Relację prowadzą : autor:
Sławomir Bromboszcz
autor:
Kamil Kołsut
MKB Veszprém pokonało THW Kiel 31:27 i zagra w finale Ligi Mistrzów! Rywalem Węgrów będzie FC Barcelona, Niemcy o 3. miejsce powalczą z Vive Tauron Kielce.
Skomentuj 0
59 min. - 27:31 - Christian Sprenger zdobywa bramkę dla THW Kiel. Szybko odpowiada Mate Lekai. Nilsson ustala wynik spotkania.
Skomentuj 0
58 min. - 26:29 - Pomylił się także Christian Zeitz. Do końca meczu 90 sekund.
Skomentuj 0
58 min. - 26:29 - Niecelnie rzuca Filip Jicha, to była bardzo ważna akcja.
Skomentuj 0
57 min. - 26:29 - Bramkę zdobywa Gergo Ivancsik. Wykluczenie dla zawodnika Veszprem - Mirsada Terzicia. THW wykorzystuje grę w przewagę, na listę strzelców wpisał się Marko Vujin!
Skomentuj 0
55 min. - 25:28 - Niemoc Węgrów przełamuje Momir Ilić. Domagoj Duvnjak rzuca niecelnie.
Skomentuj 0
  • 52 min. - 25:27 - MKB Veszprem ma teraz olbrzymie problemy w ataku. Kolejną bramkę dla THW Kiel zdobywa Christian Sprenger!
    Skomentuj 0
    52 min. - 24:27 - Renato Sulić ukarany trzecim wykluczeniem, co oznacza czerwoną kartkę. Poważne osłabienie defensywy MKB Veszprem. Joan Canellas wykorzystuje rzut karny. THW traci już tylko trzy bramki!
    Skomentuj 0
    51 min. - 23:27 - Ponownie skutecznie Aron Palmarsson. THW Kiel nie daje za wygraną, powoli odrabia straty.
    Skomentuj 0
    50 min. - 22:27 - Aron Palmarsson nieco zmniejsza rozmiary przewagi Węgrów. MKB Veszprem wciąż jednak na dobrej drodze do finału Ligi Mistrzów.
    Skomentuj 0
    49 min. - 21:27 - MKB Veszprem podkręciło teraz tempo. Dwa błędy THW Kiel i dwie bramki zdobywa Renato Sulić! Przewaga Węgrów to już sześć trafień!
    Skomentuj 0
    47 min. - 21:25 - Zespoły bardzo łatwo zdobywają teraz bramki, okres słabszej gry w defensywie. Przewaga MKB Veszprém utrzymuje się na poziomie czterech bramek.
    Skomentuj 0
    45 min. - 19:23 - THW zdobywa bramkę w osłabieniu, ważne trafienie zalicza Joan Canellas. Szybko odpowiada jednak Gergo Ivancsik.
    Skomentuj 0
    44 min. - 18:22 - Okres mniej skutecznej gry z obu stron. Bramkę zdobywa Aron Palmarsson. W kolejnej akcji Islandczyk fauluje i otrzymuje wykluczenie. Rzut karny dla Veszprem. Bramkę zdobywa Momir Ilić.
    Skomentuj 0
    40 min. - 17:21 - Trwa wymiana ciosów,. Tym razem to Węgrzy popisali się dwoma skutecznymi atakami. Na listę strzelców wpisali się Momir Ilić oraz Christian Zeitz.
    Skomentuj 0
    39 min. - 17:19 - Zebry podkręciły teraz tempo. Po trafieniach Joana Canellasa i Arona Palmarssona przewaga Veszprem stopniała do dwóch bramek.
    Skomentuj 0
    38 min. - 15:19 - Bramkę dla THW zdobył Joan Canellas, Niemcy nie potrafią jednak zatrzymać w ataku Węgrów. Ponownie skutecznym rzutem popisał się Gergo Ivancsik.
