Turniej majowy: Polska - Brazylia na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Aneta Szypnicka-Staniec
60 min. 24:25 Podanie Karola Bieleckiego nie dotarło do rąk Bartosza Jureckiego. Pomylili się także Brazylijczycy, ale Polacy nie zdążyli wyprowadzić akcji.
Skomentuj 1
  • Ryszard Majewski Zgłoś komentarz
    polowa skladu naszej reprezetacji to czas wyslac na wczasy tak slabo grajacej to ja nie widzialem dawno
    Dziękuję za uwagę i zachęcam do bycia z nami podczas kolejnych meczów reprezentacji Polski oraz śledzenia rozgrywek klubowych.
    Skomentuj 0
    MVP w szeregach reprezentacji Polski - Michał Jurecki. MVP w szeregach reprezentacji Brazylii - Felipe Borges.
    Skomentuj 0
    Reprezentacja Polski przegrała z Reprezentacją Brazylii w trzecim meczu turnieju majowego. Brazylijczycy zajęli więc pierwsze, a Polacy drugie miejsce.
    Skomentuj 0
    59 min. 24:25 Przemysław Krajewski podał piłkę prosto w ręce Joao Pedro Silvy, a ten pokonał Piotra Wyszomirskiego. Czas dla Michaela Bieglera.
    Skomentuj 0
    59. min 24:24 Doprowadza do wyrównania Jose Guilherme Toledo!
    Skomentuj 0
  • 58 min. 24:23 Obija Piotr Wyszomirski! Skutecznie także jego vis a vis Luiz Miles. Zapowiada się naprawdę nerwowa końcówka spotkania
    Skomentuj 0
    57 min. 24:23 Mylą się w ataku zawodnicy z Ameryki Południowej, ale znów nie funkcjonują polskie skrzydła. Nieskutecznie Robert Orzechowski. Czas dla Jordiego Ribery.
    Skomentuj 0
    56 min. 24:23 Henrique Teixeira obok bramki, piłka w rękach "Biało-czerwonych". Brazylijczycy bardzo wysoko w obronie, długo grają Polacy w ataku i wywalczyli rzut karny. Dwie minuty dla Henrique Teixeira'y. Z linii siedmiu metrów trafia Bartosz Jurecki.
    Skomentuj 0
    54 min. 23:23 Thiagus Santos, ale w swoim stylu odpowiada Karol Bielecki.
    Skomentuj 0
    53 min. 22:22 Gra pasywna Brazylijczyków, Bartosz Jurecki trafia i znów mamy remis!
    Skomentuj 0
    51 min. 21:22 Dwie minuty dla Henrique Teixeira'y, Polacy grają w przewadze, mylą się jednak w ataku i piłka w rękach Kanarków.
    Skomentuj 0
    50 min. 21:22 Michał Szyba obok bramki, Leonardo Santos wykorzystuje okazję i wyprowadza swoją drużynę na prowadzenie.
    Skomentuj 0
    48 min. 21:21 Jose Guilherme Toledo doprowadza do wyrównania!
    Skomentuj 0
    47 min. 21:20 Rzut karny dla Brazylijczyków, Fabio Chiuffa pokonuje Piotra Wyszomirskiego.
    Skomentuj 0
    46 min. 21:19 Thiagus Dos Santos świetnie zachował się w obronie, ukradł Polakom piłkę i wykończył kontratak. W odpowiedzi jednak "Biało-czerwoni".
    Skomentuj 0
    44 min. 20:18 Aaaajj! Fenomenalna bramka Michała Jureckiego! Piękne trafienie!
    Skomentuj 0
    44 min. 19:18 Faul w ataku na Piotrze Chrapkowskim i znów piłka w ręku Polaków.
    Skomentuj 0
    43 min. 19:18 Piotr Wyszomirski ratuje wynik.
    Skomentuj 0
    42 min. 19:18 Rzut karny dla Brazylijczyków i dwie minuty dla Piotra Chrapkowskiego za faul na Wesley'u Freitasie. Na linii siedmiu metrów Henrique Teixeira i ponownie się nie myli.
    Skomentuj 0
    41 min. 19:17 Szybko jednak odpowiada Michał Szyba.
    Skomentuj 0
    40 min. 18:17 Niemoc strzelecką przełamuje Jose Guilherme Toledo.
    Skomentuj 0
    40 min. 18:16 Znów dobrze w bramce Piotr Wyszomirski, ale tym razem nieskutecznie drugie skrzydło i Michał Daszek.
    Skomentuj 0
    39 min. 18:16 Świetna obrona Piotra Wyszomirskiego, ale Polacy nie radzą sobie w ataku. Kolejny błąd Przemysława Krajewskiego.
    Skomentuj 0
    38 min. 18:16 Słabszy fragment gry obu zespołów, mnożą się błędy - rzuty w poprzeczkę bramki, niecelne podania i rzuty podparte.
