Orlen Wisła Płock - Vive Tauron Kielce na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Aneta Szypnicka-Staniec
60 min. 28:29 Rodrigo Corrales lepszy od Karola Bieleckiego, Wisła wycofuje bramkarza, rzut karny dla Nafciarzy. Sześć sekund do końca, na linii siedmiu metrów Valentin Ghionea i ... nie trafia! Mistrzostwo Polski zostaje w Kielcach!
Skomentuj 0
Dziękuję za uwagę i zapraszam do przeczytania relacji z meczu.
Skomentuj 0
Dwunaste mistrzostwo Polski w historii klubu z Kielc! Dla "żółto-biało-niebieskich" to także czwarte złoto z rzędu.
Skomentuj 0
59 min. 28:29 Rzut Michała Daszka broni Marin Sego.
Skomentuj 0
59 min. 28:29 Opanował piłkę Kamil Syprzak, ale nie zdołał rzucić bramki. Czas dla sztabu szkoleniowego Orlen Wisły Płock.
Skomentuj 0
58 min. 28:29 Rehabilituje się za poprzedni rzut Michał Jurecki. Czekają nas bardzo nerwowe dwie minuty.
Skomentuj 0
  • 58 min. 28:28 Michał Jurecki tym razem nieskutecznie z koła, a z drugiej strony bramkę zdobywa Dan-Emil Racotea.
    Skomentuj 0
    57 min. 27:28 Michał Jurecki dosłownie dziurawi bramkę Wisły. Kamil Syprzak w odpowiedzi wysoko ponad bramką.
    Skomentuj 0
    56 min. 27:27 Dobrze w obronie spisali się kielczanie, ale piłkę w kontrze zgubił Manuel Strlek. Skuteczny za to Dan-Emil Racotea.
    Skomentuj 0
    55 min. 26:27 Trafia Krzysztof Lijewski!
    Skomentuj 0
    54 min. 26:26 Dobrze w obronie Rodrigo Corrales. Rzut karny dla Wisły, na linii siedmiu metrów pojawia się Michał Daszek, ale powstrzymuje go Marin Sego.
    Skomentuj 0
    53 min. 26:26 Bramkę zdobył Angel Montoro. Na parkiecie leży Tobias Reichmann, zawodnik potrzebuje pomocy fizjoterapeutów, ale zostaje na boisku.
    Skomentuj 0
    52 min. 25:26 Trafia Valentin Ghionea. Mecz toczy się bardzo szybkim tempem, żadna drużyna nie odstawia nogi ani ręki. Skutecznie Krzysztof Lijewski.
    Skomentuj 0
    51 min. 24:25 Skuteczna obrona Marina Sego i z kontrataku trafia Michał Jurecki.
    Skomentuj 0
    50 min. 24:24 Grzegorz Tkaczyk wyrównuje stan meczu.
    Skomentuj 0
    50 min. 24:23 Angel Montoro i Wisła znów na prowadzeniu!
    Skomentuj 0
    49 min. 23:23 Bramka Michała Daszka. Skuteczny blok płockiej obrony powstrzymuje rzut Grzegorza Tkaczyka. Do remisu doprowadza Angel Montoro.
    Skomentuj 0
    47 min. 21:23 Skutecznie Angel Montoro. Błyskawicznie odpowiada jednak Krzysztof Lijewski.
    Skomentuj 0
    46 min. 20:22 Znów nieskutecznie Nafciarze, tym razem obok bramki rzucił Dan-Emil Racotea. A bramkę dla Vive po indywidualnej akcji zdobywa Ivan Cupić.
    Skomentuj 0
    44 min. 20:21 Długo grali Wiślacy w ataku, ale nie udało im się zdobyć bramki. Obok słupka Valentin Ghionea. W odpowiedzi Karol Bielecki.
    Skomentuj 0
    43 min. 20:20 Dwie minuty kary dla Zbigniewa Kwiatkowskiego. Faul w ataku Michała Jureckiego.