    Skomentuj 0
    37 min. - 14:18 - Młody skrzydłowy Dahmke przełamał niemoc Zebra. Natychmiast odpowiada jednak Laszlo Nagy. Kolejny błąd THW i prowadzenie Węgrów podwyższa Gergo Ivancsik.
    Skomentuj 0
    36 min. - 13:16 - Rośnie przewaga Węgrów tym razem na listę strzelców wpisał się Momir Ilić. THW w tej połowie jeszcze bez bramki. Czas dla Niemców.
    Skomentuj 0
    35 min. - 13:15 - MKB Veszprém ponownie na dwubramkowym prowadzeniu, trafia oczywiście Laszlo Nagy!
    Skomentuj 0
    34 min. - 13:14 - Węgrzy mają problemy z wykorzystaniem gry w przewadze, nie trafił Laszlo Nagy. Nieskuteczne akcje z obu stron.
    Skomentuj 0
    32 min. - 13:14 - Bramkę z rzutu karnego zdobył Momir Ilić. THW w osłabieniu długo rozgrywało akcję, pomylił się jednak Domagoj Duvnjak.
    Skomentuj 0
    31 min. - 13:13 - Rozpoczęła się druga połowa spotkania. Wykluczeniem ukarany został Aron Palmarsson.
    Skomentuj 0
    30 min. - 13:13 - Węgrzy tracą piłkę w ataku, a Aron Palmarsson rzutem przez całe boisko trafił do pustej bramki. Po chwili trafił Renato Sulić, a po szybkim ataku odpowiedział Palmarsson. Do przerwy remis.
    Skomentuj 0
    29 min. - 11:12 - Filip Jicha stracił piłkę w ataku. Węgrzy atak pozycyjny rozegrali do Nilssona, ten trafił jednak w bramkarza. Kontra rywali była bezlitosna, a za faul na Wiencku wykluczony z gry został Laszlo Nagy.
    Skomentuj 0
    27 min. - 10:12 - Mirsad Terzić wykluczony za faul na Steffenie Weinholdzie. Po chwili rzut karny, którego na gola zamienia Joan Canellas. Węgrzy do ataku zmienili bramkarza, a do siatki po kapitalnej akcji trafił Andreas Nilsson.
    Skomentuj 1
    25 min. - 9:11 - Niemcy stracili piłkę. Laszlo Nagy w ataku pozycyjnym kapitalnie uruchomił Andreasa Nilssona i Węgrzy mają już dwie bramki przewagi.
    Skomentuj 0
    24 min. - 9:10 - René Toft Hansen fauluje i najbliższe dwie minuty spędzi na ławce rezerwowych. Momir Ilić trafia z siódmego metra, piłka odbiła się jeszcze od poprzeczki!
    Skomentuj 0
    23 min. - 9:9 - Aron Palmarsson wyrównuje po indywidualnej akcji i rzucie z ośmiu metrów.
    Skomentuj 0
    22 min. - 8:9 - Węgrzy znów znakomicie w obronie. Kolejna znakomita kontra i trener THW Kiel prosi o czas.
    Skomentuj 0
    21 min. - 8:8 - Strata Niemców, Laszlo Nagy podał piłkę przez pół boiska, a kontrę modelowo wykończył Gergo Ivancsik.
    Skomentuj 0
    20 min. - 8:7 - Momir Ilić i Domagoj Duvnjak zatrzymani. Bramkarską serię skutecznie wykonanym rzutem karnym przerwał dopiero ten pierwszy.
    Skomentuj 0
    18 min. - 8:6 - Zawodnicy obu drużyn wrzucili wyższy bieg. Na parkiecie wymiana ciosów, bramka za bramkę. Z gry wykluczeni Renato Sulić i René Toft Hansen.
    Skomentuj 0
    15 min. - 6:4 - Laszlo Nagy zdobywa bramkę dodatkowo wykluczenie dla zawodnika THW.
    Skomentuj 0
    14 min. - 6:3 - Renato Sulić ukarany wykluczeniem. THW będzie grało z przewagą jednego zawodnika. Faul w ataku Niemców. Rzut karny dla Veszprem. Tym razem pomylił się Gasper Marguc, trafił w słupek! Bramkę zdobywa THW!
