Kw. do MŚ 2015 kobiet: Ukraina - Polska na żywo!

Relację prowadzą : autor:
Maciej Wojs
autor:
Tomasz Rosiński
Reprezentacja Polski kobiet pokonała na wyjeździe Ukrainę 24:18 (14:8) w pierwszym meczu kwalifikacji do MŚ 2015. Rewanż odbędzie się 14 czerwca o godzinie 15:00.
Skomentuj 0
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na nasze kolejne relacje LIVE!
Skomentuj 0
60 min. 18:24 - skuteczny rzut reprezentantki Ukrainy.
Skomentuj 0
59 min. 17:24 - czas dla Ukrainek na minutę i osiem sekund przed zakończeniem meczu.
Skomentuj 0
58 min. 17:24 - o kolejny czas dla Polek poprosił Kim Rasmussen.
Skomentuj 0
  • 56 min. 17:24 - od razu grę w przewadze wykorzystały Polki (skuteczny rzut Klaudii Pielesz).
    Skomentuj 0
    56 min. 17:23 - 2-minutowa kara dla reprezentantki Ukrainy.
    Skomentuj 0
    56 min. 17:23 - Ukrainki wymanewrowały obronę reprezentacji Polski.
    Skomentuj 0
    55 min. 16:23 - czas dla kadry Polski.
    Skomentuj 0
    54 min. 16:23 - skutecznie swoją akcję rozegrała reprezentacja Ukrainy.
    Skomentuj 0
    53 min. 15:23 - kolejna skuteczna akcja Polek! Gola zdobyła Kinga Grzyb.
    Skomentuj 0
    52 min. 15:22 - jest dwudzieste drugie trafienie dla reprezentacji Polski.
    Skomentuj 0
    51 min. 15:21 - Ukrainki skuteczne po czasie.
    Skomentuj 0
    50 min. 14:21 - czas dla reprezentacji Ukrainy.
    Skomentuj 0
    49 min. 14:21 - Ukrainki przerwały swój słaby okres bez gola.
    Skomentuj 0
    48 min. 13:21 - 2-minutowa kara dla reprezentantki Polski Małgorzaty Stasiak.
    Skomentuj 0
    47 min. 13:21 - gol z rzutu karnego dla kadry Polski.
    Skomentuj 0
    46 min. 13:20 - Ukraina i Polska nie wykorzystują swoich okazji w ofensywie.
    Skomentuj 0
    43 min. 13:20 - dwudzieste trafienie Biało-Czerwonych, które jeszcze bardziej powiększają swoją przewagę.
    Skomentuj 0
    42 min. 13:19 - dwie minuty kary dla reprezentantki Ukrainy.
    Skomentuj 0
    42 min. 13:19 - Biało-Czerwone mają znów sześć goli przewagi.
    Skomentuj 0
    40 min. 13:18 - tym razem Polki nie zwlekały z oddaniem rzutu i to się opłaciło. Trafiła Katarzyna Kołodziejska.
    Skomentuj 0
    40 min. 13:17 - skuteczne zagranie ukraińskiej szczypiornistki.
    Skomentuj 0
    39 min. 12:17 - tym razem Biało-Czerwone skuteczne w ofensywie.
    Skomentuj 0
    38 min. 12:16 - Polki nie wykorzystały rzutu karnego.
    Skomentuj 0
    38 min. 12:16 - udana odpowiedź kadry Ukrainy.
    Skomentuj 0
    37 min. 11:16 - Biało-Czerwone wykorzystują grę w przewadze.
    Skomentuj 1
    36 min. 11:15 - kara 2 minut dla ukraińskiej zawodniczki.
    Skomentuj 0
    35 min. 11:15 - Ukrainki nie zwlekały z rzutem i pokonały Prudzienicę.
    Skomentuj 0
    35 min. 10:15 - w końcu Polski trafiły po przerwie.
    Skomentuj 0
    33 min. 10:14 - kolejny dobry rzut reprezentantki Ukrainy.
    Skomentuj 0
    32 min. 9:14 - Ukrainki wykończyły swoją akcję w ataku.
    Skomentuj 0
    Początek II połowy meczu Ukraina - Polska.
    Skomentuj 0
    Przerwa niedługo dobiegnie końca. Polki na razie mają na swoim koncie sześć bramek przewagi (14:8). Czy po zmianie stron będą spokojnie kontrolowały boiskowe wydarzenia?
    Skomentuj 0
    Reprezentacja Polski kobiet prowadzi po I połowie z Ukrainą 14:8!
    Skomentuj 0
    30 min. 8:14 - bardzo dobra końcówka I połowy w wykonaniu reprezentantek Polski, które mają już 6 goli przewagi po rzucie Agnieszki Jochymek!
    Skomentuj 0
    29 min. 8:13 - trafiły Ukrainki, ale szybko odpowiedziały Polki.