    Skomentuj 0
    35. min 18:15 Bramka Kamila Syprzaka. Znów mylą się w ataku Brazylijczycy i piłka ponownie w rękach "Biało-czerwonych". Niezawodny Michał Jurecki! Świetny początek Polaków!
    Skomentuj 0
    35 min. 16:15 Jose Guilherme Toledo trafia dla Brazylii, a na ławce kar kolejne dwie minuty spędzi Michał Szyba. Polacy w osłabieniu.
    Skomentuj 0
    34 min. 16:14 Bardzo dobrze w obronie Michał Jurecki i piłka ponownie w rękach "Biało-czerwonych". A "Dzidziuś" skuteczny też w ataku!
    Skomentuj 0
    33 min. 15:14 Michał Jurecki trafia z nietypowej dla siebie pozycji - koła i Polacy wychodzą na prowadzenie! Czas dla Jordiego Ribery.
    Skomentuj 0
    32 min. 14:14 Błąd w ataku Brazylijczyków i Michał Szyba doprowadza do remisu!
    Skomentuj 0
    31 min. 13:14 Wynik drugiej połowy otwiera Kamil Syprzak!
    Skomentuj 0
    Wracamy do gry! W ataku Reprezentacja Brazylii.
    Skomentuj 0
    30 min. 12:14 Szansy na wyrównanie nie wykorzystał Wojciech Gumiński. Henrique Teixeira pokonał Sławomira Szmala i Brazylijczycy znów prowadzą dwoma oczkami. Na zakończenie drugiej połowy z rzutu wolnego nie trafił Michał Jurecki.
    Skomentuj 0
    29 min. 12:13 Czujnie w obronie Polacy, kontra i bramka Rafała Przybylskiego . "Biało-czerwoni" zmniejszają prowadzenie Brazylijczyków do jednego trafienia.
    Skomentuj 0
    29 min. 11:13 Dwie minuty dla Piotra Grabarczyka.
    Skomentuj 0
    27 min. 11:13 Mocno w obronie Polacy i piłka w ich rękach! Braterskie rozegranie Jureckich i jest bramka starszego z nich - Bartosza.
    Skomentuj 0
    26 min. 10:13 Szybka akcja Brazylijczyków, rozmontowana obrona "Biało-czerwonych" i bramka Jose Guilherme Toledo. Odpowiada mu Kamil Syprzak.
    Skomentuj 0
    25 min. 9:12 Rzut karny dla reprezentacji Polski. Na linii siedmiu metrów pojawił się Bartosz Jurecki i... trafił!
    Skomentuj 0
    24 min. 8:12 Dobre wejście na boisko Rafała Przybylskiego. Haniel Langaro jednak szybko odpowiada na trafienie Polaka.
    Skomentuj 0
    23 min. 7:11 Polaków ratuje Sławomir Szmal. Chwilę później bramkarz zamienił się z Przemysławem Krajewskim i "Biało-czerwoni" grali w siedmiu w ataku. Manewr ten nie przyniósł jednak oczekiwanego skutku. Kolejna bramka dla Brazylijczyków.
    Skomentuj 0
    21 min. 7:10 Ponownie skutecznie Michał Jurecki. W ostatnich minutach tylko "Dzidziuś" jest w stanie pokonać bramkarza Brazylijczyków.
    Skomentuj 0
    20 min. 6:10 Błąd kroków Brazylijczyków, ale Polacy popełniają kolejny błąd podania.Jose Guilherme Toledo trafia i ponownie Kanarki prowadzą czterema oczkami.
    Skomentuj 0
    19 min. 6:9 Trafia Michał Jurecki!
    Skomentuj 0
    19 min. 5:9 Dwie szybkie bramki Brazylijczyków, którzy prowadzą już czterema trafieniami!
    Skomentuj 0
    18 min. 5:7 Szalona akcja w ataku Polaków kolejny raz zakończona niepowodzeniem, Brazylijczycy wyprowadzili kontrę, ale cofający się do bramki Sławomir Szmal fenomenalnie zatrzymał zawodnika z Ameryki Południowej.
    Skomentuj 0
    17 min. 5:7 Henrique Teixeira nie myli się z rzutu karnego. Polacy popełniają kolejny błąd w ataku i szybką kontrę kończy Felipe Borges. Michael Biegler prosi o drugi czas dla swojego zespołu.
    Skomentuj 0
    15 min. 5:5 Kolejny błąd Przemysława Krajewskiego, mylą się także Brazylijczycy, ale Polacy gubią piłkę. Obie drużyny mają wielkie problemy z poradzeniem sobie z obroną rywali.
