PP: Górnik Zabrze - Vive Tauron Kielce na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Tomasz Rosiński
Vive Tauron Kielce pokonał Górnika Zabrze 38:28 i został pierwszym finalistą Pucharu Polski!
Skomentuj 0
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na relację LIVE z 2. meczu półfinałowego PP Azoty Puławy - Wisła Płock.
Skomentuj 0
MVP w ekipie Górnika Zabrze: Sebastian Kicki MVP w ekipie Vive Tauronu Kielce: Tobias Reichmann
Skomentuj 0
60 min. 28:38 - Mateusz Jachlewski sprytnie ze skrzydła.
Skomentuj 1
59 min. 28:37 - dobry rzut Mariusza Jurasika.
Skomentuj 1
58 min. 27:37 - skutecznie z koła Piotr Grabarczyk. Karę 2 minut otrzymał Aleksandr Bushkov.
Skomentuj 1
  • 57 min. 27:36 - Ivan Cupić nie do zatrzymania w kontrataku.
    Skomentuj 0
    56 min. 27:35 - Uros Zorman wykończył kontrę Vive.
    Skomentuj 0
    55 min. 27:34 - gola dla Vive zdobył Uros Zorman.
    Skomentuj 0
    54 min. 27:33 - Paweł Niewrzawa nie wykorzystał rzutu karnego, obronił Sławomir Szmal.
    Skomentuj 1
    54 min. 27:33 - obrona w kole i rzut karny dla Górnika.
    Skomentuj 0
    54 min. 27:33 - Piotr Chrapkowski otrzymał karę dwóch minut.
    Skomentuj 2
    53 min. 27:33 - pewny rzut w wykonaniu skrzydłowego Mateusza Jachlewskiego. Czas dla Górnika.
    Skomentuj 0
    52 min. 27:32 - z koła gola zdobył Yuri Gromyko.
    Skomentuj 1
    52 min. 26:32 - Mateusz Kornecki obronił rzut Cupicia w kontrze.
    Skomentuj 0
    51 min. 26:32 - Aleksandr Tatarincew skutecznie z dystansu.
    Skomentuj 0
    49 min. 25:32 - strata zabrzan i trafił Grzegorz Tkaczyk.
    Skomentuj 1
    48 min. 25:31 - Ivan Cupić z prawego skrzydła w krótki róg.
    Skomentuj 0
    48 min. 25:30 - Paweł Niewrzawa rzucił do bramki Vive.
    Skomentuj 0
    47 min. 24:30 - Denis Buntić nie do zatrzymania. Aleksandr Tatarincew trafił dla Górnika.
    Skomentuj 0
    47 min. 23:29 - Paweł Niewrzawa zaliczył trafienie z linii 7. metrów.
    Skomentuj 3
    46 min. 22:29 - Yuri Gromyko faulowany i rzut karny dla Górnika.
    Skomentuj 0
    46 min. 22:29 - Karol Bielecki potężnie z dystansu.
    Skomentuj 0
    45 min. 22:28 - z koła pewnie trafił Yuri Gromyko.
    Skomentuj 1
    44 min. 21:28 - Kornecki nie obronił rzutu Tobiasa Reichmanna.
    Skomentuj 0
    44 min. 21:27 - trafienie zaliczył obrotowy Yuri Gromyko.
    Skomentuj 0
    44 min. 20:27 - Tobias Reichmann wykorzystał błąd Górnika i wykończył kontratak Vive. Czas dla zabrzan.
    Skomentuj 1
    43 min. 20:26 - Manuel Strlek skutecznie rzucił z lewego skrzydła.
    Skomentuj 0
    42 min. 20:25 - dobra akcje Vive Tauronu Kielce i 2 minuty kary dla Niewrzawy.
    Skomentuj 1
    42 min. 20:24 - Aleksandr Bushkov udanie w kontrataku.
    Skomentuj 0
    41 min. 19:24 - dobra odpowiedź Górnika, skutecznie Adrian Niedośpiał.
    Skomentuj 0
    41 min. 18:24 - Denis Buntić trafił ze środka rozegrania.
    Skomentuj 0
    39 min. 18:23 - Zeljko Musa świetnie rzucił z koła.
    Skomentuj 0
    38 min. 18:22 - Karol Bielecki skutecznie, a trafił również Mariusz Jurasik.
    Skomentuj 0
    37 min. 17:21 - Vive zgubiło piłkę, co wykorzystał Paweł Niewrzawa.
    Skomentuj 2
    34 min. 16:21 - piękne techniczne zagranie na prawym skrzydle w wykonaniu Tobiasa Reichmanna.
    Skomentuj 0
    33 min. 16:20 - Sławomir Szmal popisał się dwoma świetnymi obronami.
    Skomentuj 0
    33 min. 16:20 - Karol Bielecki trafił z rzutu karnego.
    Skomentuj 0
    32 min. 16:19 - rzut karny dla kielczan.
    Skomentuj 0
    31 min. 16:19 - Aleksandr Tatarincew pewnie z dystansu. Odpowiedział Karol Bielecki.
    Skomentuj 0
    Vive Tauron Kielce i Górnik Zabrze rozpoczęły II odsłonę pojedynku półfinałowego Pucharu Polski. W ofensywie kielczanie.
    Skomentuj 1
    Vive Tauron Kielce i Górnik Zabrze już opuściły szatnie. Za chwilę start II połowy spotkania.
    Skomentuj 1
    W przerwie meczu Górnik Zabrze - Vive Tauron Kielce zapraszamy na nasz profil na portalu Facebook.
    Skomentuj 2
    Vive Tauron Kielce wygrał I połowę z Górnikiem Zabrze 18:15!
    Skomentuj 3
    30 min. 15:18 - Karol Bielecki pewnie z linii 7. metrów.