    Skomentuj 0
    11 min. - 5:3 - Gasper Marguc nieskutecznie, ponownie górą Andreas Palicka! Piłka wciąż dla Węgrów. Laszlo Nagy trafia z drugiej linii!
    Skomentuj 0
    10 min. - 5:2 - Rzut karny dla Veszprem. Momir Ilić trafia w poprzeczkę! Piłka jednak nadal w posiadaniu Węgrów. Nieskuteczna akcja Veszprem i bramkę z kontrataku zdobywa Filip Jicha!
    Skomentuj 0
    8 min. - 4:2 - Laszlo Nagy zdobywa bramkę, nie kleiła się akcja Węgrów. Zdecydowanie łatwiej bramki zdobywają Niemcy, tym razem trafia Filip Jicha.
    Skomentuj 0
    6 min. - 3:1 - Kolejna znakomita THW, bramkę zdobywa Aron Palmarsson. W bramce niemieckiej drużyny świetnie spisuje się Andreas Palicka.
    Skomentuj 0
    5 min. - 2:1 - Marko Vujin zdobywa bramkę, jednak po szybkim wznowieniu pierwsze trafienie dla Węgrów zalicza Renato Sulić!
    Skomentuj 0
    4 min. - 1:0 - Filip Jicha rzuca nad bramką. Momir Ilić także nieskutecznie.
    Skomentuj 0
    2 min. - 1:0 - THW Kiel otwiera wynik spotkania. Steffen Weinhold ukarany wykluczeniem.
    Skomentuj 0
    Początek meczu.
    Skomentuj 0
    Rozpoczęła się prezentacja zawodników przed meczem THW Kiel - MKB Veszprém.
    Skomentuj 0
    Od godz. 18.00 zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z drugiego półfinałowego spotkania THW Kiel - MKB Veszprém!
    Skomentuj 0
    FC Barcelona pokonała Vive Tauron Kielce 33:28. Hiszpanie zagrają w finale Ligi Mistrzów, Polaków czeka walka o 3. miejsce.
    Skomentuj 7
    • Piotr Kruszczak Zgłoś komentarz
      Kielce słabiutko. Jak to u Was leciało? Na kolana???
      • luzny Zgłoś komentarz
        tak bo taki karabatić,rutenka,jicha czy inni graja dla klubu nie ze swojego kraju i potrafią poprowadzić ten klub w rozgrywkach lm do wygranej
        • Wojciech Lutosławski Zgłoś komentarz
          Brawo Barca dzieki za przywrocenie wiary w normalnosc w uzywanych ciuchach nie da rady wygrac powaznej imprezy.
          Zobacz więcej komentarzy (4)
          59 min. - 33:28 - Karol Bielecki trafia z drugiej linii.
          Skomentuj 2
          59 min. - 33:27 - Kiril Lazarov zdobywa bramkę z kontrataku.
          Skomentuj 0
          58 min. - 32:27 - Nikola Karabatić szczęśliwie zdobywa bramkę. Vive niedokładnie dogrywa do koła.
          Skomentuj 1
          57 min. - 31:27 - Sławomir Szmal skutecznie w bramce, jednak po przeciwnej stronie znakomicie interweniuje Danijel Sarić, który gra na 67 proc. skuteczności.
          Skomentuj 3
          57 min. - 31:27 - Vive przejmuje piłkę, do końca meczu coraz mniej czasu. Krzysztof Lijewski nieskutecznie, jednak piłka dla Vive. "Lijek" wywalczył rzut karny. Karol Bielecki nieskutecznie, górą Danijel Sarić!
          Skomentuj 2
          55 min. - 31:27 - Jesper Noddesbo wpisał się na listę strzelców. Vive w bardzo trudnej sytuacji. Tym razem byli się Krzysztof Lijewski!
          Skomentuj 6
          Zobacz więcej komentarzy (3)
          54 min. - 30:27 - Gudjon Valur Sigurdsson pomylił się w dobrej sytuacji. Niestety nieskutecznie Karol Bielecki!
