławce kar wylądował Michał Szyba.
        Skomentuj 1
        28 min. 12:14 Kolejna strata "Biało-czerwonych", a nie ma dzisiaj mocnych na Madsa Mensaha Larsena.
        Skomentuj 0
        Skomentuj 0
        27 min. 12:13 Szczęśliwe trafienie Piotra Chrapkowskiego. Natychmiastowa odpowiedź Madsa Mensaha Larsena.
        Skomentuj 0
        26 min. 11:12 Po raz pierwszy w dzisiejszym spotkaniu Polakom udało się wygrać przewagę. Czas dla Duńczyków.
        Skomentuj 1
        24 min. 11:12 Dwie minuty dla Alexandra Lynggaarda. To już druga kara tego zawodnika. Obrona w kole Duńczyków, rzut karny dla "Biało-czerwonych" wykorzystuje Przemysław Krajewski.
        Skomentuj 0
        23 min. 10:12 Piękne trafienie Petera Christensena!
        Skomentuj 0
        22 min. 10:11 Michał Szyba i Polacy znów z tylko jedną bramką straty.
        Skomentuj 0
        21 min. 9:11 Zmiana w polskiej bramce - Sławomira Szmala zastąpi Piotr Wyszomirski.
        Skomentuj 0
        20 min. 9:11 Sławomira Szmala ponownie pokonał Mads Mensah Larsen. Dwie minuty kary dla Andersa Zachariassena, rzutu karnego nie wykorzystał Bartosz Jurecki.
        Skomentuj 0
        19 min. 9:10 Przewagę Duńczyków pięknym trafieniem z koła zmniejsza Kamil Syprzak.
        Skomentuj 0
        18 min. 8:10 Rzut karny dla reprezentacji Polski. Na linii siedmiu metrów pojawił się Przemysław Krajewski i ... TRAFIŁ!
        Skomentuj 0
        16 min. 7:10 Trafia Casper Mortensen, a o czas dla swojej drużyny prosi Michael Biegler. Polacy w ostatnich minutach nie zachwycają, szczególnie słabo radzą sobie w obronie.
        Skomentuj 0
        15 min. 7:9 Kolejne trafienie Skandynawów - skutecznie rzucał Patrick Larsen.
        Skomentuj 1
        • endriu122 Zgłoś komentarz
          bardzo fajny obrazek na czasie,trenejro pomachał rączkami,poszwargotał i nic ,Sławek zebrał drużynę i ustalił dalszą taktykę
          14 min. 7:8 Duńczycy wciąż nie oddają prowadzenia - tym razem do bramki "Biało-czerwonych" trafił Casper Mortensen.
          Skomentuj 0
          13 min. 7:7 Dwie minuty dla Alexandra Lynggaarda, ale Polacy popełniają prosty błąd w ataku i kontrę wyprowadza Patrick Larsen. Szybko na jego trafienie odpowiada jednak Przemysław Krajewski.
          Skomentuj 0
          11 min. 6:6 Za sprawą Bartosza Jureckiego mamy kolejne wyrównanie!
          Skomentuj 0
          10 min. 5:6 Od pierwszych minut fenomenalnie w polskiej bramce spisuje się Sławomir Szmal, kibice już kilkukrotnie skandowali jego nazwisko.
          Skomentuj 0
          9 min. 5:6 Nieskutecznie tym razem Przemysław Krajewski, szybki atak Duńczyków zakończył za to Peter Christiansen.
          Skomentuj 1
          8 min. 5:5 Do remisu doprowadza Michał Daszek.
          Skomentuj 0
          7 min. 4:5 Świetna postawa Przemysława Krajewskiego , który po dwóch skutecznych akcjach zmniejszył przewagę Duńczyków do jednego trafienia. W bramce szaleje za to Sławomir Szmal.
          Skomentuj 0
          4 min. 2:3 Ponownie skutecznie Mads Mensah Larsen, a chwilę później efektownie w bramce Sławomir Szmal.
          Skomentuj 0
          3 min. 2:2 Polacy nieskutecznie w ataku, przy piłce znów Duńczycy i wykorzystał to Mads Mensah Larsen. Polacy na dwa razy i do remisu doprowadził Michał Jurecki.
          Skomentuj 1
          2 min. 1:1 Szybka odpowiedź Andersa Zachariassena.
          Skomentuj 0
          1 min. 1:0 Wynik meczu otworzył Krzysztof Lijewski.
          Skomentuj 0
          Zaczynamy! W ataku reprezentacja Polski.
          Skomentuj 0
          Czas na hymny obu zespołów.
          Skomentuj 1
          • ekspert_jakich_mało Zgłoś komentarz
            Czy tak ciężko jest wyczuć, że hymn się jeszcze nie kończy?!
            Sławomir SzmalKrzysztof LijewskiKarol BieleckiBartosz JureckiMichał Jurecki zostali uhonorowani pamiątkowymi paterami z okazji jubileuszów występów w kadrze. Szmal, Bielecki i B. Jurecki za 200 zagranych meczów, a Lijewski i M. Jurecki za 150 spotkań w narodowych barwach.
            Skomentuj 0
            Trwa prezentacja poszczególnych zawodników, kibice bardzo ciepło powitali reprezentantów Polski. W powietrzu czuć już atmosferę nadchodzących mistrzostw.
            Skomentuj 0
            Za nami naprawdę fenomenalna oprawa, teraz na boisko, wśród sporej wrzawy, wybiegają reprezentanci obu krajów.
            Skomentuj 0
            Skomentuj 0
            W rytm piosenki "Czerwone korale" trwa prezentacja zespołów, które wystąpią na Mistrzostwach Europy 2016.
            Skomentuj 0
            W hali zgasło światło. Organizatorzy przygotowali efektowną oprawę.
            Skomentuj 1
            Zapraszamy do przeczytania zapowiedzi dzisiejszego spotkania.
            Skomentuj 0
            A tak na kilkadziesiąt minut przed meczem prezentowała się Tauron Arena Kraków.
            Skomentuj 0
            Duńczycy byli jedną z pierwszych drużyn, z którymi oficjalnie mierzyła się reprezentacja Polski. Mecz ten został rozegrany 4 marca 1958 roku w Lipsku podczas mistrzostw świata. Pojedynek zakończył się wygraną Skandynawów 22:15.
            Skomentuj 0
            Przed spotkaniem Polaków z Duńczykami odbył się finał ogólnopolskiej akcji "Szczypiorniak na Orlikach". Wśród dziewcząt najlepsze okazały się zawodniczki z Ryjewa, a w kategorii chłopców wygrali młodzi płocczanie ze Szkoły Podstawowej nr 21.
            Skomentuj 0
            Zawodnicy obu drużyn rozgrzewają się już na boisku, a hala powoli zapełnia się kibicami. Obiekt robi naprawdę fenomenalne wrażenie.