    Skomentuj 0
    28 min. 7:12 - skuteczna kontra polskich szczypiornistek (trafienie Klaudii Pielesz)!
    Skomentuj 0
    27 min. 7:11 - kolejna udana akcja Biało-Czerwonych, które prowadzą już 11:7.
    Skomentuj 0
    25 min. 7:9 - czas dla polskiej kadry.
    Skomentuj 2
    24 min. 7:9 - Izabela Prudzienica obroniła rzut karny.
    Skomentuj 0
    22 min. 7:9 - w końcu Polki wykorzystały swoją okazję w ataku (trafiła Monika Kobylińska).
    Skomentuj 0
    21 min. 7:8 - w ataku Ukrainki, dwóm zespołom ciężko idzie w ofensywie.
    Skomentuj 0
    19 min. 7:8 - po czasie trafiły Ukrainki.
    Skomentuj 0
    19 min. 6:8 - czas dla reprezentacji Ukrainy.
    Skomentuj 0
    18 min. 6:8 - obydwie ekipy dość nieskuteczne w ofensywie.
    Skomentuj 0
    15 min. 6:8 - udana akcja w wykonaniu polskiej reprezentacji. Z rzutu karnego Monika Stachowska.
    Skomentuj 1
    14 min. 6:7 - na odpowiedź Ukrainy nie trzeba było długo czekać.
    Skomentuj 0
    14 min. 5:7 - po festiwalu błędów z obu stron w końcu trafiły Biało-Czerwone, a dokładnie Patrycja Kulwińska.
    Skomentuj 0
    11 min. 5:6 - Polki nie zwlekały z rzutem, który okazał się skuteczny.
    Skomentuj 0
    11 min. 5:5 - dobra akcja Ukrainek.
    Skomentuj 0
    10 min. 4:5 - tym razem polskie zawodniczki nie pomyliły się w ofensywie.
    Skomentuj 0
    9 min. 4:4 - Polska nie wykorzystała swojej okazji, a udaną akcją popisała się Ukraina.
    Skomentuj 0
    8 min. 3:4 - szybka odpowiedź kadry Ukrainy.
    Skomentuj 0
    8 min. 2:4 - Polki ponownie odskakują na dwa trafienia.
    Skomentuj 0
    6 min. 2:3 - tym razem swoją akcję wykończyły udanym rzutem gospodynie.
    Skomentuj 1
    5 min. 1:3 - kolejne trafienie polskiej kadry, która prowadzi 3:1.
    Skomentuj 0
    4 min. 1:2 - skuteczny kontratak Biało-Czerwonych.
    Skomentuj 1
    3 min. 1:1 - dobra odpowiedź reprezentacji Polski.
    Skomentuj 0
    2 min. 1:0 - skuteczna akcja Ukrainek na 1:0.
    Skomentuj 0
    Początek meczu Ukraina - Polska. Sędziowie: Kazanegra, Vujacić (Czarnogóra)
    Skomentuj 0
    Za chwilę prezentacja reprezentacji Ukrainy oraz Polski.
    Skomentuj 1
    Drużyny powoli kończą rozgrzewkę. Za około 10 minut początek meczu Ukraina - Polska.
    Skomentuj 3
    W ramach przygotowań do meczów z Ukrainą polskie szczypiornistki rozegrały sparing z Islandią, który wygrały 25:18 (14:7).
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Triumfator tego dwumeczu zagra na grudniowych MŚ 2015 kobiet w Danii (5-20 grudnia 2015 r.). Na ostatnim mundialu Polki uplasowały się na 4. miejscu.
    Skomentuj 0
    Skład reprezentacji Polski na wyjazdowy mecz z Ukrainą: 1. Kulwińska Patrycja - Vistal Gdynia 2. Niedźwiedź Iwona - Vistal Gdynia 3. Zych Aleksandra - Vistal Gdynia 4. Kobylińska Monika - Vistal Gdynia 5. Stachowska Monika - SPR Pogoń Szczecin 6. Cebula Agata - SPR Pogoń Szczecin 7. Stasiak Małgorzata - SPR Pogoń Szczecin 8. Drabik Joanna - MKS Lublin 9. Maliczkiewicz Monika - MKS Zagłębie Lubin 10. Jochymek Agnieszka - MKS Zagłębie Lubin 11. Grzyb Kinga - EKS Start Elbląg 12. Kołodziejska Katarzyna - EKS Start Elbląg 13. Prudzienica Izabela - Piłka Ręczna Koszalin S.A. 14. Wysokińska Anna - SG BBM Bietigheim (Niemcy) 15. Pielesz Klaudia - SG BBM Bietigheim (Niemcy) 16. Byzdra Kinga - ŽRK Budućnost Podgorica (Czarnogóra) 17. Zalewska Karolina - Issy Paris Handball (Francja)
    Skomentuj 0
    Początek meczu kwalifikacji do MŚ 2015 kobiet Ukraina - Polska został zaplanowany na godzinę 18:00 czasu polskiego.