LM: Vive Tauron Kielce - Vardar Skopje na żywo!

Relację prowadzą : autor:
Maciej Wojs
autor:
Aneta Szypnicka-Staniec
Uff cóż to był za mecz! Wielkich emocji dostarczyli nam zawodnicy Vive. To już koniec naszej relacji, dziękujemy bardzo za wspólne śledzenie wyniku i poczynań mistrzów Polski! Zapraszamy na relację na żywo z wtorkowego losowania par turnieju Final Four. Początek relacji o godz. 11:00!
Skomentuj 1
W Hali Legionów w Kielcach rozpoczyna się wielka feta! Mistrzowie Polski po raz drugi pokonali Vardar, dzięki czemu zagrają w turnieju Final Four Ligi Mistrzów w Kolonii!
Skomentuj 1
  • Paweł Szydłowski Zgłoś komentarz
    Jesteście Wielcy!!! ! Taktyka Taktyka , Zangażowanie !! Takiej Walki nawet za Wenty nie było !! Talant Zrobił z was Wilków Głodnych Sukcesu!!
    60 min. 33:31 - Manuel Strlek ustala wynik meczu! Vive Tauron Kielce w Final Four Ligi Mistrzów!!!!
    Skomentuj 1
    60 min. 32:31 - Gramy! Po karze dla Jureckiego w posiadaniu piłki Vardar - trafia Nemanja Pribak, ale to tylko honorowe trafienie.
    Skomentuj 0
    60 min. 32:30 - Jeszcze 45 sekund do końca meczu, Macedończycy nie mogą się pogodzić z przebiegiem meczu, doszło do przepychanek między zawodnikami. Michał Jurecki ukarany został karą dwóch minut, to jego trzecie wykluczenie i w konsekwencji czerwona kartka.
    Skomentuj 1
    60 min. 32:30 - Uros Zormaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan i Vive ma już dwie bramki przewagi!!! Kielczanie nie mogą przegrać już tego meczu! Vive w Final Four Ligi Mistrzów!
    Skomentuj 2
  • 59 min. 31:30 - Błąd Vardaru w ofensywie i dodatkowo kara dwóch minut dla Stojanche Stoilova! Macedończyk nieprzepisowo powstrzymywał Julena Aguinagalde i duńscy sędziowie musieli odesłać go na ławkę kar!
    Skomentuj 1
    59 min. 31:30 - Indywidualna akcja Denisa Bunticia i gooool! 100 sekund do końca spotkania, Vive ma jednobramkowe prowadzenie!
    Skomentuj 1
    58 min. 30:30 - Wracamy do gry. Sergei Gorbok huknął z 10 metra, zaskakując defensywę i brakarza Vive. Krótko grali rywale, 128 sekund do końca meczu.
    Skomentuj 0
    58 min. 30:29 - Trener Vardaru prosi o czas. 165 sekund do końca spotkania.
    Skomentuj 0
    58 min. 30:29 - Karol Bielecki z drugiej linii i ponownie broni Arpad Sterbik. Na szczęście Vive utrzymuje się przy piłce, sędziowie pokazują grę pasywną - Uros Zormaaaaaaaaaaaan! Piękny rzut Słoweńca!
    Skomentuj 0
    57 min. 29:29 - "Wcisnął" się na szósty metr Nemanja Pribak i rzutem w krótki róg zaskoczył Sławomira Szmala. Vive w ataku, dynamiczną akcję rzutem kończył Uros Zorman, ale piłkę odbił Arpad Sterbik. Piłka jednak nadal w posiadaniu kielczan.
    Skomentuj 0
    56 min. 29:28 - Męczą się w ataku pozycyjnym kielczanie, ani Uros Zorman, ani Tomasz Rosiński nie mogą się przebić na szósty metr. Na szczęście temu drugiemu udało się wywalczyć rzut karny. Karol Bielecki i prowadzenie Vive!