          Skomentuj 1
          53 min. - 30:27 - Tomasz Rosiński wpisał się na listę strzelców. Nikola Karabatić wykorzystał bierność kieleckiej defensywy. Tomasz Rosiński nieskutecznie. Danijel Sarić spisuje się znakomicie.
          Skomentuj 1
          52 min. - 29:26 - Denis Buntić popełnił błąd kroków. Kiril Lazarov zdobywa ważną bramkę. Brakuje obron kieleckich bramkarzy.
          Skomentuj 2
          50 min. - 28:26 - Daniel Sarmiento podwyższa prowadzenie FC Barcelony.
          Skomentuj 1
          50 min. - 27:26 - Nikola Karabatić popisał się świetnym rzutem. Tomasz Rosiński nieskutecznie, miał jednak bardzo trudną pozycję.
          Skomentuj 1
          49 min. - 26:26 - FC Barcelona niedokładnie dogrywa do koła. Tobias Reichmann rzutem ze skrzydła doprowadza do remisu!
          Skomentuj 0
          47 min. - 26:25 - Krzysztof Lijewski pomylił się w dobrej sytuacji. Kiril Lazarov popełnił błąd kroków. Vive w ataku. Karol Bielecki zablokowany i Hiszpanie w ataku.
          Skomentuj 2
          45 min. - 26:25 - Nikola Karabatić nieskutecznie. Vive w kontrataku, jednak kielczanie źle rozegrali akcję. Była szansa na objęcie prowadzenia. Gudjon Valur Sigurdsson zdobywa bramkę. Sławomir Szmal na boisku.
          Skomentuj 1
          44 min. - 25:25 - FC Barcelona traci piłkę, kontratak na bramkę zamienia Ivan Cupić!
          Skomentuj 3
          44 min. - 25:24 - Karol Bielecki tym razem nieskutecznie, broni Danijel Sarić.
          Skomentuj 1
          43 min. - 25:24 - Michał Jurecki trafia z koła. Tym samym odpowiada Cedric Sorhaindo.
          Skomentuj 1
          42 min. - 24:23 - Grzegorz Tkaczyk popisał się swoim firmowym rzutem. Vive już w komplecie. Dobra akcja FC Barcelony, na czystej pozycji znalazł się Nikola Karabatić!
          Skomentuj 1
          41 min. - 23:22 - Vive w ataku pozycyjnym. Karol Bielecki po raz kolejny rzuca fenomenalnie! Natychmiast odpowiada Kiril Lazarov!
          Skomentuj 2
          40 min. - 22:21 - Niestety wykluczony Zeljko Musa. Szkoda, bardzo dobrze układała się gra Vive. Raul Entrerrios trafia z koła.
          Skomentuj 1
          39 min. - 21:21 - Nikola Karabatić zdobywa bramkę dla FC Barcelony. Szybko odpowiada niesamowitą bombą Karol Bielecki!
          Skomentuj 1
          38 min. - 20:20 - Manuel Strlek zdobywa bramkę z kontrataku! Niesamowity come back kielczan!
          Skomentuj 0
          38 min. - 20:19 - Gudjon Valur Sigurdsson miał dużo miejsca na skrzydle i zdobył bramkę. Zeljko Musa zdobywa bramkę z koła, coraz lepiej wygląda gra Vive!
          Skomentuj 0
          37 min. - 19:18 - Teraz to Hiszpanie mają problemy w ataku. Trafia Krzysztof Lijewski i przewaga FC Barcelony natychmiast stopniała. Czas dla Katalończyków.
          Skomentuj 5
          Zobacz więcej komentarzy (2)
          36 min. - 19:17 - Grzegorz Tkaczyk zdobywa bramkę dla Vive, akcja kielczan nie kleiła się. Kiril Lazarov zablokowany i bramkę z kontrataku zdobywa Ivan Cupić . Kolejny nieskuteczny rzut FC Barcelony i natychmiastowa kontra mistrzów Polski. Tym razem trafia Manuel Strlek!