    Skomentuj 0
    42 min. 20:20 Błąd Wisły w ataku, ale tym razem Marcin Wichary już skuteczny w bramce. Zawodnik powstrzymał rzut Denisa Bunticia. Dla Nafciarzy trafia Angel Montoro.
    Skomentuj 0
    41 min. 19:20 Marcina Wicharego pokonuje Michał Jurecki.
    Skomentuj 0
    39 min. 19:19 Michał Daszek wysoko ponad bramką, piłka w rękach Vive, ale gubią ją kielczanie.
    Skomentuj 0
    39 min. 19:19 Na parkiecie długo leżał Julen Aguinagalde. Zawodnik opuścił boisko przy pomocy kieleckich fizjoterapeutów.
    Skomentuj 0
    37 min. 19:19 Denis Buntić trafia i ponownie wyprowadza swoją drużynę na prowadzenie. Myli się Wisła, ale Michał Jurecki przekroczył w kontrataku linię siódmego metra, Odpowiada skutecznie Valentin Ghionea.
    Skomentuj 0
    37 min. 18:18 Rzut karny dla Wisły i dwie minuty kary dla Piotra ChrapkowskiegoMichał Daszek pokonuje Marina Sego.
    Skomentuj 0
    34 min 17:18 Nafciarze znów nieskutecznie w ataku, piłka w rękach Vive, ale mylą się kielczanie. Źle także Wiślacy, a szansę na wyjście na prowadzenie wykorzystuje tym razem Julen Aguinagalde.
    Skomentuj 0
    33 min. 17:17 Dobrze w obronie kielczanie, skuteczny blok siódemki z Kielc, Wisła traci piłkę, a do remisu doprowadza Piotr Chrapkowski.
    Skomentuj 0
    32 min. 17:16 Faul ofensywny Michała Daszka na Michale Jureckim. Ponownie skutecznie Ivan Cupić. Czas dla Manolo Cadenasa.
    Skomentuj 0
    31 min. 17:15 Od skutecznej interwencji zaczyna drugą połowę Marin Sego. Z kontrataku trafia Ivan Cupić.
    Skomentuj 0
    Wracamy do gry! W ataku zespół gospodarzy - Orlen Wisła Płock.
    Skomentuj 0
    Zawodnicy wyszli już z szatni, za chwilę wrócimy do gry.
    Skomentuj 0
    Rodrigo Corrales broni ze skutecznością 37 proc, a jego vis a vis Sławomir Szmal - 23 proc.
    Skomentuj 0
    Najskuteczniejszym zawodnikiem pierwszej połowy jest Adam Wiśniewski, autor czterech trafień. W szeregach gości najwięcej bramek rzucił Karol Bielecki - trzy.
    Skomentuj 1
    • Uthar Zgłoś komentarz
      noo i zero komentu o płockich kibicach a kilece mialy takie komenty po na kolanach w tv.
      30 min. 17:14 Trafia Krzysztof Lijewski, dużo czasu mieli płocczanie na wyprowadzenie ataku, ale w bramce dobrze poradził sobie Sławomir Szmal. Na dwie sekundy przed końcem pierwszej połowy o czas poprosił Talant Dujszebajew.
      Skomentuj 2
        Takich drukarzy to widziałem ostatnio legia jagiellonia. Kielca gwiżdża za wszystko 2 minuty, a ewidetnego ciagniecia za ręke julena nie, przjescie skrzydłem raichmana i co skasowane bez
        Czytaj całość
        dwójki.
        • Wujo66 Zgłoś komentarz
          Nie wierzę własnym oczom skąd wzięli sędziów? Chyba po raz pierwszy nie z sortowni. Bert będzie nie zadowolony.
          29 min. 17:13 Niecelne podanie Michała Jureckiego do Manuela Strleka. Wisła przy piłce i trafia Michał Daszek.
