Pogoń Szczecin - KS Azoty Puławy na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Łukasz Wojtczak
60 min. 30:23. KONIEC. W drugim meczu o brązowe medale mistrzostw Polski Pogoń Szczecin pokonuje KS Azoty Puławy i w rywalizacji do trzech zwycięstw doprowadza do remisu 1:1. Kolejne dwa pojedynki zostaną rozegrane w Puławach. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na łamach naszego portalu!
Skomentuj 1
59 min. 29:22. Pogoń Szczecin już na luzie, pewna siebie. ładny gol Bartosza Konitza.
Skomentuj 0
58 min. 28:21. Gospodarze rzucają gola i odzyskują piłkę w obronie! Pogoń doprowadzi do remisu w rywalizacji o brązowe medale!
Skomentuj 0
57 min. 26:21. Próbował z 2 linii Przemysław Krajewski, ale obronił jego rzut Krzysztof Szczecina. Niezadowolony z decyzji sędziów Krajewski został ukarany... czterema minutami za dyskusje z arbitrami! Chyba już nie ma nadziei dla gości, choć rzut karny wykorzystał Nikola Prce.
Skomentuj 0
56 min. 26:20. Bardzo dobrze bronią się szczypiorniści z Grodu Gryfa, ale rywale mają w swoim składzie Nikola Prce, a ten radzi sobie fenomenalnie. W odpowiedzi nie pomylił się też Łukasz Gierak. Emocje udzieliły się trenerom, żółta kartka dla Rafała Białego. Dwie minuty otrzymał również Patryk Walczak.
Skomentuj 0
54 min. 25:19. Mylą się szczecinianie w ataku, ale w bramce mają Krzysztofa Szczecinę, dzieki czemu sami również są bez strat. czas upływa nieubłaganie, co jest dobrą wiadomością dla miejscowych. Z koła znakomicie rzucił Patryk Walczak, po asyście Łukasza Gieraka.
Skomentuj 0
  • 52 min. 24:19. Mateusz Zaremba rzucił wysoko nad poprzeczka, ale też pozycja była bardzo trudna. W odpowiedzi tylko w słupek trafił Adam Skrabania. Oba zespoły grają już w komplecie. Zaskakującą bramkę zdobył Nikola Prce, oszukał obronę rywali i zmieścił piłkę miedzy nogami golkipera.
    Skomentuj 0
    51 min. 24:18. Wreszcie przełamał impas w ataku Adam Skrabania. Puławianie z szansą na odrobienie części strat, w obronie grają bardzo agresywnie. O czas poprosił trener gospodarzy, Rafał Biały.
    Skomentuj 0
    49 min. 24:17. Pomylił się Przemysław Krajewski i szczecinianie są naprawdę blisko sukcesu. Goście wysoko wyszli w defensywie, nie ma już czasu na kalkulacje. Agresywna obrona opłaciła się i Pogoń straciła piłkę. Cóż jednak z tego, skoro w ataku goście pogubili się, sędziowie sygnalizowali już grę pasywną i ponownie spudłował Krajewski. Tymczasem dwie minuty kary zobaczył Łukasz Gierak.
    Skomentuj 0
    47 min. 24:17. Gospodarze nieco chaotycznie budowali atak pozycyjny, Bartosz Konitz trafił w słupek, ale sędziowie odgwizdali rzut karny. Po raz kolejny Wojciech Zydroń i już bezbłędnie.
    Skomentuj 0
    46 min. 23:17. W końcu przełamał złą passę Nikola Prce. Do końca pozostał mniej niż kwadrans, ale nie myli się Bartosz Konitz i szczecinianie utrzymują przewagę.
    Skomentuj 0
    45 min. 22:16. Puławianie od kilku minut walą głową w mur. W poprzeczkę trafił Nikola Prce. Rośnie przewaga gospodarzy. Ze skrzydła próbował Wojciech Jedziniak ale był faulowany i kolejny rzut karny. Wojciech Zydroń tym razem celnie po dobitce!
    Skomentuj 0
    43 min. 21:16. Pomylił się w ataku Jan Sobol, a w odpowiedzi rzut karny i dwie minuty kary zobaczył Adam Skrabania. Na linii 7 metra ponownie Wojciech Zydroń i ponownie znakomicie skrzydłowy szczecinian!
    Skomentuj 0
    42 min. 20:16. Rzut karny (obrona w kole) dla szczecinian. Z piłką ustawił się Wojciech Zydroń i pokonał Vadima Bogdanova. Dobrze radzą sobie miejscowi w przewadze liczebnej, udało im się odzyskać piłkę i znakomicie Wojciech Jedziniak! Rośnie przewaga Pogoni.