    Skomentuj 0
    55 min. 28:28 - "Przypalił" się z rzutem Tomasz Rosiński i goście przed szansą wyjścia na jednobramkowe prowadzenie. Kielczanie przerwali dwa ataki rywali, a przy trzeciej próbie złapali Vardar na faul w ataku!
    Skomentuj 1
    54 min. 28:28 - Stojanche Stoilov wywalczył rzut karny, który ponownie na bramkę zamienił Alex Dujszebajew. Sześć minut do końca spotkania, będzie się tutaj działo!
    Skomentuj 0
    53 min. 28:27 - Manuel Strlek i Vive wraca na prowadzenie! Siedem minut do końca spotkania!
    Skomentuj 0
    52 min. 27:27 - Kolejna strata Vive, mylą się w ostatnich akcjach kielczanie. Po drugiej stronie parkietu Vardar zdołał wypracować sobie znakomitą okazję, ale Sławomir Szmal zatrzymał Alexa Dujszebajewa!
    Skomentuj 0
    51 min. 27:27 - Sporo szczęścia mieli teraz kielczanie - Vive straciło piłkę w ataku, a Manuel Strlek nie zdążył zmienić się z bramkarzem i zmuszony był stanąć między słupkami. Na szczęście rywale popełnili faul w ataku.
    Skomentuj 1
    • Wisła Płock Zgłoś komentarz
      Sterbik dno i wodorosty. Aż dziwne, że nadal broni. Ten gruby broni o klasę lepiej.
      50 min. 27:27 - Taaaaak! Ivan Cupić trafia mimo gry w dwuosobowym osłabieniu! Trafia jednak natychmiast Alex Dujszebajew, mamy remis na dziesięć minut przed końcem spotkania.
      Skomentuj 0
      49 min. 26:25 - Ajj goście zablokowali rzut Karola Bieleckiego i mają piłkę na remis. Stojanche Stoilov wywalczył rzut karny, który na bramkę zamienił Alex Dujszebajew. Dodatkowo - kara dla Denisa Bunticia. Vive znowu grać będzie 4 na 6!
      Skomentuj 0
      48 min. 26:25 - Alex Dujszebajew szybko odpowiedział na bramkę Vive. Dodatkowo karą dwóch minut ukarany został Grzegorz Tkaczyk. Ważny fragment meczu, Vive w osłabieniu.
      Skomentuj 0
      47 min. 26:24 - Strahinja Milić obronił rzuty Karola Bieleckiego i Piotra Chrapkowskiego, ale mistrzowie Polski zdołali się utrzymać przy piłce. W końcu z drugiej linii huknął Bielecki i trafił! 26:24!
      Skomentuj 0
      45 min. 25:24 - Błąd w ataku Urosa Zormana kończy się kontrą w drugie tempo gości i trafieniem Sergeia Gorboka. Vive w ataku.
      Skomentuj 0
      44 min. 25:23 - Kolejna bramka Vive i kolejna strata gości! Kielczanie wrócili na dwubramkowe prowadzenie, trzeba to teraz powiększyć!
      Skomentuj 0
      43 min. 24:23 - Cóż za bramka mistrzów Polski! Manuel Strlek z lewego skrzydła wrzucił piłkę do wskakującego do pola bramkowego Denisa Bunticia, a ten trafił do pustej bramki! Wcześniej świetną interwencją popisał się Sławomir Szmal, a na dwie minuty kary otrzymał jeden z graczy Vardaru.
      Skomentuj 0
      41 min. 23:23 - Uros Zorman wyprowadza Vive ponownie na prowadzenie. Ważna bramka słoweńskiego rozgrywającego, niestety Alem Toskic doprowadza do remisu.
      Skomentuj 0
      39 min. 22:22 - Strata kielczan w ataku i kontra Vardaru - trafia Igor Karacić i mamy remis. Szykują się tutaj jeszcze spore emocje!
      Skomentuj 0
      38 min. 22:21 - Vive utrzymuje przewagę, bardzo ważną bramkę zdobył Uros Zorman, ale Macedończycy odpowiadają trafieniem z prawego skrzydła po wrzutce.