          Skomentuj 1
          35 min. - 19:14 - Kolejna zła akcja Vive w ataku, widoczny jest brak Julena Aguinagalde. Faul w ataku FC Barcelony.
          Skomentuj 3
          34 min. - 19:14 - Cedric Sorhaindo trafia z koła. Rośnie przewaga FC Barcelony. Michał Jurecki rzuca nieskutecznie. Kolejna kontra Hiszpanów i bramkę zdobywa Gudjon Valur Sigurdsson!
          Skomentuj 0
          33 min. - 17:14 - Vive w ataku pozycyjnym. Michał Jurecki ponownie fauluje, zawodnik z konieczności gra na kole. Bramkę zdobywa Kiril Lazarov. Nieskutecznie Denis Buntić.
          Skomentuj 0
          32 min. - 16:14 - Drugą część meczu rozpoczęli kielczanie. Michał Jurecki fauluje w ataku. Kiril Lazarov nieskutecznie.
          Skomentuj 0
          Początek drugiej połowy.
          Skomentuj 1
          Skomentuj 0
          Po pierwszej połowie Vive Tauron Kielce przegrywa z FC Barceloną 14:16.
          Skomentuj 4
          Zobacz więcej komentarzy (1)
          29 min. - 16:14 - Jesper Noddesbo rzutem z koła ustala wynik pierwszej połowy.
          Skomentuj 0
          29 min. - 15:14 - Siarhei Rutenka fauluje w ataku i Piotr Chrapkowski zdobywa bramkę kontaktową.
          Skomentuj 0
          29 min. - 15:13 - Siarhei Rutenka rzucił zbyt szybko obok bramki. Piotr Chrapkowski niestety fauluje w ataku. Jesper Noddesbo zdobywa bramkę, wykluczony Denis Buntić.
          Skomentuj 3
          28 min. - 14:13 - Z koła trafia Victor Tomas po wbiegu na koło. Karol Bielecki ponownie znakomicie rzuca z drugiej linii!
          Skomentuj 1
          26 min. - 13:12 - Broni Marin Sego! Tobias Reichmann zdobywa bramkę ze skrzydła. Dodatkowo drugi raz w tym meczu wykluczony Nikola Karabatić!
          Skomentuj 0
          26 min. - 13:11 - Błąd kroków Urosa Zormana. Kolejna kontra FC Barcelony i bramkę zdobywa Gudjon Valur Sigurdsson. Szybko odpowiada Denis Buntić!
          Skomentuj 1
          25 min. - 12:10 - Vive ponownie z problemami w ataku. FC Barcelona długo w rozgrywa akcję. Daniel Sarmiento szczęśliwie zdobywa bramkę. Mateusz Jachlewski zdobywa bramkę z koła.
          Skomentuj 0
          23 min. - 11:9 - Vive przejmuje piłkę! Kielczanie przed szansą zdobycia bramki kontaktowej. Karol Bielecki popisał się bombą z drugiej linii, niestety po szybkim wznowieniu trafia Jesper Noddesbo!
          Skomentuj 0
          22 min. - 10:8 - Julen Aguinagalde dobija rzut Mateusza Jachlewskiego! Szczęśliwa bramka kielczan. Niestety urazu doznał hiszpański kołowy Vive.
          Skomentuj 3
          21 min. - 10:7 - Tobias Reichmann rzucał z drugiej linii jednak nieskutecznie. Kolejny kontratak FC Barcelony i bramkę zdobywa Nikola Karabatić. W końcu trafia Krzysztof Lijewski!
          Skomentuj 0
          20 min. - 9:6 - Pierwszy kontratak Vive w tym meczu i bramkę zdobywa Ivan Cupić! Victor Tomas nieskutecznie ze skrzydła. Vive w ataku pozycyjnym. Kielczanie grają nerwowo, widać po nich stawkę tego pojedynku.
          Skomentuj 2
          18 min. - 9:5 - Kolejna strata Vive, Victor Tomas pomylił się jednak w kontrataku - trafił w słupek!  Michał Jurecki rzuca nieskutecznie.