    Skomentuj 1
    30 min. 15:17 - Julen Aguinagalde faulowany i rzut karny dla kielczan.
    Skomentuj 0
    29 min. 15:17 - Bartłomiej Tomczak pewnie w kontrataku.
    Skomentuj 1
    29 min. 14:17 - skuteczne zagranie Pawła Niewrzawy.
    Skomentuj 0
    28 min. 13:17 - przechwyt Vive i skuteczna kontra w wykonaniu Mateusza Jachlewskiego.
    Skomentuj 0
    27 min. 13:16 - Yuri Gromyko pewnie z lewego skrzydła.
    Skomentuj 1
    26 min. 12:16 - Paweł Niewrzawa popisał się ładnym golem z drugiej linii od poprzeczki.
    Skomentuj 0
    26 min. 11:16 - Julen Aguinagalde wyprowadził w pole defensywę Górnika i trafił z koła.
    Skomentuj 0
    25 min. 11:15 - Robert Orzechowski udanie rzucił z dystansu.
    Skomentuj 0
    24 min. 10:15 - następny błąd w ofensywie popełnili zabrzanie, co wykorzystał Piotr Chrapkowski.
    Skomentuj 0
    24 min. 10:14 - kolejne trafienie dla Vive, tym razem Uros Zorman.
    Skomentuj 0
    23 min. 10:13 - Mateusz Jachlewski pewnie z lewego skrzydła.
    Skomentuj 0
    23 min. 10:12 - Górnik stracił piłkę w ataku, a w kontrataku błysnął Ivan Cupić.
    Skomentuj 0
    22 min. 10:11 - o czas dla Górnika poprosił Patrik Liljestrand.
    Skomentuj 0
    21 min. 10:11 - Karol Bielecki udanie z drugiej linii.
    Skomentuj 0
    20 min. 10:10 - Marin Sego obronił rzut karny wykonywany przez Jurasika.
    Skomentuj 0
    20 min. 10:10 - 2-minutowa kara dla Piotra Grabarczyka i rzut karny dla Górnika.
    Skomentuj 1
    19 min. 10:10 - Ivan Cupić trafił z rzutu karnego.
    Skomentuj 0
    18. min. 10:9 - Bartłomiej Tomczak wykończył kontrę Górnika Zabrze.
    Skomentuj 0
    17 min. 9:9 - Paweł Niewrzawa doprowadził do remisu!
    Skomentuj 0
    17 min. 8:9 - kolejne trafienie w wykonaniu Mariusza Jurasika.
    Skomentuj 0
    16 min. 7:9 - rzut Karola Bieleckiego nie do zatrzymania.
    Skomentuj 0
    15 min. 7:8 - Marin Sego popisał się skuteczną obroną.
    Skomentuj 0
    15 min. 7:8 - Sebastian Kicki obronił rzut Tomasz Rosińskiego i Górnik ma szansę na wyrównanie.
    Skomentuj 0
    14 min. 7:8 - Aleksandr Tatarincew udanie z dystansu i już tylko 7:8.
    Skomentuj 0
    13 min. 6:8 - Mariusz Jurasik ograł obronę Vive i trafił do bramki rywali.
    Skomentuj 1
    13 min. 5:8 - Zeljko Musa ukarany i 2 minuty będzie musiał spędzić na ławce rezerwowych.
    Skomentuj 1
    12 min. 5:8 - Mariusz Jurasik potężnie z biodra.
    Skomentuj 0
    11 min. 4:8 - Kicki zatrzymał rzut Bieleckiego i wciąż Vive Tauron Kielce prowadzi 8:4.
    Skomentuj 0
    10 min. 4:8 - pewny rzut Karola Bieleckiego.
    Skomentuj 0
    10 min. 4:7 - Mariusz Jurasik zszedł do środka i zdobył gola dla Górnika.
    Skomentuj 0
    9 min. 3:7 - Denis Buntić nie do zatrzymania.
    Skomentuj 0
    8 min. 3:6 - strata piłki przez Górnik i trafił Manuel Strlek. Chwilę później wykończyli akcję zabrzanie.
    Skomentuj 0
    7 min. 2:5 - Zeljko Musa pewnie trafił z koła.
    Skomentuj 0
    7 min. 2:4 - Aleksandr Bushkov zdobył bramkę dla Górnika.
    Skomentuj 0
    6 min. 1:4 - Aleksandr Tatarincew trafił z drugiej linii, ale Vive momentalnie odpowiedziało rzutem Strleka.
    Skomentuj 0
    5 min. 0:3 - Manuel Strlek wykończył kontratak kielczan.
    Skomentuj 0
    3 min. 0:2 - kolejny skuteczny rzut Tobiasa Reichmanna.
    Skomentuj 2
    2 min. 0:1 - Tobias Reichmann skuteczny w kontrataku.
    Skomentuj 0
    1 min. 0:0 - nieskuteczne akcje Górnika i Vive na początek.
    Skomentuj 1
    ZACZYNAMY! Czas na początek meczu Górnik Zabrze - Vive Tauron Kielce. W ataku zabrzanie.
    Skomentuj 0
    Czas na prezentacje Vive Tauronu Kielce i Górnika Zabrze.
    Skomentuj 0
    Za chwilę prezentacja obydwu zespołów i początek meczu Górnik Zabrze - Vive Tauron Kielce.
    Skomentuj 0
    W Final Four Pucharu Polski nie wystąpią tak ważni zawodnicy dla swoich drużyn, jak Krzysztof Lijewski czy Michał Kubisztal.
    Skomentuj 0
    Górnik Zabrze i Vive Tauron Kielce już się intensywnie rozgrzewają. Do startu spotkania około 25 minut.