      Skomentuj 0
      35 min. 20:18 Dla Macedończyków skutecznie Daniil Shishkarev, ale szybka odpowiedź Michała Jureckiego.
      Skomentuj 0
      34 min. 19:17 Drugą połowę goście rozpoczęli od wyeliminowania Michała Jureckiego, który powędrował na ławkę kar. Sławomir Szmal, który zastąpił Marina Sego obronił rzut karny, ale dobitki już nie dał rady. Dla kielciego zespołu trafiali jednak Karol Bielecki i Michał Jurecki.
      Skomentuj 0
      W dzisiejszym spotkaniu najskuteczniejsi są Karol Bielecki i Igor Karacić. Zawodnik z Kielc rzucił pięć bramek, a szczypiornista ze Skopje jest autorem czterech trafień.
      Skomentuj 0
      Skomentuj 0
      Dzięki zwycięstwu w Skopje i prowadzeniu po pierwszej części meczu, kielczanie mają już cztery trafienia zaliczki.
      Skomentuj 1
      30 min. 16:14 Kielczanie perfekcyjnie przeprowadzili ostatnią akcję. Michał Jurecki i po trzydziestu minutach gry mistrzowie Polski prowadzą dwiema bramkami!
      Skomentuj 2
      • Varsovia Zgłoś komentarz
        Niezłe emocje! Będzie wyższy wynik niż w Skopje. Dobrze, że Sterbik jak na razie nie ma swojego dnia.
          Talant To Prawdziwy Taktyk!! Do Boju!! Iskra!
          30 min. 15:14 Skutecznie Tomasz Rosiński , ale natychmiastowa odpowiedź Alexa Dujszebajewa. O czas dla swojej drużyny na dziewięć sekund przed końcem pierwszej połowy prosi Talant Dujszebajew.
          Skomentuj 0
          29 min. 14:13 Wymiana ciosów trwa. Dla kielczan Karol Bielecki, dla gości Igor Karacić.
          Skomentuj 0
          26 min 12:11 Szybka odpowiedź Michaa Jureckiego, ale goście też nie odpuszczają, tym razem na listę strzelców wpisał się Matjaz Brumen.
          Skomentuj 0
          25 min. 11:10 Bardzo chaotyczna cześć meczu, obie ekipy przez kilka akcji nie potrafiły utrzymać piłki. Szybciej pozbierali się goście i bramka Timura Dibirova.
          Skomentuj 0
          22 min. 11:9 Niemoc strzelecką w szeregach Macedończyków przełamuje Alex Dujszebajew.
          Skomentuj 0
          22 min. 11:8 Fenomenalnie rozegrali mistrzowie Polski grę w osłabieniu! Kolejna skuteczna obrona i bramka Ivana Cupicia.
          Skomentuj 0
          21 min. 10:8 Czujnie w obronie kielczanie, Manuel Strlek przechwycił piłkę i sam wykończył kontratak. Czas dla trenera gości.
          Skomentuj 0
          20 min. 9:8 Mistrzowie Polski w podwójnym osłabieniu, ale sytuację ratuje Marin Sego. Rzut karny dla gospodarzy i wykorzystuje go Karol Bielecki.
          Skomentuj 0
          19 min. 8:8 Źle się dzieje w kieleckiej ekipie. Kolejna strata i kolejne dwie minuty kary, tym razem na ławkę powędrował Uros Zorman.
          Skomentuj 0
          19 min. 8:8 Kielczanie niefrasobliwie w ataku i skończyło się to stratą piłki. Goście świetnie wykorzystali ten prezent - dwie minuty kary dla Michała Jureckiego i rzut karny, który bezbłędnie wykorzystał Igor Karacić.
          Skomentuj 0
          17 min. 8:7 Mocni są dzisiaj w obronie podopieczni Dujszebajewa, sposób na ich defensywę znalazł jednak Stojanche Stoilov.