          Skomentuj 1
          17 min. - 9:5 - Rzut karny dla FC Barcelony, ponownie skutecznie z linii siedmiu metrów rzuca Kiril Lazarov. Ivan Cupić ostro potraktowany przez rywali. Vive w ataku pozycyjnym.
          Skomentuj 1
          15 min. - 8:5 - Kolejna strata kielczan! Gudjon Valur Sigurdsson pomylił się jednak w kontrataku, skutecznie broni Marin Sego. W końcu bramkę dla Vive zdobywa Julen Aguinagalde.
          Skomentuj 1
          14 min. - 8:4 - Okres fatalnej gry kielczan, kolejna strata. Victor Tomas zdobywa bramkę z kontrataku. To dziś mocna broń Hiszpanów. Czas dla Vive.
          Skomentuj 0
          14 min. - 7:4 - Grzegorz Tkaczyk traci piłkę. FC Barcelona łapie wiatr w żagle, tym razem trafia Victor Tomas!
          Skomentuj 0
          13 min. - 6:4 - Grzegorz Tkaczyk pomylił się w niezłej sytuacji, bramkę po kontrataku zdobywa Nikola Karabatić! Dodatkowo wykluczony Denis Buntić!
          Skomentuj 1
          12 min. - 5:4 - Rzut karny dla FC Barcelony. Kiril Lazarov zdobywa bramkę. Teraz to Vive gra w osłabieniu, wykluczony został Zeljko Musa.
          Skomentuj 0
          11 min. - 4:4 - FC Barcelona długo rozgrywa akcję, Siarhei Rutenka rzuca wysoko nad bramką. Manuel Strlek wywalczył rzut karny. Karol Bielecki doprowadza do remisu!
          Skomentuj 0
          10 min. - 4:3 - Kielczanie wykorzystali grę w przewadze, bramkę dla Vive zdobył Denis Buntić.
          Skomentuj 0
          9 min. - 4:2 - Vive ma problemy w ataku pozycyjnym Hiszpanie dobrze grają w obronie. Nikola Karabatić ukarany wykluczeniem za faul na Denisu Bunticiu.
          Skomentuj 0
          9 min. - 4:2 - Kiril Lazarov wpisał się na listę strzelców, była to setna bramka tego zawodnika w tym sezonie Ligi Mistrzów. Strata Vive w ataku i bramkę z kontrataku zdobywa Gudjon Valur Sigurdsson.
          Skomentuj 0
          7 min. - 2:2 - Julen Aguinagalde wywalczył rzut karny. Karol Bielecki doprowadza do remisu!
          Skomentuj 0
          6 min. - 2:1 - Kielczanie gubią piłkę w ataku. Faul w ofensywie popełnili jednak gracze FC Barcelony.
          Skomentuj 0
          5 min. - 2:1 - Zespoły starają szybko kończyć akcje, jednak nie przynosi to efektu. Denis Buntić pomylił się w ataku. Skuteczny był natomiast Raul Entrerrios!
          Skomentuj 0
          3 min. - 1:1 - W ataku pozycyjnym Vive. Julen Aguinagalde rzutem z koła otwiera wynik spotkania, natychmiast odpowiada Nikola Karabatić.
          Skomentuj 0
          2 min. - 0:0 - Spotkanie rozpoczęli Hiszpanie. Kiril Lazarov rzuca nad bramką.
          Skomentuj 0
          Początek spotkania.
          Skomentuj 0
          Trwa niezwykle efektowna prezentacja zespołów, już niebawem pierwszy gwizdek sędziego.
          Skomentuj 3
          Skomentuj 0
          Faworytem dzisiejszego spotkania są szczypiorniści FC Barcelony. Według ekspertów szanse na awans do finału Vive wynoszą 40 proc.
          Skomentuj 0
          Witamy kibiców piłki ręcznej! Zapraszamy do śledzenia relacji z półfinałowego meczu Ligi Mistrzów FC Barcelona - Vive Tauron Kielce.