    Skomentuj 0
    40 min. 18:16. Przemysław Krajewski przełamał strzelecki impas gości, nie poradził sobie z nim Wojciech Zydroń. Dwie minuty kary zobaczył przed momentem Paweł Grzelak.
    Skomentuj 0
    39 min. 18:15. Dłuższy okres bez goli, na co duży wpływ ma fantastycznie interweniujący Krzysztof Szczecina. Tymczasem Łukasz Gierak po raz kolejny oszukał defensywę puławian i zdobywa gola.
    Skomentuj 0
    37. min 17:15. Czas dla Azotów Puławy.
    Skomentuj 0
    37 min. 17:15. Piękna bomba z 2 linii Nikola Prce! Zrehabilitował się za dwie zepsute akcje. Puławianie przejęli też piłkę w obronie, ale dwukrotnie doskonale interweniował Krzysztof Szczecina. Tymczasem po akcji indywidualnej trafił Łukasz Gierak.
    Skomentuj 0
    35 min. 16:14. Faul w ataku popełnili gospodarze, a konkretnie Wojciech Zydroń. Mecze o brąz to nie najlepsze występy w wykonaniu skrzydłowego. W kolejnej akcji szczecinianie już skutecznie, a do tego dwie minuty kary dla jednego z graczy Azotów.
    Skomentuj 0
    33 min. 15:14. Druga linia szczecinian wygląda dziś całkiem solidnie, choć przed momentem przestrzelił Mateusz Zaremba. W bramce gospodarzy pojawił się Krzysztof Szczecina. Mamy tez rzut karny dla gości, faulowany był Mateusz Kus. Z piłką ustawił się Nikola Prce ale broni Szczecina!
    Skomentuj 0
    32 min. 15:14. Drugą połowę rozpoczęli puławianie od celnego rzutu Przemysława Krajewskiego, ale szybko odpowiedział Paweł Krupa.
    Skomentuj 0
    30 min. 14:13. Do remisu doprowadził Bartosz Konitz, a potem prowadzenie gospodarzom dał Paweł Krupa. Zacięta walka w Szczecinie kończy się rzutem puławian, ale obronionym przez bramkarza Pogoni Szczecin. Przerwa.
    Skomentuj 0
    28 min. 12:13. Po wznowieniu pomylili się szczecinianie, a konkretnie Mateusz Gmerek. W odpowiedzi Mateusz Kus wykorzystał warunki fizyczne i trafił z koła. Pogoń tymczasem straciła piłkę w ataku. Atak puławian trwał długo, ale zakończył się kolejną bramką Nikoli Prce.
    Skomentuj 0
    27 min. 12:11. O czas poprosił szkoleniowiec Pogoni Szczecin, Rafał Biały.
    Skomentuj 0
    26 min. 12:11. Przypomniał o sobie po raz kolejny Nikola Prce. Nawet nie musiał szczególnie wyskakiwać w powietrze. Ale gospodarze po nieco chaotycznej akcji odpowiadają rzutem Patryka Walczaka. Kołowy został jednak po chwili ukarany dwoma minutami.
    Skomentuj 0
    24 min. 11:10. Bramkarz gości zatrzymał rzut Bartosza Konitza, ale w następnej akcji rozgrywający Pogoni w pełni się zrehabilitował. Jest też rzut karny dla szczecinian. Na linii 7 metra ustawił się Wojciech Zydroń i trafia!
    Skomentuj 0
    22 min. 9:9. Ładnie z dystansu rzucił Paweł Krupa, ale rywalom skończyła się już kara. Świetną akcję zaprezentowali puławianie, zostawili mnóstwo miejsca Przemysławowi Krajewskiemu, a ten pokonał bramkarza gospodarzy.
    Skomentuj 0
    20 min. 8:8. Pierwsza kara dwóch minut, ukarany Aliaksandr Tsitou. Gospodarze nie wykorzystali szansy w pierwsze akcji w przewadze, obroniony rzut Bartosza Konitza. Nie pomylił się z kolei w 2 linii Mateusz Przybylski. Remis!
    Skomentuj 0
    19 min. 8:7. Bardzo wysoko nad poprzeczką rzucił Bartosz Konitz. W odpowiedzi znakomicie Nikola Prce. Jest gol kontaktowy.
    Skomentuj 0
    17 min. 8:6. Gospodarzy w poniedziałek nie mogli wyjść na prowadzenie, dziś długo je utrzymują. Próbował z 2 linii Mateusz Zaremba, ale niecelnie. Zablokowany także Paweł Krupa. Dłuższy okres bez goli.