          Skomentuj 0
          15 min. 8:6 Bardzo długo grali w ataku kielczanie, ale na zakończyło się to dla nich szczęśliwie. Kolejna bramka na koncie Julena Aguinagalde.
          Skomentuj 0
          14 min. 7:6 Rzut Alexa Dujszebajewa broni Marin Sego, w powietrzu powalczył o piłkę Karol Bielecki i znów atakują gospodarze.
          Skomentuj 0
          13 min. 7:6 Na szczęście dla kielczan mylą się także goście. Chaotyczny fragment gry obu zespołów.
          Skomentuj 0
          12 min. 7:6 Dla gości trafia Timur Dibirov, a kielczanie katastrofalnie mylą się w ataku, dwa pudła Denisa Bunticia w jednej akcji.
          Skomentuj 0
          11 min. 7:5 Świetna obrona Marina Sego i bramka Michał Jurecki. Kielczanie na dwubramkowym prowadzeniu!
          Skomentuj 0
          10 min. 6:5 Ivan Cupić powstrzymany przez Arpada Sterbika , ale na szczęście dla kielczan w pogotowiu był Julen Aguinagalde.
          Skomentuj 0
          9 min. 5:5 Obie drużyny starają się grać bardzo szybko, bramka Julen Aguinagalde , strata gości i piłka ponownie w rękach kielczan.
          Skomentuj 0
          8 min. 4:4 Szczęśliwa odpowiedź Denisa Bunticiać, a dwie minuty kary Iliji Abutovicia. Macedończycy grają jednak bez bramkarza i ponownie skutecznie Sergei Gorbok.
          Skomentuj 0
          8 min. 3:4 Na pierwsze prowadzenie gości w tym spotkaniu wyprowadza Sergei Gorbok.
          Skomentuj 0
          6 min. 3:3 Dla zespołu z Kielc trafia Ivan Cupić, ale nieprzepisowo powstrzymywany Timur Dibirov i jest rzut karny dla Vardaru. Z linii siódmego metra skutecznie Igor Karacić.
          Skomentuj 0
          5 min 2:2 Świetny początek meczu w wykonaniu Karola Bieleckiego , drugi rzut i drugie trafienie Koli. Szybko odpowiada jednak Sergei Gorbok.
          Skomentuj 0
          4 min. 1:1 Kielczanie nieskutecznie a ataku, ale goście nie zdążyli wyprowadzić kontry. Twardo w obronie "żółto-biało-niebiescy" i piłka ponownie w ich posiadaniu.
          Skomentuj 0
          3 min 1:1 Natychmiastowa odpowiedź Alema Toskicia i mamy remis.
          Skomentuj 0
          2 min. 1:0 Kielczanie bardzo długo grali w ataku pozycyjnym, ale już w pierwszej akcji skuteczną obroną popisał się Arpad Sterbik. Piłka jednak nadal dla gospodarzy i trafia Karol Bielecki.
          Skomentuj 0
          Zaczynamy! W ataku pozycyjnym gospodarze.
          Skomentuj 0
          W ankiecie przeprowadzonej przez nasz portal aż 94% kibiców uznało, że w Final Four w Kolonii wystąpią szczypiorniści z Kielc, a tylko 6% czytelników postawiła na Macedończyków.
          Skomentuj 0
          Zawodnicy i kibice wysłuchali hymnu Ligi Mistrzów. Możemy zaczynać spotkanie!
          Skomentuj 0
          Na boisku pojawili się już goście, a teraz czas na gospodarzy.
          Skomentuj 0
          W kieleckiej hali zgasło światło, organizatorzy przygotowali efektowną oprawę meczu. Przed wyjściem drużyn na parkiet pokazano film, w którym Talant Dujszebajew motywował swoich zawodników do walki.
          Skomentuj 0
          Dzisiejsze spotkanie poprowadzi duńska para Martin Gjeding – Mads Hansen, delegatem z ramienia EHF będzie z kolei Norweg Dagfinn Villanger, a pracę arbitrów kontrolować będzie Portugalczyk, Antonio Goulao.