          Skomentuj 0
          29 min. 16:13 Kamil Syprzak i Wisła prowadzi już trzema trafieniami. Gubią się w ataku kielczanie. Obustronne wykluczenie - Julen Aguinagalde i Zbigniew Kwiatkowski.
          Skomentuj 1
          27 min. 15:13 Valentin Ghionea trafia dla Wisły.
          Skomentuj 0
          27 min. 14:13 Długo bronili się kielczanie, ale nie pozwolili przedrzeć się ofensywie Wisły. Kontra wykorzystana przez Manuela Strleka. Dwie minuty kary dla Piotra Grabarczyka.
          Skomentuj 0
          25 min. 14:12 Kontra wykończona przez Angela Montoro, ale w odpowiedzi indywidualnie Michał Jurecki. Z drugiej strony efektywnie Michał Daszek.
          Skomentuj 1
          23 min. 12:11 Trafił dla Wisły Kamil Syprzak. Nieskutecznie Michał Jurecki. Dwie minuty kary dla Zeljko Musy. Dan-Emil Racotea i Nafciarze obejmują pierwsze prowadzenie w meczu!
          Skomentuj 0
          22 min. 10:11 Rzut karny dla Vive Tauronu Kielce. Na linii siedmiu metrów Karol Bielecki, w bramce Adam Morawski. "Kola" górą w tym starciu.
          Skomentuj 0
          21 min. 10:10 Skutecznie Angel Montoro, błąd w ataku Vive, kontra Adama Wiśniewskiego i mamy remis!
          Skomentuj 0
          20 min. 8:10 Chaotycznie w ataku obie drużyny, dobrze między słupkami spisują się za to obaj bramkarze - Sławomir Szmal i Rodrigo Corrales.
          Skomentuj 0
          19 min. 8:10 Sławomir Szmal miał już piłkę rzuconą przez Angela Montoro na rękach, jednak nie zdołał jej obronić. W odpowiedzi Grzegorz Tkaczyk.
          Skomentuj 0
          18 min. 7:9 Adam Wiśniewski zmniejsza prowadzenie Vive do jednej bramki. Odpowiedział mu jednak Tobias Reichmann. Dwie minuty kary dla Kamila Syprzaka.
          Skomentuj 0
          17 min. 6:8 Z koła Michał Daszek. Z drugiej strony Krzysztof Lijewski.
          Skomentuj 0
          15 min. 5:7 Z koła trafił Denis Buntić. W odpowiedzi skutecznie Adam Wiśniewski oszukał kieleckich obrońców.
          Skomentuj 0
          13 min. 4:6 Kielczanie ponownie wyłuskali piłkę z ataku Wisły i wyprowadzili swoją kontrę. Skutecznie na kontakcie Ivan Cupić. Nafciarze przy piłce, ale popełniają błąd kroków. Tym razem "żółto-biało-niebiescy" nieuważnie w ataku. Bramka Macieja Skibińskiego.
          Skomentuj 0
          12 min. 3:5 Bramkę kontaktową dla Wisły zdobywa Kamil Syprzak. Tym razem w odpowiedzi skutecznie Piotr Chrapkowski.
          Skomentuj 0
          10 min. 2:4 Piotr Chrapkowski pudłuje z czystej pozycji. Kielczanie bardzo dobrze zaczęli w obronie, już kilka razy ukradli Nafciarzom piłkę, ale ze skutecznością siódemki z województwa świętokrzyskiego już nie jest tak różowo.
          Skomentuj 0
          9 min. 2:4 Skutecznie ze skrzydła Adam Wiśniewski. W odpowiedzi piękna bramka Grzegorza Tkaczyka   zdobyta ze wrzutki. Wisła przy piłce, ale mylą się Nafciarze i kolejne trafienie dla gości dodaje Karol Bielecki. Czas dla Manolo Cadenasa.
          Skomentuj 0
          8 min. 1:2 Szybko na trafienie Wisły odpowiedział Julen Aguinagalde.