    Skomentuj 0
    14 min. 8:6. Pomylił się Mateusz Zaremba, była kontra gości, jednak też nieskuteczna. W kolejnej akcji przyjezdni już zagrali skutecznie. Świetnie zagrał też Paweł Krupa i na tablicy świetlnej mamy wynik 8:6.
    Skomentuj 0
    13 min. 7:4. Po wznowieniu puławianie długo budowali akcję, ale spudłował Kosta Savić. Po drugiej stronie fantastyczny gol Patryka Walczaka! Rośnie przewaga szczecinian, ale szybko odpowiedział Nikola Prce.
    Skomentuj 0
    12 min. 6:3. Pogubili się w ataku goście i Pogoń Szczecin ma szansę na powiększenie przewagi. Znakomiecie rzucił z szóstego metra Łukasz Gierak, a trener Ryszard Skutnik poprosił szybko o czas.
    Skomentuj 0
    10. min. 5:3. Trafia Nikola Prce, zrehabilitował się za poprzednią akcję. W odpowiedzi niecelnie Wojciech Zydroń. Skrzydłowy jeszcze protestował, że był blok rywali, ale jego uwagi pozostały bez echa. Tymczasem Wojciech Jedziniak fantastycznie ze skrzydła, po asyście Mateusza Zaremby.
    Skomentuj 0
    9 min. 4:2. Nikola Prce próbował oszukać obroną rywali zwodem, ale spudłował. Gospodarze nieco chaotycznie, ale znakomicie zachował się Paweł Krupa i miejscowi podwyższają prowadzenie.
    Skomentuj 0
    7 min. 3:2. Mylą się goście po raz kolejny. Podopieczni Rafała Białego z szansą na prowadzenie i znakomicie Paweł Krupa po akcji indywidualnej!
    Skomentuj 0
    5 min. 2:2. Obrona puławian wychodzi bardzo wysoko, ale trafia Mateusz Zaremba i jest pierwszy gol dla gospodarzy. Pogoń Szczecin zdołała też odzyskać piłkę w obornie, szansa na remis i trafia po raz kolejny Zaremba z 2 linii!
    Skomentuj 0
    4 min. 0:2. Szczecinianie walczą o pierwszą bramkę. Na razie tempo meczu bardzo spokojne, akcie trwają bardzo długo. Strata gospodarzy i w kontrze skuteczny Przemysław Krajewski nie pomylił się. Dobry początek gości.
    Skomentuj 0
    3 min. 0:1. Pojedynek rozpoczęli szczecinianie (ciemnoniebieskie stroje), puławianie na biało-czerwono. Gospodarze szybko stracili piłkę i mamy atak pozycyjny Azotów. Wynik otwiera fenomenalny wczoraj Nikola Prce!
    Skomentuj 0
    W Azoty Arenie trwa rozgrzewka, za chwilę prezentacja i zaczynamy drugi mecz o najniższy stopnień podium! Kto Waszym zdaniem wygra?
    Skomentuj 0
    Wczoraj bohaterem gości był fenomenalny Bośniak Nikola Prce (12 bramek). Swoje zrobił też golkiper puławian - Vadim Bogdanov. Wśród gospodarzy nieźle zaprezentował się z kolei Paweł Krupa (7 bramek). Najważniejsze pytanie brzmi, czy zespół Pogoni Szczecin pozbiera się po porażce? Tymczasem znamy już składy obu drużyn, wśród miejscowych nie wystąpi Michal Bruna. Pogoń: Kryński, Szczecina, Kowalski - Grzegorek, Gobber, Walczak, Gmerek, Gierak, Krysiak, Krupa, Jedziniak, Statkiewicz, Konitz, Zaremba, Zydroń. Azoty: Bogdanov, Rasimas, Zapora - Kowalik, Ćwikliński, Kus, Skrabania, Tarabochia, Przybylski, Grzelak, Masłowski, Krajewski, Savić, Prce, Sobol, Tsitou.
    Skomentuj 0
    Witamy kibiców piłki ręcznej. Za niespełna kwadrans rozpocznie się drugi mecz o brązowe medale mistrzostw Polski pomiędzy Pogonią Szczecin i Azotami Puławy. W poniedziałek zdecydowanie lepsi okazali się podopieczni Ryszarda Skutnika. Gospodarze dotrzymywali im kroku do około 40 minuty. Potem na parkiecie Azoty Areny przyjezdni dali prawdziwi koncert gry. Rywalizacja o brąz toczy się do trzech wygranych. Jeśli puławianie wygrają ponownie, to będą już tylko o krok od sukcesu. Zapraszamy do śledzenia tekstowej relacji LIVE z tego meczu. Zaczynamy za kwadrans!