    Skomentuj 0
    14 min. 5:5 Bardzo dobry fragment obu bramkarzy Sławomira Szmala i Maika Santosa, zawodnicy z pola mają wielkie kłopoty ze zdobywaniem bramek. Rzut karny dla Brazylijczyków - skutecznie z linii siedmiu metrów Fabio Chiuffa.
    Skomentuj 0
    13 min. 5:4 Bardzo czujnie w obronie Michał Jurecki, ale kontrataku nie wykorzystał Przemysław Krajewski.
    Skomentuj 0
    12 min. 5:4 Nieskutecznie Jose Guilherme Toledo, ale myli się także Michał Daszek.
    Skomentuj 0
    11 min. 5:4 Polacy w ataku grają w formacji z dwom obrotowymi, faulowany jeden z nich i dwie minuty dla Felipe Borgesa. Trafia Bartosz Jurecki.
    Skomentuj 0
    10 min. 4:4 Dobrze Polacy poradzili sobie z rozegraniem akcji ofensywnej, ale nieskutecznie rzucił Kamil Syprzak.
    Skomentuj 0
    10 min. 4:4 Chaos w szeregach reprezentacji Polski. O czas poprosił trener Michael Biegler. Szkoleniowiec ma minutę by uspokoić swoich zawodników i przekazać im informacje na temat kolejnych akcji.
    Skomentuj 0
    9 min. 4:4 Faul w ataku Polaków, a dla Brazylijczyków trafia Joao Pedro Silva i mamy remis.
    Skomentuj 0
    8 min. 4:3 Bramka dla Brazylijczyków, a Polacy przez kolejne dwie minuty będą musieli radzić sobie w osłabieniu, ponieważ na ławkę kar powędrował Piotr Grabarczyk.
    Skomentuj 0
    8 min. 4:2 Znów skutecznie obrona "Biało-czerwonych", co skutkuje szybkim kontratakiem wykonanym przez Przemysława Krajewskiego.
    Skomentuj 0
    6 min. 3:2 Jose Guilherme Toledo trafia do bramki Sławomira Szmala
    Skomentuj 0
    5 min. 3:1 Twarda, mocna defensywa stanęła na drodze Brazylijczyków do zdobycia bramki. Świetny blok Piotra Chrapkowskiego, szybki kontratak Polaków i bramka Michała Daszka.
    Skomentuj 0
    4 min. 2:1 Tym razem Michał Jurecki dobrze zachował się w ataku, dzięki czemu zdobył drugą bramkę dla swojej drużyny.
    Skomentuj 0
    3 min. 1:1 Faul w ataku na Michale Jureckim, Polacy w posiadaniu piłki i pierwszą bramkę dla "Biało-czerwonych" zdobywa Michał Szyba.
    Skomentuj 0
    2 min. 0:1 Rzut karny dla Brazylijczyków, skutecznie z linii siedmiu metrów  Felipe Borges. A tymczasem Polacy mają spore problemy z pokonaniem wysokiej obrony Kanarków.
    Skomentuj 0
    1 min. 0:0 Polacy zaczęli w ataku pozycyjnym, ale nieskutecznie wykończył go Piotr Chrapkowski. Pomylił się także jednak Joao Pedro Silva.
    Skomentuj 0
    Zaczynamy! "Biało-czerwoni" w ataku.
    Skomentuj 0
    Polacy zaczną dzisiaj ze Sławomiren Szmalem w bramce.
    Skomentuj 0
    Kibice i zawodnicy wysłuchali już hymnu Brazylii, czas na "Mazurka Dąbrowskiego".
    Skomentuj 0
    Brazylijczycy już pojawili się na parkiecie katowickiego Spodka, na boisko wchodzą także reprezentanci Polski.
    Skomentuj 0
    Reprezentacja Brazylii do tej pory także nie przegrała żadnego meczu w turnieju majowym. Kanarki pokonały wczoraj Rumunię 30:28, a w piątek zwyciężyły z Egiptem 28:23.
    Skomentuj 0
    Reprezentacji Polski już skończyli się rozgrzewać i udali się do szatni.
    Skomentuj 0
    W Krakowie Polacy odnieśli dwa zwycięstwa, co po pierwszych meczach w Tauron Arenie miał do powiedzenia trener Michael Biegler?
    Skomentuj 0
    Turniej majowy to element przygotowań do Mistrzostw Europy 2016, które odbędą się w Polsce. W ramach tych przygotowań postanowiono przećwiczyć wiele rozwiązań, które będą bardzo istotne podczas polskiego czempionatu, między innymi przemieszczania się drużyn między miastami.
    Skomentuj 0
    Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z pierwszego spotkania rozegranego w Spodku.
    Skomentuj 0
    Znamy już pierwsze rozstrzygnięcia turnieju majowego.
    Skomentuj 0
    Witam bardzo serdecznie wszystkich fanów piłki ręcznej i zapraszam do śledzenia relacji LIVE z meczu Polska - Brazylia.