          Skomentuj 0
          7 min. 1:1 Dwie minuty kary dla Denisa Bunticia za nieregulaminowe przerwanie kontrataku Wisły. Pierwszą bramkę dla Nafciarzy po siedmiu minutach gry zdobył Valentin Ghionea.
          Skomentuj 0
          6 min. 0:1 Rzut karny dla Orlen Wisły Płoc , na linii siedmiu metrów pojawił się Dan-Emil Racotea, ale nie zdołał pokonać Sławomira Szmala.
          Skomentuj 0
          4 min. 0:1 Już od pierwszych minut iskrzy między zawodnikami. Upomniani zostali Dan-Emil Racotea i Piotr Chrapkowski. W szeregach Wisły już od pierwszych minut dobrze spisuje się Rodrigo Corrales.
          Skomentuj 0
          2 min. 0:1 Z czystej pozycji nie trafił Julen Aguinagalde, ale piłka pozostała w rękach gości. Szansy na pierwszą bramkę nie wykorzystał też Karol Bielecki i to Wisła mogła skonstruować pierwszą skuteczną akcję meczu. Nafciarze zgubili jednak piłkę, kielczanie wyprowadzili kontrę, która zakończyła się wywalczeniem przez nich rzutu karnego. Z linii siedmiu metrów trafił Bielecki.
          Skomentuj 0
          Zaczynamy spotkanie! W ataku zespół gości - Vive Tauron Kielce.
          Skomentuj 0
          Aktualni mistrzowie Polski zostali już przedstawieni. Czas na gospodarzy - Orlen Wisłę Płock.
          Skomentuj 0
          Na parkiet wybiegają zawodnicy Vive Tauronu Kielce.
          Skomentuj 0
          Oba zespoły zeszły już do szatni.
          Skomentuj 0
          - Przed wyjazdem do Płocka musimy spokojnie przeanalizować dwa ostatnie spotkania i wyciągnąć z nich odpowiednie wnioski - mówił Tomasz Rosiński.
          Skomentuj 1
          Płocczanie zapowiadają, że zagrają twardo, ale z zachowaniem zasad fair play.
          Skomentuj 0
          Płoccy kibice w niewybrednych słowach wyrażają swoją opinię na temat polskich sędziów. Dzisiejsze spotkanie poprowadzi para Bąk - Ciesielski. Z kolei delegatem z ramienia ZPRP będzie Mirosław Baum.
          Skomentuj 0
          Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać, kielecki klub wystosował dzisiaj komentarz w odpowiedzi na list otwarty.
          Skomentuj 0
          Echa niedzielnego, drugiego meczu finałowego słychać było jeszcze długo po ostatnim gwizdku sędziego. W środę zarząd Orlen Wisły Płock wystosował list otwarty.
          Skomentuj 0
          Kibice powoli zajmują swoje miejsca na trybunach. Najzagorzalsi fani Wisły już rozpoczęli doping "Zero litości" - śpiewają płocczanie.
          Skomentuj 0
          Tegorocznym finałom towarzyszą wielkie emocje, między zawodnikami i klubami iskrzyło nie tylko podczas meczów w Kielcach, ale także w dniach poprzedzających pojedynek w Płocku. Gracze Orlen Wisły Płock wyszli na rozgrzewkę w koszulkach "Czasami nie wiemy z kim ? walczymy, ale zawsze wiemy dla kogo".
          Skomentuj 0
          Po dwóch spotkaniach rozegranych w Kielcach, zawodnicy Vive Tauronu Kielce prowadzą 2:0 i aby na ich szyjach zawisły złote medale muszą wygrać tylko jeden mecz. Czy uda im się to już w pierwszym starciu w Płocku?
          Skomentuj 0
          Witam Państwa bardzo serdecznie z płockiej Orlen Areny i zapraszam do śledzenie relacji LIVE z trzeciego meczu finału play-off o mistrzostwo Polski.